05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Teleráno |
08:25 | Na nože III. |
09:50 | Mama na prenájom III. (53) |
10:55 | Rodinné prípady |
12:00 | TELEVÍZNE NOVINY (12) |
12:10 | Susedia |
12:50 | Monk VIII.: Pán Monk a UFO (3) |
13:50 | Monk VIII.: Pán Monk je niekto iný (4) |
14:50 | Susedské prípady |
15:50 | Rodinné prípady |
17:00 | PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY |
17:25 | Reflex |
17:55 | Mama na prenájom III. (54) |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Dunaj, k vašim službám V. (18) |
21:55 | Policie Modrava III.: Muž v pozadí (2) |
23:10 | Špecialisti V.: Starý priateľ (34) |
00:20 | Monk VIII.: Pán Monk a UFO (3) |
01:15 | Monk VIII.: Pán Monk je niekto iný (4) |
02:10 | Policie Modrava III.: Muž v pozadí (2) |
03:15 | Susedské prípady |
04:00 | Rodinné prípady |
05:45 | Krimi |
06:15 | Ranné noviny |
08:35 | Bez servítky |
09:50 | Súdna sieň |
12:00 | Noviny o 12:00 |
12:25 | C.S.I.: Kriminálka Miami V. (12,13) |
14:20 | Bez servítky |
15:30 | Top Star |
15:50 | Nákupné maniačky |
17:15 | Riskuj! |
17:50 | Bez servítky |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Nemocnica |
21:50 | Kamarát do dažďa |
23:30 | Súkromné očko II. (14) |
00:25 | Myšlienky vraha VI. (1/24) |
01:25 | Riskuj! |
02:05 | Noviny TV JOJ |
02:50 | Nákupné maniačky |
03:45 | Bez servítky |
04:55 | Noviny TV JOJ |
05:45 | Nákupné maniačky |
07:15 | Vojna skladov: Kanada II. |
07:45 | Majstri aukcií IV. |
08:20 | Ničivá sila prírody |
09:40 | Ničivá sila planéty (4/4) |
10:45 | Letecké katastrofy |
11:40 | Riskuj! |
12:30 | Vojna skladov: Kanada II. (19) |
13:00 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. |
14:00 | Policajti v akcii |
16:20 | Moja mama varí lepšie ako tvoja |
17:30 | Letecké katastrofy |
18:35 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. |
19:35 | Profesionáli VIII. (2) |
20:30 | Jack Hunter a Nebeská hviezda |
22:40 | Banková lúpež 2 |
00:55 | Profesionáli VIII. (2) |
01:55 | Mafstory IV. (19) |
02:40 | Upratať, opraviť! |
03:20 | Vojna skladov: Kanada II. |
03:45 | Vojna skladov: Kanada II. |
04:10 | Majstri aukcií V. |
04:30 | Bez servítky |
06:00 | Druhý dych (34) |
06:40 | Rany lásky (221) |
07:25 | Rany lásky (222) |
08:30 | Krok za krokom II. (7) |
09:15 | Krok za krokom II. (8) |
10:00 | Chicago Fire V. (1) |
11:00 | S hlavou oblakoch (37) |
11:50 | S hlavou oblakoch (38) |
12:55 | Chlapi neplačú IV. (79) |
14:10 | Nedodržaný sľub (75) |
15:15 | Nedodržaný sľub (76) |
16:05 | Rany lásky (223) |
17:00 | Rany lásky (224) |
18:00 | Chicago Fire V. (2) |
19:00 | Nedodržaný sľub (77) |
19:55 | Nedodržaný sľub (78) |
20:55 | Krok za krokom II. (9) |
21:30 | Krok za krokom II. (10) |
22:00 | Priatelia I. (11) |
22:30 | Priatelia I. (12) |
23:00 | New Amsterdam IV. (2) |
23:55 | Nedodržaný sľub (77) |
00:55 | Nedodržaný sľub (78) |
01:35 | S hlavou oblakoch (37) |
02:15 | S hlavou oblakoch (38) |
02:55 | Reflex |
03:35 | Smotánka |
04:35 | Adela show |
05:35 | Dámsky klub |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Vulkány |
09:05 | Detektívi zo severu IV (5/16) |
10:10 | Doktor z hôr (38/45) |
11:00 | Duel |
11:25 | Všade dobre, doma naj |
12:00 | Správy RTVS |
12:25 | Dámsky klub |
13:55 | Tajomstvo mojej kuchyne |
14:35 | Zdravá maškrta |
15:00 | Don Matteo |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Vulkány |
17:00 | Detektívi zo severu IV (6/16) |
17:50 | Krátke správy RTVS |
17:55 | Duel |
18:25 | Všade dobre, doma naj |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Hit roka |
21:45 | Lekárka z ostrova (1/6) |
23:15 | Columbo |
00:45 | Správy RTVS |
01:40 | Doktor z hôr (38/45) |
02:25 | Don Matteo |
03:25 | Tajomstvo mojej kuchyne |
04:05 | Správy RTVS |
04:55 | Počasie |
05:35 | Diagnóza: Vražda VI. (4,5) |
07:00 | Súdna sieň |
08:15 | Prvé oddelenie |
09:10 | Vraždy v Midsomeri XV. (5) |
11:35 | Diagnóza: Vražda VI. (6,7) |
14:00 | Dr. House V. (1,2/24) |
15:55 | Vraždy v Midsomeri XV. (6/6) |
18:00 | Stratené duše V. (22/22) |
19:00 | Kriminálka Kraj (1/13) |
20:10 | Dr. House V. (3,4) |
22:00 | C.S.I.: Kriminálka Miami V. (12,13) |
23:50 | Bad Cop: Zlý poliš (3) |
00:55 | Policajti v akcii |
02:20 | Diaľnica peklom VII. (8) |
03:05 | Bad Cop: Zlý poliš (3) |
03:50 | Súdna sieň |
04:35 | Súdna sieň |
05:05 | Zig a Sharko |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:15 | Susedia |
07:50 | Kredenc |
09:05 | Partička |
10:30 | Dva a pol chlapa I. (21) |
10:50 | Dva a pol chlapa I. (22) |
11:25 | M*A*S*H XI. (2) |
11:45 | M*A*S*H XI. (3) |
12:25 | Dva a pol chlapa I. (23) |
12:50 | Dva a pol chlapa I. (24) |
13:10 | Teória veľkého tresku IX. (22) |
13:35 | Teória veľkého tresku IX. (23) |
14:00 | Teória veľkého tresku IX. (24) |
14:30 | Teória veľkého tresku X. (1) |
14:55 | Teória veľkého tresku X. (2) |
15:20 | Teória veľkého tresku X. (3) |
15:50 | Priatelia I. (9) |
16:20 | Priatelia I. (10) |
16:50 | Dva a pol chlapa II. (1) |
17:20 | Dva a pol chlapa II. (2) |
17:45 | M*A*S*H XI. (4) |
18:20 | M*A*S*H XI. (5) |
18:50 | 2 baby na mizine VI. (19) |
19:20 | 2 baby na mizine VI. (20) |
19:45 | Susedia |
20:30 | RoboCop (3) |
22:35 | Kat (2) |
00:35 | GÓÓÓL! |
01:10 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
01:20 | Susedia |
01:50 | Silvánovci |
03:40 | Susedia |
04:15 | Oggy a šváby |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Ranné správy |
07:15 | Raňajky |
07:30 | Ranné správy |
07:45 | Raňajky |
08:00 | Ranné správy |
08:15 | Raňajky |
08:30 | Ranné správy |
08:45 | Raňajky |
09:00 | Štúdio TA3/Raňajky |
09:30 | Téma |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Investujeme |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Téma |
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Biznis |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Štúdio TA3 |
15:00 | Správy TA3 |
15:30 | Štúdio TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Svet dnes |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Zdravie na TA3 |
18:00 | Štúdio TA3 |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Svet dnes |
19:30 | Štúdio TA3 |
19:50 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
20:30 | Motoring |
21:00 | Správy TA3 |
21:30 | Biznis |
22:00 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Téma/Štúdio TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
02:40 | Štúdio TA3 |
03:00 | Svet dnes |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:00 | Svet :24 |
05:30 | Občan za dverami |
06:00 | KULTÚRA SK |
06:30 | Interview :24 |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:20 | Ekonomika :24 |
09:45 | Kto je kto |
10:00 | AKTUÁLNE :24 |
10:30 | AKTUÁLNE :24 |
11:00 | AKTUÁLNE :24 |
11:30 | Interview :24 |
12:00 | Správy RTVS |
12:30 | Z prvej ruky |
13:00 | AKTUÁLNE :24 |
13:30 | AKTUÁLNE :24 |
14:00 | AKTUÁLNE :24 |
14:30 | AKTUÁLNE :24 |
15:00 | AKTUÁLNE :24 |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Ekonomika :24 |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Interview :24 |
18:00 | Správy RTVS z regiónov |
18:30 | Svet :24 |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Komentáre dňa |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Ekonomika :24 |
22:00 | Správy :24 |
22:30 | Interview :24 |
23:00 | Správy :24 |
23:25 | Počasie |
23:30 | Z prvej ruky |
00:00 | Správy RTVS |
00:50 | Svet :24 |
01:20 | Komentáre dňa |
02:00 | Správy :24 |
02:30 | Ekonomika :24 |
03:00 | Správy RTVS |
03:50 | Počasie |
04:00 | Správy RTVS z regiónov |
04:25 | Z prvej ruky |
04:50 | Správy :24 |
05:55 | Let's Dance |
07:50 | Polina a její magické dobrodružství |
09:20 | Obsluhoval jsem anglického krále |
11:30 | Tunel |
13:20 | Slečna závodník |
15:15 | Hrdinský režim |
16:55 | Jednoduše svatba! |
18:35 | Doktore? |
20:15 | Hlas lásky |
22:25 | Minamata |
00:20 | Paralelní matky |
02:20 | Stopy zmizelých |
03:50 | Zakletá princezna |
05:35 | Bedminton World Tour |
07:05 | Bedminton World Tour |
07:35 | IIHF MS juniorov 2024 |
10:10 | Volejbal CEV Liga Majstrov ženy |
12:00 | Štúdio - Hokej Extraliga |
12:30 | Hokej - Extraliga |
15:45 | V pozadí úspechu |
16:15 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
17:30 | Štúdio - Hokej Extraliga |
17:55 | Hokej - Extraliga |
21:00 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
23:00 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
03:05 | FIS Svetový pohár slalom muži |
04:10 | FIS Svetový pohár slalom muži |
05:25 | Vraždy v raji |
06:15 | Vraždy v raji |
07:10 | Špecialisti |
07:55 | Slečna Marplová |
09:30 | Kosti |
10:10 | Kosti |
10:50 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
11:30 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:15 | Policajné prípady |
13:10 | Policajné prípady |
14:10 | V mene zákona |
15:10 | Kosti |
16:10 | Kosti |
17:00 | Monk VIII. |
18:00 | Monk VIII. |
19:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
20:55 | Vraždy v raji |
22:05 | Vraždy v raji |
23:10 | Kosti |
00:10 | Kosti |
00:50 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
01:30 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
02:15 | 112 |
04:30 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 | Senzi: šlágre |
12:00 | Piánko |
13:00 | Hit za hitom |
14:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Hudba hraj |
22:00 | Senzi: šlágre |
23:00 | Senzi: koktail |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |