05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Teleráno |
08:25 | Zámena manželiek |
09:50 | Mama na prenájom III. (51) |
10:55 |
Rodinné prípady
|
12:00 | TELEVÍZNE NOVINY (12) |
12:10 | Susedia |
12:50 | Monk VII.: Pán Monk a kúzelník (15) |
13:50 | Monk VII.: Pán Monk bojuje s radnicou (16) |
14:55 | Susedské prípady |
15:50 | Rodinné prípady |
17:00 | PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY |
17:25 | Reflex |
17:55 | Mama na prenájom III. (52) |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Dunaj, k vašim službám V. (17) |
21:55 | Policie Modrava III.: Maily zo záhrobia (1) |
23:10 | Špecialisti V.: Tri ženy (33) |
00:15 | Monk VII.: Pán Monk a kúzelník (15) |
01:15 | Monk VII.: Pán Monk bojuje s radnicou (16) |
02:10 | Policie Modrava II.: Žena, ktorá odišla pred obedom (8) |
03:20 | Susedské prípady |
03:55 | Rodinné prípady |
05:45 | Krimi |
06:15 | Ranné noviny |
08:35 | Bez servítky |
09:50 |
Súdna sieň
|
12:00 | Noviny o 12:00 |
12:25 | C.S.I.: Kriminálka Miami V. (8,9) |
14:20 | Bez servítky |
15:30 | Top Star |
15:50 | Nákupné maniačky |
17:15 | Riskuj! |
17:50 | Bez servítky |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Nemocnica |
21:50 | Wisting I. (7,8) |
23:50 | Myšlienky vraha V. (22) |
00:50 | Riskuj! |
01:25 | Krimi |
02:00 | Noviny TV JOJ |
02:50 | Nákupné maniačky |
03:45 | Bez servítky |
04:50 | Noviny TV JOJ |
05:45 | Nákupné maniačky |
07:15 | Vojna skladov: Kanada II. |
07:45 | Majstri aukcií IV. |
08:30 | Ničivá sila prírody |
09:40 | Ničivá sila planéty (2) |
10:45 |
Letecké katastrofy
|
11:40 | Riskuj! |
12:30 | Vojna skladov: Kanada II. (17) |
13:00 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. |
14:05 | Policajti v akcii |
16:20 | Moja mama varí lepšie ako tvoja |
17:30 | Letecké katastrofy |
18:35 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. |
19:40 | Profesionáli VII. (9/9) |
20:30 | Banková lúpež 2 |
22:45 | Agenti na odstrel |
00:35 | Profesionáli VII. (9/9) |
01:25 | Mafstory IV. (17) |
02:15 | Upratať, opraviť! |
03:00 | Vojna skladov: Kanada II. |
03:25 | Vojna skladov: Kanada II. |
03:45 | Chlpatí šampióni I. |
04:40 | Bez servítky |
06:00 | Druhý dych (32) |
06:40 | Rany lásky (217) |
07:20 | Rany lásky (218) |
08:20 | Krok za krokom II. (3) |
09:05 | Krok za krokom II. (4) |
09:50 | Chicago Fire IV. (22) |
10:50 |
S hlavou oblakoch (33)
|
11:45 | S hlavou oblakoch (34) |
12:50 | Chlapi neplačú IV. (77) |
14:05 | Nedodržaný sľub (71) |
15:10 | Nedodržaný sľub (72) |
16:05 | Rany lásky (219) |
17:00 | Rany lásky (220) |
18:00 | Chicago Fire IV. (23) |
19:00 | Nedodržaný sľub (73) |
19:55 | Nedodržaný sľub (74) |
20:55 | Krok za krokom II. (5) |
21:25 | Krok za krokom II. (6) |
22:00 | Priatelia I. (7) |
22:30 | Priatelia I. (8) |
23:00 | New Amsterdam III. (14) |
23:55 | Nedodržaný sľub (73) |
00:55 | Nedodržaný sľub (74) |
01:35 | S hlavou oblakoch (33) |
02:15 | S hlavou oblakoch (34) |
03:00 | Reflex |
03:40 | Smotánka |
04:35 | Adela show |
05:05 | Peniaze |
05:30 | Dámsky klub |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Vulkány |
09:05 | Detektívi zo severu IV (3/16) |
10:10 | Doktor z hôr (36/45) |
11:00 |
Duel
|
11:25 | Všade dobre, doma naj |
12:00 | Správy RTVS |
12:25 | Dámsky klub |
13:55 | Tajomstvo mojej kuchyne |
14:35 | Zdravá maškrta |
14:55 | Don Matteo |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Vulkány |
17:00 | Detektívi zo severu IV (4/16) |
17:50 | Krátke správy RTVS |
17:55 | Duel |
18:25 | Všade dobre, doma naj |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Miesto zločinu České Budějovice (13/13) |
21:35 | Božie mlyny (3/6) |
22:35 | Božie mlyny (4/6) |
23:30 | Odsun |
01:30 | Správy RTVS |
02:25 | Don Matteo |
03:25 | Doktor z hôr (36/45) |
04:15 | Správy RTVS |
05:35 | Diagnóza: Vražda V. (25/25) |
06:00 | Diagnóza: Vražda VI. (1/22) |
06:55 | Súdna sieň |
08:00 | Prvé oddelenie |
09:15 |
Vraždy v Midsomeri XV. (3)
|
11:40 | Diagnóza: Vražda VI. (2,3) |
14:00 | Dr. House IV. (13,14) |
16:00 | Vraždy v Midsomeri XV. (4) |
18:00 | Stratené duše V. (18,19) |
20:10 | Dr. House IV. (15,16/16) |
22:00 | C.S.I.: Kriminálka Miami V. (8,9) |
23:50 | Bad Cop: Zlý poliš (1/10) |
00:50 | Policajti v akcii |
02:20 | Diaľnica peklom VII. (6) |
03:05 | Bad Cop: Zlý poliš (1/10) |
03:50 | Súdna sieň |
04:30 | Prvé oddelenie |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:15 | Susedia |
07:50 | Kredenc |
09:05 | Partička |
10:30 | Joey II. (21) |
10:50 |
Joey II. (22)
|
11:25 | M*A*S*H X. (20) |
11:50 | M*A*S*H X. (21) |
12:25 | Dva a pol chlapa I. (19) |
12:50 | Dva a pol chlapa I. (20) |
13:10 | Teória veľkého tresku IX. (18) |
13:35 | Teória veľkého tresku IX. (19) |
14:05 | Teória veľkého tresku IX. (20) |
14:30 | Teória veľkého tresku IX. (21) |
14:55 | Teória veľkého tresku IX. (22) |
15:20 | Teória veľkého tresku IX. (23) |
15:50 | Priatelia I. (5) |
16:20 | Priatelia I. (6) |
16:45 | Dva a pol chlapa I. (21) |
17:15 | Dva a pol chlapa I. (22) |
17:45 | M*A*S*H X. (22) |
18:15 | M*A*S*H XI. (1) |
18:45 | 2 baby na mizine VI. (15) |
19:10 | 2 baby na mizine VI. (16) |
19:40 | Susedia |
20:30 | Futbalista roka (2023) |
22:25 | Posledný skaut |
00:25 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
00:40 | Susedia |
01:15 | Susedia |
01:45 | Silvánovci |
03:35 | Susedia |
04:10 | Oggy a šváby |
04:55 | Bernieho dobrodružstvá |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Ranné správy |
07:15 | Raňajky |
07:30 | Ranné správy |
07:45 | Raňajky |
08:00 | Ranné správy |
08:15 | Raňajky |
08:30 | Ranné správy |
08:45 | Raňajky |
09:00 | Štúdio TA3/Raňajky |
09:30 | Téma |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Štúdio TA3 |
11:00 |
Správy TA3
|
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Téma |
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Motoring |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Naše potraviny |
14:45 | Biznis |
15:00 | Správy TA3 |
15:30 | Správy/Štúdio TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Svet dnes |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Investujeme |
18:00 | Ekonomika+/Financie+ |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Svet dnes |
19:30 | Štúdio TA3 |
19:50 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
20:30 | Showbiz |
21:00 | Král na ťahu |
22:00 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Téma/Štúdio TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
02:40 | Štúdio TA3 |
03:00 | Svet dnes |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:20 | Komentáre dňa |
06:05 | Správy RTVS |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:20 | Komentáre dňa |
10:00 | AKTUÁLNE :24 |
10:30 | AKTUÁLNE :24 |
11:00 |
AKTUÁLNE :24
|
12:00 | Správy RTVS |
12:30 | Z prvej ruky |
13:00 | AKTUÁLNE :24 |
13:30 | AKTUÁLNE :24 |
14:00 | AKTUÁLNE :24 |
14:30 | AKTUÁLNE :24 |
15:00 | AKTUÁLNE :24 |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Ekonomika :24 |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Interview :24 |
18:00 | Správy RTVS z regiónov |
18:30 | Svet :24 |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Komentáre dňa |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Ekonomika :24 |
22:00 | Správy :24 |
22:30 | Interview :24 |
23:00 | Správy :24 |
23:25 | Počasie |
23:30 | Z prvej ruky |
00:00 | Správy RTVS |
00:50 | Svet :24 |
01:20 | Komentáre dňa |
02:05 | Správy :24 |
02:30 | Ekonomika :24 |
03:00 | Správy RTVS |
03:50 | Počasie |
04:00 | Správy RTVS z regiónov |
04:25 | Z prvej ruky |
04:55 | Správy :24 |
06:10 | Hledání zázraků |
07:45 | Gólman |
09:45 |
Modelář
|
11:45 | Pobav mě |
13:25 | Let's Dance |
15:20 | Polina a její magické dobrodružství |
16:50 | Lež má krátké nohy |
18:40 | Dvě hodiny |
20:15 | Minamata |
22:20 | Gunman: Muž na odstřel |
00:10 | Zabijákova žena & bodyguard |
02:05 | Žena v kleci |
03:35 | Věř mi |
05:55 | Bedminton World Tour |
07:25 | Futbal - 2. liga |
09:20 |
Volejbal CEV Liga Majstrov muži
|
11:40 | Štúdio - Hokej Extraliga |
12:10 | Hokej - Extraliga |
15:10 | FIS Beh na lyžiach |
17:30 | Štúdio - Hokej Extraliga |
18:00 | Hokej - Extraliga |
21:45 | Volejbal CEV Liga Majstrov ženy |
00:05 | Hokej - Extraliga |
02:25 | IIHF MS juniorov 2024 |
05:35 | Vraždy v raji |
06:25 | Špecialisti |
07:15 | Špecialisti |
08:05 | Bostonské vraždy II. |
08:45 | Bostonské vraždy II. |
09:25 | Kosti |
10:05 | Kosti |
10:45 |
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I.
|
11:25 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:05 | Policajné prípady |
13:05 | Policajné prípady |
14:05 | V mene zákona |
15:05 | Kosti |
16:05 | Kosti |
17:00 | Monk VII. |
18:00 | Monk VII. |
19:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
20:55 | Vraždy v raji |
22:05 | Vraždy v raji |
23:10 | Kosti |
00:10 | Kosti |
00:50 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
01:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
02:15 | 112 |
04:15 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 |
Senzi: šlágre
|
12:00 | Piánko |
13:00 | Hit za hitom |
14:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Muzikanti hrajte |
22:00 | Senzi: šlágre |
23:00 | Senzi: koktail |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |