05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Teleráno |
08:25 | Varte nami |
08:35 | Zámena manželiek |
09:40 | Mama na prenájom III. (77) |
10:40 | Dunaj, k vašim službám VI. (6) |
12:00 | TELEVÍZNE NOVINY (12) |
12:10 | Susedia |
12:50 | Mentalista II. (12) |
13:50 | Mentalista II. (13) |
14:50 | Susedské prípady |
15:50 |
Rodinné prípady
|
17:00 | PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY |
17:25 | Reflex |
17:55 | Mama na prenájom III. (78) |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Ruža pre nevestu II. |
22:55 | Drsniačky |
01:20 | Godzilla vs. Kong |
03:05 | Mentalista II. (12) |
03:45 | Mentalista II. (13) |
04:50 | Rodinné prípady |
05:40 | Krimi |
06:15 | Ranné noviny |
08:35 | Bez servítky |
09:50 | Súdna sieň |
12:00 | Noviny o 12:00 |
12:50 | Prvé oddelenie II. |
13:20 | C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (15) |
14:20 | Bez servítky |
15:30 | Top Star |
15:45 |
Nákupné maniačky
|
17:15 | Riskuj! |
17:50 | Bez servítky |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Deti Nagana |
22:50 | Dedičstvo |
01:05 | Riskuj! |
01:50 | Krimi |
02:20 | Noviny TV JOJ |
03:05 | Prvé oddelenie |
03:30 | Sedem |
04:20 | Bez servítky |
05:55 | Nákupné maniačky |
07:25 | Letecké katastrofy |
08:45 | Extrémni nájomníci VII. (6) |
09:35 | Vražedné čísla II. (37/37) |
10:30 | Vražedné čísla III. (1/24) |
11:30 | Riskuj! |
12:05 | Riskuj! |
12:55 | Extrémne prípady |
14:00 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII. |
15:00 |
Policajti v akcii
|
16:10 | Príprava na MS v hokeji: SLOVENSKO |
19:35 | Profesionáli (14) |
20:30 | Dvojnásobné obvinenie |
22:40 | Sliedič |
01:25 | Spackané plastické operácie VI. (17) |
02:15 | Spackané plastické operácie VI. (18) |
03:00 | Mafstory (9) |
03:40 | Profesionáli (14) |
04:20 | Ničitelia mýtov: Epické pokusy |
05:10 | Oteckovia (9) |
06:00 | Druhý dych (60) |
06:40 | Túžba tela (36) |
07:25 | Túžba tela (37) |
08:15 | Krok za krokom IV. (11) |
08:35 | Krok za krokom IV. (12) |
09:20 | Krok za krokom IV. (13) |
10:05 | Chicago Fire V. (20) |
11:10 | S hlavou oblakoch (85) |
12:00 | S hlavou oblakoch (86) |
13:05 | Oteckovia (10) |
14:15 | Keď kvitne láska (17) |
15:25 |
Keď kvitne láska (18) |
16:10 | Túžba tela (38) |
17:00 | Túžba tela (39) |
18:00 | Chicago Fire V. (21) |
19:00 | Keď kvitne láska (19) |
19:55 | Keď kvitne láska (20) |
21:00 | Krok za krokom IV. (14) |
21:30 | Krok za krokom IV. (15) |
22:00 | Priatelia III. (18) |
22:30 | Priatelia III. (19) |
23:00 | New Amsterdam V. (3) |
23:55 | Keď kvitne láska (19) |
00:55 | Keď kvitne láska (20) |
01:50 | S hlavou oblakoch (85) |
02:30 | S hlavou oblakoch (86) |
03:15 | Smotánka |
04:15 | Adela show |
05:10 | Občan za dverami |
05:40 | Dámsky klub |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:25 | Neposlušní |
08:55 | Detektívi zo severu V (13/16) |
10:00 | Na krok od neba |
11:00 | Duel |
11:25 | Všade dobre, doma naj |
12:00 | Správy RTVS |
12:25 | Dámsky klub |
14:00 | Veľkou lyžicou |
14:45 | Zdravá maškrta |
15:05 |
Don Matteo
|
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Bez batožiny |
17:00 | Detektívi zo severu V (14/16) |
17:50 | Krátke správy RTVS |
17:55 | Duel |
18:25 | Všade dobre, doma naj |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Slnko v sieti |
22:50 | Božská Božidara |
23:45 | Lekárka z ostrova (6/6) |
01:15 | Správy RTVS „N“ |
02:05 | Góly-body-sekundy |
02:20 | Don Matteo |
03:15 | Na krok od neba |
04:20 | Správy RTVS „N“ |
05:00 | Diagnóza: Vražda VIII. (11,12) |
06:45 | Súdna sieň |
07:45 | Prvé oddelenie |
08:55 | Vraždy v Midsomeri VI. (3) |
11:30 | Diagnóza: Vražda VIII. (13,14) |
13:50 | Dr. House VI. (19,20) |
15:50 |
Vraždy v Midsomeri VI. (4)
|
18:00 | Vražedné čísla III. (2,3) |
20:10 | Wisting II. (7) |
21:00 | Wisting II. (8/8) |
22:00 | C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (15) |
23:00 | Tvárou v tvár II. (5,6,7,8/8) |
01:15 | Policajti v akcii |
03:30 | Myšlienky vraha VI. (21) |
04:10 | Tvárou v tvár II. (5,6,7,8/8) |
05:30 | Bernieho dobrodružstvá |
05:40 | Zig a Sharko |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:20 | Susedia |
07:55 | Kredenc |
08:55 | Partička |
10:05 | Dva a pol chlapa IV. (13) |
10:20 | Dva a pol chlapa IV. (14) |
10:55 | M*A*S*H II. (13) |
11:20 | M*A*S*H II. (14) |
12:00 | Dva a pol chlapa IV. (15) |
12:30 | Dva a pol chlapa IV. (16) |
12:50 | Teória veľkého tresku XII. (22) |
13:20 | Teória veľkého tresku XII. (23) |
13:45 | Teória veľkého tresku XII. (24) |
14:15 | Teória veľkého tresku I. (1) |
14:45 | Teória veľkého tresku I. (2) |
15:15 | Teória veľkého tresku I. (3) |
15:45 |
Priatelia III. (16)
|
16:15 | Priatelia III. (17) |
16:45 | Dva a pol chlapa IV. (17) |
17:15 | Dva a pol chlapa IV. (18) |
17:45 | M*A*S*H II. (15) |
18:15 | M*A*S*H II. (16) |
18:45 | Mladý Sheldon III. (3) |
19:15 | Mladý Sheldon III. (4) |
19:40 | Susedia |
20:30 | Bez súcitu |
22:20 | Romeo musí zomrieť |
00:35 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
01:05 | NHL: Washington Capitals - New York Rangers |
03:30 | Susedia |
04:05 | Silvánovci |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Ranné správy |
07:15 | Raňajky |
07:30 | Ranné správy |
07:45 | Raňajky |
08:00 | Ranné správy |
08:15 | Raňajky |
08:30 | Ranné správy |
08:45 | Raňajky |
09:00 | Štúdio TA3/Raňajky |
09:30 | Téma |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Štúdio TA3 |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Téma |
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Zdravý les |
13:45 | Štúdio TA3 |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Zdravie na TA3 |
15:00 | Správy TA3 |
15:15 | Štúdio TA3 |
15:30 |
Správy/Štúdio TA3
|
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Svet dnes |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Dobré správy |
18:00 | Štúdio TA3 |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Svet dnes |
19:30 | Štúdio TA3 |
20:00 | Pozrime sa na to |
21:00 | Správy TA3 |
21:30 | Vzdelávanie v 21. storočí |
22:00 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Téma/Štúdio TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Pozrime sa na to |
03:00 | Svet dnes |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:15 | Komentáre dňa |
06:00 | Správy RTVS „N“ |
06:50 | Cesty istoty II (9/40) |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:20 | Komentáre dňa |
10:00 | AKTUÁLNE :24 |
10:30 | AKTUÁLNE :24 |
11:00 | AKTUÁLNE :24 |
11:30 | Interview :24 |
12:00 | Správy RTVS |
12:30 | Z prvej ruky |
13:00 | AKTUÁLNE :24 |
13:30 | AKTUÁLNE :24 |
14:00 | AKTUÁLNE :24 |
14:30 | AKTUÁLNE :24 |
15:00 |
AKTUÁLNE :24
|
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Týždeň v ekonomike |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Interview :24 |
18:00 | Správy RTVS z regiónov |
18:30 | Svet :24 |
19:00 | Správy RTVS „N“ |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Komentáre dňa |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Týždeň v ekonomike |
22:00 | Správy :24 |
22:25 | Cesty istoty II (9/40) |
22:30 | Interview :24 |
23:00 | Správy :24 |
23:25 | Počasie |
23:30 | Z prvej ruky |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
00:50 | Počasie |
01:00 | Záznam z rokovania NR SR |
04:50 | Správy :24 |
05:30 | Jako delfín |
07:10 | Králové hor |
09:05 | Palma |
11:05 | Slon a motýl |
12:40 | Bez věcí nad věcí |
14:40 |
Dívka od vedle
|
16:40 | Surfařka |
18:35 | Vánoční nevěsta |
20:15 | Jazykové lekce |
21:55 | Marco |
23:55 | Bandita |
02:00 | Žena v kleci |
03:30 | Gólman |
06:30 | LIV Golf Tour |
12:45 | Štúdio - Hokej MS U18 |
13:05 |
Hokej - MS do 18 rokov
|
16:05 | Štúdio - Prípravný zápas: Slovensko - Česko |
16:20 | Hokej - Reprezentácia |
19:15 | Športové lezenie |
21:35 | Hokej - MS do 18 rokov |
23:45 | Hokej - MS do 18 rokov |
02:00 | FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy |
02:50 | FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy |
04:40 | Tenis - Billie Jean King Cup |
05:45 | NCIS: Los Angeles XIV. |
06:25 | NCIS: Los Angeles XIV. |
07:05 | Špecialisti |
07:50 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
08:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
09:15 | Kosti |
09:55 | Kosti |
10:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
11:15 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
12:00 | Policajné prípady |
13:00 | Policajné prípady |
14:05 | V mene zákona |
15:05 |
Kosti
|
16:05 | Kosti |
17:00 | Mentalista II. |
18:00 | Mentalista II. |
19:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
20:55 | Špecialisti |
22:00 | Špecialisti |
22:50 | Kosti |
00:00 | Kosti |
00:40 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
01:25 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
02:05 | Špecialisti |
02:50 | Špecialisti |
03:40 | 112 |
04:25 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 | Senzi: šlágre |
12:00 | Piánko |
13:00 | Hit za hitom |
14:00 |
Senzi: šlágre
|
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Senzi: párty |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |