05:10 | Rodinné prípady |
06:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:55 | Tom a Jerry |
07:25 | Scooby-Doo a Frankenmonštrum |
09:00 | Kráľovné popu |
10:50 | Ruža pre nevestu II. |
13:10 | LET´S DANCE |
16:10 | Chlap na roztrhanie |
18:20 | Smotánka |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Prezident 2024: Volebná noc |
02:00 | Šialene bohatí Aziati |
03:50 | UEFA EURO 2024: Magazín |
04:50 | Susedské prípady |
05:05 | Noviny TV JOJ |
05:50 | Krimi |
06:20 | Noviny TV JOJ |
07:00 | Naši V. (13) |
07:40 | Labková patrola VI. (9) |
08:05 | SpongeBob SquarePants X. (6) |
08:30 | Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX. |
10:35 | Hry o život: Drozdajka 2 |
13:30 | Top Gun |
16:00 | Kamarát do dažďa |
17:45 | Inkognito |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Mladá pomstiteľka |
23:20 | Sabotáž |
01:25 | Hry o život: Drozdajka 2 |
03:50 | Inkognito |
05:30 | Hoď svišťom (9) |
06:20 | Veľké upratovanie V. (14) |
07:40 | Na chalupe |
08:50 | Nové bývanie |
10:10 | Bez servítky |
13:45 | Otec nevesty 2 |
16:05 | Špióni |
18:15 | Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX. |
19:20 | Kinosála |
19:30 | Profesionáli VIII. (4) |
20:30 | Prvok, Šampón, Tečka a Karel |
23:05 | Honba na bin Ládina |
01:10 | Černobyľ |
03:25 | Otec nevesty 2 |
06:00 | Zámena manželiek |
07:00 | Zámena manželiek |
08:15 | Krok za krokom II. (6) |
09:00 | Krok za krokom II. (7) |
09:45 | Chicago Fire IV. (23) |
10:50 | Chicago Fire V. (1) |
11:40 | New Amsterdam III. (14) |
12:45 | Smotánka |
13:35 | Mama na prenájom III. (51) |
14:40 | Mama na prenájom III. (52) |
15:45 | Mama na prenájom III. (53) |
16:50 | Mama na prenájom III. (54) |
17:50 | Mama na prenájom III. (55) |
18:55 | Na nože III. |
20:30 | Veľká svadba |
22:15 | Hriešny zoznam |
00:15 | Zničujúca starostlivosť |
02:00 | Veľká svadba |
03:30 | Hriešny zoznam |
04:50 | New Amsterdam IV. (1) |
05:45 | Ľudia na hranici (CZ) |
06:05 | Slovenské rody |
06:35 | Slovenské rody |
07:00 | Odhodlaní putovať |
07:25 | Od východu na východ |
08:00 | Živá panoráma |
08:30 | Televíkend |
09:00 | Encyklopédia slovenských obcí |
09:15 | Bežkopotulky |
09:25 | Monument(k)y |
09:35 | Retro noviny |
10:00 | Československý filmový týždenník |
10:10 | Československý filmový týždenník |
10:25 | VAT |
10:50 | Autosalón |
11:15 | Generácia |
11:45 | Cesta |
12:20 | Matej Bel z Očovej (3/3) |
13:30 | Hniezdo ďaleko od domova (6/30) |
14:25 | Kvarteto |
15:00 | Farmárska revue |
15:25 | Herbárium |
15:40 | Halali |
16:05 | Na zelenej adrese |
16:20 | Dido |
17:50 | Ktosi je za dverami |
18:30 | Ovečky |
18:35 | Kremienok a Chocholúšik |
18:40 | Lilin ostrov pokladov |
18:50 | Fidlibumove pokusy |
18:55 | Príbehy z čarovnej záhrady |
19:10 | Ronja, dcéra lúpežníka |
19:30 | Ja a moja rodina |
19:45 | Zázračný miniateliér |
20:00 | Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku |
20:10 | Anjeli strážni |
20:40 | List pre Evitu (2/2) |
22:15 | Vzbura oceánov |
23:00 | My (2/6) |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
05:20 | Súdna sieň |
06:05 | Súdna sieň |
06:50 | Prvé oddelenie |
07:35 | Veľké vlakové putovanie po Európe V. (5) |
09:10 | Súkromné očko (13,14) |
11:55 | Klamári II. (10,11) |
13:55 | Bodka (5,6) |
15:50 | Vraždy v Midsomeri XXII. (6/6) |
17:55 | 9-1-1 (5,6) |
20:10 | CSI: V: egas II. (3) |
21:00 | CSI: Vegas II. (4) |
22:00 | Myšlienky vraha XI. (1,2/22) |
23:55 | Vraždiace páry XIV. (7) |
00:50 | Dobrý človek (5) |
01:35 | Myšlienky vraha XI. (1,2/22) |
02:55 | Veľké vlakové putovanie po Európe V. (5) |
03:55 | Policajti v akcii |
05:05 | Bernieho dobrodružstvá |
05:15 | Zig a Sharko |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:15 | Susedia |
07:50 | Kredenc |
09:05 | Partička |
09:40 | UEFA EURO 2024: Magazín |
10:20 | Dva a pol chlapa II. (1) |
10:40 | Dva a pol chlapa II. (2) |
11:15 | M*A*S*H X. (22) |
11:45 | M*A*S*H XI. (1) |
12:20 | Dva a pol chlapa II. (3) |
12:45 | Dva a pol chlapa II. (4) |
13:05 | Teória veľkého tresku X. (2) |
13:30 | Teória veľkého tresku X. (3) |
14:00 | Teória veľkého tresku X. (4) |
14:25 | Teória veľkého tresku X. (5) |
14:55 | Teória veľkého tresku X. (6) |
15:20 | Teória veľkého tresku X. (7) |
15:45 | Priatelia I. (8) |
16:15 | Priatelia I. (9) |
16:45 | Dva a pol chlapa II. (5) |
17:15 | Dva a pol chlapa II. (6) |
17:45 | M*A*S*H XI. (2) |
18:15 | M*A*S*H XI. (3) |
18:50 | 2 baby na mizine VI. (16) |
19:15 | 2 baby na mizine VI. (17) |
19:45 | Susedia |
20:30 | Sherlock Holmes |
23:05 | Vojna svetov |
01:10 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
01:20 | Susedia |
01:55 | Silvánovci |
03:40 | Susedia |
04:15 | Oggy a šváby |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Správy TA3 |
07:30 | Týždeň vo filme-1964 |
08:00 | Správy TA3 |
08:30 | Svet technológií |
08:45 | Štúdio TA3 |
09:00 | Správy TA3 |
09:30 | Dobré správy |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Štúdio TA3 |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Pozrime sa na to |
13:30 | Štúdio TA3 |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Biznis |
14:45 | Štúdio TA3 |
15:00 | Správy TA3 |
15:30 | Zdravie na TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Európa dnes a zajtra |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Motoring |
18:00 | Očami cestovateľa |
18:15 | Štúdio TA3 |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Showbiz |
19:30 | Záchranári |
20:00 | Špeciál s Ilievom |
20:45 | Štúdio TA3 |
21:00 | Správy TA3 |
21:45 | Volebné štúdio |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Špeciál s Ilievom |
02:45 | Volebné štúdio |
05:20 | Komentáre dňa |
06:05 | Správy RTVS „N“ |
07:00 | Správy :24 |
07:30 | Z prvej ruky |
08:00 | Správy :24 |
08:30 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:30 | KULTÚRA SK |
10:00 | Správy :24 |
10:30 | Týždeň v ekonomike |
11:00 | Správy :24 |
11:30 | Archív :24 |
12:00 | Správy :24 |
13:00 | Správy :24 |
13:30 | Správy :24 |
14:00 | Správy :24 |
14:30 | Voľby prezidenta 2024 - Mimoriadne správy RTVS |
15:00 | Správy :24 |
15:30 | Správy :24 |
16:00 | Správy :24 |
16:30 | Týždeň vo svete |
17:00 | Správy :24 |
17:30 | Správy :24 |
17:45 | Kto je kto |
18:00 | Správy :24 |
18:30 | Správy :24 |
19:00 | Správy RTVS „N“ |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
21:00 | Správy :24 |
21:15 | Týždeň vo svete |
21:40 | Voľby prezidenta 2024 - Volebná noc "N" |
02:00 | Týždeň v ekonomike |
02:30 | Experiment |
03:00 | Týždeň vo svete |
03:25 | Počasie |
04:05 | Týždeň v ekonomike |
04:30 | Archív :24 |
05:25 | Slečna závodník |
07:20 | Hrdinský režim |
09:05 | Po stopách Marsupilamiho |
11:05 | Vstaň a padni |
12:45 | Dvě hodiny |
14:20 | Hlas lásky |
16:35 | Gólman |
18:35 | Arthur a Maltazardova pomsta |
20:15 | Severní moře v plamenech |
22:10 | Ať vejde ten pravý |
00:05 | Gunman: Muž na odstřel |
01:55 | Marco |
03:55 | Arthur a Minimojové |
05:40 | Bedminton World Tour |
07:15 | Hokej - Extraliga |
09:25 | FIS Skoky na lyžiach |
12:00 | FIS Svetový pohár freestyle |
14:20 | Futbal - 2. liga |
16:15 | ISU World Cup Short track |
17:30 | Štúdio - Hokej Extraliga |
17:55 | Hokej - Extraliga |
21:00 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
23:00 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
03:10 | FIS Svetový pohár slalom ženy |
04:25 | FIS Svetový pohár slalom ženy |
05:35 | Policajné prípady |
06:20 | Policajné prípady |
07:10 | Vraždy v raji |
08:00 | Vraždy v raji |
08:50 | Vraždy v raji |
09:40 | Špecialisti |
10:30 | Špecialisti |
11:15 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
13:50 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
14:50 | Grantchester |
15:50 | Grantchester |
16:50 | Slečna Marplová |
19:00 | Bostonské vraždy II. |
19:55 | Bostonské vraždy II. |
20:55 | Špecialisti |
22:00 | Špecialisti |
23:05 | Špecialisti |
00:10 | Pochovaní za domom |
00:55 | Grantchester |
01:35 | Grantchester |
02:25 | Špecialisti |
03:10 | Špecialisti |
03:55 | 112 |
04:25 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
12:00 | Piánko |
13:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Galavečer: hviezd |
22:00 | To najlepšie z televíznej zábavy: NEDEĽA |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |