06:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:55 | Tom a Jerry |
07:10 | Scooby-Doo a legenda o fantosaurovi |
08:30 | Princ Krasoň |
10:00 | Popoluška teniskách |
11:50 | Let's Dance |
14:30 | 27 šiat |
16:50 | 10 dní bez mamy |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Buď chlap! |
22:45 | Manžel na skúšku |
01:00 | Buď chlap! |
03:50 | UEFA EURO 2024: Magazín |
04:55 | Rodinné prípady |
05:00 | Noviny TV JOJ |
05:50 | Krimi |
06:20 | Noviny TV JOJ |
07:00 | Naši V. (15) |
07:40 | Labková patrola VI. (11) |
08:10 | SpongeBob SquarePants X. (8) |
08:35 | Paddington 2 |
10:50 | Kráska a zviera (2/2) |
13:00 | Múmia sa vracia |
15:50 | Pásla kone na betóne |
17:45 | Veľkonočné Inkognito |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Návrh |
23:00 | V mene krvi |
00:55 | Barb a Star idú do Vista del Mar |
04:10 | Krimi |
04:50 | Veľkonočné Inkognito |
05:00 | Dvojičky (1/12) |
06:00 | Veľké upratovanie V. (17) |
07:15 | Na chalupe |
08:25 | Nové bývanie |
09:50 | Bez servítky |
13:20 | Kate & Leopold |
16:00 | Popoluška |
17:45 | Rad nešťastných príhod |
20:30 | Zoznámte sa, Joe Black |
00:10 | Oktagon |
04:25 | Dvojičky (2) |
04:55 | Veľké upratovanie V. (26) |
05:10 | Adela show |
06:20 | Vtáky v tŕní I. (3) |
07:00 | Vtáky v tŕní I. (4) |
07:55 | Krok za krokom II. (17) |
08:20 | Krok za krokom II. (18) |
09:05 | Krok za krokom II. (19) |
09:50 | Krok za krokom II. (20) |
10:35 | Mama na prenájom III. (56) |
11:20 | Mama na prenájom III. (57) |
12:15 | Mama na prenájom III. (58) |
13:20 | Mama na prenájom III. (59) |
14:40 | Anna zo Zeleného domu I. (3) |
15:40 | Anna zo Zeleného domu I. (4) |
16:55 | Vtáky v tŕní I. (5) |
17:55 | Vtáky v tŕní I. (6) |
19:00 | Anna zo Zeleného domu II. (1) |
20:40 | Anna zo Zeleného domu II. (2) |
21:35 | Ako zbaliť milionára |
23:55 | Zrada (7) |
01:00 | Zázraky neba |
03:55 | To sa môže stať každému |
05:50 | Motýle Slovenska - Stepi a lúky |
06:15 | Motýle Slovenska – Hory a lesy |
06:45 | Motýle Slovenska - Mokrade a rašeliniská |
07:15 | Motýle Slovenska - Mestá a záhrady |
07:50 | Živá panoráma |
08:20 | Extrémne v horách |
08:50 | Encyklopédia slovenských obcí |
09:05 | Bežkopotulky |
09:15 | HiSTORY |
09:20 | Noc v archíve |
10:25 | Generácia |
10:50 | Kapura |
11:35 | Farmárska revue |
12:00 | Hubačka |
12:15 | Na rybách - Petrov zdar |
12:40 | Na zelenej adrese |
13:00 | Čenkovej deti |
14:10 | Posledné tajomstvo Marilyn Monroe |
15:05 | Sagrada família: Gaudího výzva |
16:00 | Divoká Poľana |
17:00 | Krutá ľúbosť |
18:20 | Mláďatá |
18:25 | Tvojazem |
19:50 | Zázračný miniateliér |
20:00 | Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku |
20:10 | Pozor, padá SNG! |
21:30 | Madame Tussauds – Príbeh vosku |
22:20 | Sting - koncert na zámku Chambord |
00:10 | Správy RTVS „N“ |
05:05 | Súdna sieň |
05:45 | Súdna sieň |
06:30 | Prvé oddelenie |
07:35 | Veľké vlakové putovanie po Európe V. (6/6) |
09:20 | Súkromné očko (17,18/18) |
11:55 | Klamári II. (12,13) |
13:55 | Bodka (7,8) |
15:55 | Vraždy v Midsomeri XXIII. (1/4) |
18:00 | 9-1-1 (7,8) |
20:10 | CSI: Vegas II. (5) |
21:00 | CSI: Vegas II. (6) |
22:00 | Myšlienky vraha XI. (3,4) |
23:50 | Vraždiace páry XIV. (8) |
00:50 | Dobrý človek (6) |
01:30 | Myšlienky vraha XI. (3,4) |
02:50 | Veľké vlakové putovanie po Európe V. (6/6) |
03:50 | Policajti v akcii |
05:05 | Bernieho dobrodružstvá |
05:20 | Oggy a šváby |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:15 | Susedia |
07:50 | Kredenc |
09:05 | Partička |
09:40 | UEFA EURO 2024: Magazín |
10:15 | Dva a pol chlapa II. (15) |
10:35 | Dva a pol chlapa II. (16) |
11:10 | M*A*S*H XI. (10) |
11:40 | M*A*S*H XI. (11) |
12:20 | Dva a pol chlapa II. (17) |
12:50 | Dva a pol chlapa II. (18) |
13:10 | Teória veľkého tresku X. (16) |
13:35 | Teória veľkého tresku X. (17) |
14:00 | Teória veľkého tresku X. (18) |
14:25 | Teória veľkého tresku X. (19) |
14:55 | Teória veľkého tresku X. (20) |
15:20 | Teória veľkého tresku X. (21) |
15:45 | Priatelia I. (23) |
16:15 | Priatelia I. (24) |
16:45 | Dva a pol chlapa II. (19) |
17:15 | Dva a pol chlapa II. (20) |
17:45 | M*A*S*H XI. (12) |
18:15 | M*A*S*H XI. (13) |
18:45 | Mladý Sheldon I. (4) |
19:15 | Mladý Sheldon I. (5) |
19:40 | Susedia: Veľká noc |
20:30 | Sherlock Holmes: Hra tieňov |
23:05 | Osamelý pomstiteľ |
01:05 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
01:15 | Susedia: Veľká noc |
01:50 | Silvánovci |
03:35 | Susedia: Veľká noc |
04:10 | Zig a Sharko |
04:35 | Oggy a šváby |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Správy TA3 |
07:30 | Týždeň vo filme-1964 |
08:00 | Správy TA3 |
08:30 | Svet technológií |
08:45 | Štúdio TA3 |
09:00 | Správy TA3 |
09:30 | Dobré správy |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Paralympijský špeciál |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Štúdio TA3 |
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Štúdio TA3 |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Biznis |
14:45 | Štúdio TA3 |
15:00 | Správy TA3 |
15:30 | Zdravie na TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Európa dnes a zajtra |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Motoring |
18:00 | Očami cestovateľa |
18:15 | Štúdio TA3 |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Vzdelávanie v 21.storočí |
19:30 | Záchranári |
20:00 | Správy TA3 |
20:30 | Štúdio TA3 |
21:00 | Správy TA3 |
21:30 | Showbiz |
22:00 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Správy TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Správy TA3 |
02:30 | Hl. správy-záznam |
03:00 | Správy TA3 |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:20 | Góly-body-sekundy |
05:35 | Interview :24 |
06:05 | Správy RTVS „N“ |
07:00 | Správy :24 |
07:15 | Komentáre dňa |
08:00 | Správy :24 |
08:15 | Kto je kto |
08:30 | Interview :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:15 | Slovensko v obrazoch |
09:35 | Svet v obrazoch |
10:00 | Správy :24 |
10:30 | Týždeň v ekonomike |
11:00 | Správy :24 |
11:15 | Kto je kto |
11:30 | Archív :24 |
12:00 | Správy :24 |
12:30 | Cez lupu |
13:00 | SK dejiny |
14:00 | Správy :24 |
14:30 | Interview :24 |
15:00 | AKTUÁLNE :24 |
15:30 | Téma :24 |
15:40 | Téma :24 |
16:00 | Správy :24 |
16:30 | Týždeň vo svete |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Téma :24 |
17:45 | Kto je kto |
18:00 | AKTUÁLNE :24 |
18:30 | KULTÚRA SK |
19:00 | Správy RTVS „N“ |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Reportéri |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Týždeň vo svete |
22:00 | Správy :24 |
22:25 | Kto je kto |
22:30 | Experiment |
23:00 | Správy :24 |
23:30 | KULTÚRA SK |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
00:50 | Góly-body-sekundy |
01:10 | Počasie |
01:20 | Slovensko v obrazoch |
01:40 | Svet v obrazoch |
02:05 | Týždeň vo svete |
02:30 | Správy :24 |
04:00 | Archív :24 |
04:25 | Správy :24 |
04:50 | Góly-body-sekundy |
05:40 | Arthur a souboj dvou světů |
07:30 | O myšce a medvědovi |
09:05 | Kohout na víně |
11:20 | Slon a motýl |
13:05 | Aloha, Lásko! |
14:45 | Princezna rebelka |
16:25 | Saljut-7 |
18:30 | Jako delfín |
20:15 | Záhada v Saint-Tropez |
21:55 | Divoké srdce |
23:45 | V mysli vraha |
01:20 | Dobrý šéf |
03:15 | Podoby lásky |
05:35 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
07:30 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
11:20 | Hokej - Extraliga |
14:50 | Futbal - 2. liga |
17:20 | Hokej - SHL |
20:20 | Dokument |
22:00 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
01:10 | FIS Svetový pohár slalom ženy |
03:20 | FIS Svetový pohár slalom ženy |
04:30 | Bedminton World Tour |
05:55 | Policajné prípady |
06:40 | Policajné prípady |
07:25 | Vraždy v raji |
08:15 | Vraždy v raji |
09:05 | Vraždy v raji |
10:00 | Špecialisti |
10:45 | Špecialisti |
11:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:20 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
13:20 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
14:15 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
15:00 | Rex |
16:50 | Rex |
18:00 | Rex |
19:00 | Bostonské vraždy II. |
19:50 | Bostonské vraždy II. |
20:55 | Špecialisti |
21:50 | Špecialisti |
22:55 | Špecialisti |
23:55 | Pochovaní za domom |
00:35 | Rex |
01:50 | Špecialisti |
03:40 | Špecialisti |
04:35 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
12:00 | Piánko |
13:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Galavečer: hviezd |
22:00 | To najlepšie z televíznej zábavy: NEDEĽA |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |