05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Teleráno |
08:25 | Na nože III. |
09:50 | Mama na prenájom III. (58) |
10:55 | Rodinné prípady |
12:00 | TELEVÍZNE NOVINY (12) |
12:10 | Susedia |
12:50 | Monk VIII.: Pán Monk je ženíchov svedok (13) |
13:50 | Monk VIII.: Pán Monk a policajný odznak (14) |
14:50 | Susedské prípady |
15:55 | Rodinné prípady |
17:00 | PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY |
17:25 | Reflex |
17:55 | Mama na prenájom III. (59) |
19:00 |
TELEVÍZNE NOVINY
|
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Dunaj, k vašim službám V. (20) |
21:55 | Policie Modrava III.: Smrteľná chyba (4) |
23:10 | Špecialisti V.: Nastavený čas (36) |
00:15 | Monk VIII.: Pán Monk je ženíchov svedok (13) |
01:10 | Monk VIII.: Pán Monk a policajný odznak (14) |
02:00 | Policie Modrava III.: Smrteľná chyba (4) |
02:55 | Susedské prípady |
03:40 | Rodinné prípady |
05:45 | Krimi |
06:15 | Ranné noviny |
08:35 | Bez servítky |
09:50 | Súdna sieň |
12:00 | Noviny o 12:00 |
12:25 | Naši II. (7) |
13:05 | Bez servítky |
15:30 | Top Star |
15:50 | Nákupné maniačky |
17:15 | Riskuj! |
17:50 | Bez servítky |
19:00 |
Krimi
|
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Nemocnica |
21:50 | Pásla kone na betóne |
23:35 | Súkromné očko II. (18/18) |
00:30 | Myšlienky vraha VI. (5) |
01:30 | Riskuj! |
02:10 | Noviny TV JOJ |
02:55 | Nákupné maniačky |
03:50 | Bez servítky |
05:50 | Nákupné maniačky |
07:20 | Vojna skladov: Kanada II. |
07:55 | Majstri aukcií IV. |
08:30 | Ničivá sila búrok |
09:45 | Ničivá sila búrok |
10:15 | Letecké katastrofy |
11:15 | Riskuj! |
11:45 | Riskuj! |
12:35 | Vojna skladov: Kanada II. (24) |
13:10 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. |
14:05 | Policajti v akcii |
16:20 | Moja mama varí lepšie ako tvoja |
17:25 | Letecké katastrofy |
18:30 |
Geissenovci - Ťažký život milionárov VII.
|
19:30 | Profesionáli VIII. (9) |
20:30 | Drvivý dopad |
23:05 | Pomstiteľ |
01:05 | Torpédo U |
02:55 | Profesionáli VIII. (9) |
03:35 | Mafstory IV. (24) |
04:25 | Vojna skladov: Kanada II. |
04:45 | Vojna skladov: Kanada II. |
06:00 | Druhý dych (39) |
06:40 | Láska na prvé zaštekanie |
08:25 | Krok za krokom II. (17) |
09:05 | Krok za krokom II. (18) |
09:50 | Chicago Fire V. (6) |
10:55 | S hlavou oblakoch (47) |
11:45 | S hlavou oblakoch (48) |
12:50 | Nedodržaný sľub (85) |
13:40 | Nedodržaný sľub (86) |
14:55 | Posteľ plná ruží |
16:40 | Vtáky v tŕní I. (1) |
17:50 | Vtáky v tŕní I. (2) |
19:00 |
Anna zo Zeleného domu I. (1)
|
20:05 | Anna zo Zeleného domu I. (2) |
21:10 | To sa môže stať každému |
23:15 | Odvrhnutá dcéra |
01:15 | Posteľ plná ruží |
02:35 | S hlavou oblakoch (47) |
03:20 | S hlavou oblakoch (48) |
04:00 | Reflex |
04:20 | Smotánka |
05:35 | Dámsky klub |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Vulkány |
09:05 | Detektívi zo severu IV (10/16) |
10:10 | Doktor z hôr (43/45) |
11:00 | Duel |
11:25 | Všade dobre, doma naj |
12:00 | Správy RTVS |
12:25 | Dámsky klub |
13:55 | Tajomstvo mojej kuchyne |
14:35 | Zdravá maškrta |
14:55 | Don Matteo |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Reportéri |
17:00 | Detektívi zo severu IV (11/16) |
17:50 | Krátke správy RTVS |
17:55 | Duel |
18:25 | Všade dobre, doma naj |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 |
Správy RTVS
|
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Hit roka |
21:40 | Lekárka z ostrova (2/6) |
23:15 | Columbo |
00:25 | Správy RTVS „N“ |
01:15 | Góly-body-sekundy |
01:35 | Počasie |
01:40 | Vraždy na Lérinských ostrovoch |
03:15 | Don Matteo |
04:20 | Správy RTVS „N“ |
05:35 | Diagnóza: Vražda VI. (14,15) |
07:00 | Súdna sieň |
08:10 | Prvé oddelenie |
09:20 | Vraždy v Midsomeri XVI. (4) |
11:45 | Diagnóza: Vražda VI. (16,17) |
14:00 | Dr. House V. (9,10) |
16:00 | Vraždy v Midsomeri XVI. (5/5) |
18:00 |
Kriminálka Kraj (10,11)
|
20:10 | Dr. House V. (11,12) |
22:00 | C.S.I.: Kriminálka Miami III. |
23:35 | Bad Cop: Zlý poliš (8) |
00:30 | Policajti v akcii |
02:10 | Diaľnica peklom VII. (13) |
02:55 | Bad Cop: Zlý poliš (8) |
03:35 | Súdna sieň |
04:20 | Súdna sieň |
05:05 | Oggy a šváby |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:55 | Susedia |
07:25 | Susedia |
08:00 | Kredenc |
09:05 | Partička |
10:25 | Dva a pol chlapa II. (11) |
10:45 | Dva a pol chlapa II. (12) |
11:20 | M*A*S*H XI. (12) |
11:40 | M*A*S*H XI. (13) |
12:20 | Dva a pol chlapa II. (13) |
12:45 | Dva a pol chlapa II. (14) |
13:05 | Teória veľkého tresku X. (12) |
13:35 | Teória veľkého tresku X. (13) |
14:00 | Teória veľkého tresku X. (14) |
14:25 | Teória veľkého tresku X. (15) |
14:55 | Teória veľkého tresku X. (16) |
15:20 | Teória veľkého tresku X. (17) |
15:45 | Priatelia I. (19) |
16:15 | Priatelia I. (20) |
16:45 | Dva a pol chlapa II. (15) |
17:15 | Dva a pol chlapa II. (16) |
17:45 | M*A*S*H XI. (14) |
18:15 | M*A*S*H XI. (15) |
18:45 |
Mladý Sheldon I. (7)
|
19:15 | Mladý Sheldon I. (8) |
19:40 | Susedia |
20:30 | Bad Boys |
23:00 | Bleskový muž |
00:45 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
00:55 | Susedia |
01:30 | Silvánovci |
03:15 | Susedia |
03:50 | Zig a Sharko |
04:40 | Bernieho dobrodružstvá |
04:50 | Oggy a šváby |
05:20 | Komentáre dňa |
06:05 | Správy RTVS „N“ |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:20 | Komentáre dňa |
10:00 | AKTUÁLNE :24 |
10:30 | AKTUÁLNE :24 |
11:00 | AKTUÁLNE :24 |
11:30 | Interview :24 |
12:00 | Správy RTVS |
12:30 | Voľby prezidenta 2024 - diskusia "N" |
14:00 | AKTUÁLNE :24 |
14:30 | AKTUÁLNE :24 |
15:00 | AKTUÁLNE :24 |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Ekonomika :24 |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Interview :24 |
18:00 | Správy RTVS z regiónov |
18:30 | Svet :24 |
19:00 |
Správy RTVS „N“
|
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Komentáre dňa |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Ekonomika :24 |
22:00 | Správy :24 |
22:30 | Interview :24 |
23:00 | Správy :24 |
23:25 | Počasie |
23:30 | Správy RTVS z regiónov |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
00:50 | Svet :24 |
01:20 | Komentáre dňa |
02:05 | Správy :24 |
02:30 | Ekonomika :24 |
03:00 | Správy RTVS „N“ |
03:50 | Počasie |
04:00 | Správy RTVS z regiónov |
04:25 | Svet :24 |
04:55 | Správy :24 |
05:20 | Arthur a Minimojové |
07:10 | Poslední družička |
08:50 | O myšce a medvědovi |
10:20 | Dobrodružství v divočině: Pes hrdina |
12:05 | Arthur a souboj dvou světů |
14:05 | Severní moře v plamenech |
16:05 | Po stopách Marsupilamiho |
18:05 |
Nádech pro lásku
|
20:15 | Divoké srdce |
22:10 | Rituální zabiják |
23:50 | Nájemník |
01:10 | Palm Springs |
02:40 | Příšerky z vesmíru |
06:15 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
09:20 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
11:45 | Hokej - Extraliga |
14:55 | Futbal - 2. liga |
16:50 | V pozadí úspechu |
17:55 |
Volejbal Extraliga muži
|
20:25 | Futbal U21 |
22:45 | LIV Golf Tour |
04:15 | Bedminton World Tour |
05:40 | Vraždy v raji |
06:30 | Vraždy v raji |
07:20 | Špecialisti |
08:05 | Slečna Marplová |
09:40 | Kosti |
10:20 | Kosti |
11:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
11:40 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:25 | Policajné prípady |
13:20 | Policajné prípady |
14:25 | V mene zákona |
15:20 | Kosti |
16:15 | Kosti |
17:00 | Monk VIII. |
18:05 | Monk VIII. |
19:00 |
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I.
|
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
20:55 | Vraždy v raji |
22:00 | Vraždy v raji |
23:10 | Kosti |
00:05 | Kosti |
00:45 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
01:30 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
02:10 | 112 |
04:35 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 | Senzi: šlágre |
12:00 | Piánko |
13:00 | Hit za hitom |
14:00 | Senzi: šlágre |
18:00 |
Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Hudba hraj |
22:00 | Senzi: šlágre |
23:00 | Senzi: koktail |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |