Dvojka Dvojka - 17.05.

06:00

Príroda: Malé Antily

Dokumentárny film o prvej slovenskej jachtársko-potápačskej expedícii okolo sveta.
MP (Slovenská republika)

06:25

Neposedko a jeho svetoví kamaráti

Výchovnovzdelávací cyklus pre deti
MP (Slovenská republika)

06:30

Trpaslíci: SMAJLICEDA - Gréta

SMAJLICEDA - Gréta Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

06:35

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:45

Franklin

Animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

06:55

Velikáni dejín

Americký animovaný seriál pre deti aj dospelých.
MN 7 (Spojené štáty americké)

07:25

MS v kocke


MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Mestá a tváre: Sabinov

Stretnutie japonského novinára Masahiko s mestom a ľuďmi, ktorí v ňom žijú.
MP (Slovenská republika)

08:55

Z mesta do mesta: Medzilaborce

Cyklus dokumentov o menej známych fenoménoch slovenských miest očami japonského novinára Masahiko.
MP (Slovenská republika)

09:20

Kvarteto

Magazín krajín Vyšehradskej štvorky
MP (Slovenská republika)

09:50

Raz, dva, tri

Situačná veselohra zo sveta neobmedzených možností.
MN 12 (Slovenská republika)

11:10

Chvíľa pre pesničku

Spieva Miroslav Žbirka, Peter Nagy, Jozef Ráž a ďalší populárni speváci.
MP (Slovenská republika)

11:30

Obedníček: Kamaráti Pašinkovia

Animovaný seriál o malých lesných pomocníčkoch - pašinkoch, ktorí sa starajú o les.
MP (Slovenská republika)

11:35

Dimitri

Bábkový seriál pre deti.
MP (Francúzsko, Švajčiarsko)

11:40

Čo rozprávala teta Srna: Strapaté hniezdo

Séria rozprávok o živote zvieratiek v lese.
MP (Slovenská republika)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŚKA - Smajlihubky

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:30

Záhady DNA

Dokument
MN 12 (Rusko)

13:20

Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS „B“ 1995

Spomienky na postup slovenskýcvh hokejistov z MS "B" 1995 v Bratislave
MP (Slovenská republika)

14:30

Iskriace povetrie

Úvahy pilota helikoptéry.
MP (Slovenská republika)

14:55

Zamurované fotografie Magdalény Robinsonovej

Televízny dokument o významnej slovenskej umeleckej fotografke Magdaléne Robinsonovej.
MP (Slovenská republika)

15:25

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

15:50

Národnostné správy

Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
MP (Slovenská republika)

16:00

Televíkend

Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

16:25

Dobročský prales

Národná prírodná rezervácia Dobročský prales – „vzácny lesný chrám", ktorý po stáročia píše múdru knihu lesa – symbol vzájomnej úcty a rešpektu medzi lesníkmi a ochranármi.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:10

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:25

Família: Família - Istí v neistom

Sonda do života súčasnej rodiny.
MP (Slovenská republika)

17:55

Hľadanie stratených svetov

Filmové rozprávanie Pavla Dvořáka
MP (Slovenská republika)

18:25

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

18:35

Hokej - MS 2019

Rakúsko - Nórsko
MP (Slovenská republika)

19:50

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)


MP (Slovenská republika)

19:55

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D)


MP (Slovenská republika)

20:00

Hokej - MS 2019

Fínsko - Veľká Británia
MP (Slovenská republika)

22:45

MS v kocke


MP (Slovenská republika)

23:15

Hokej - MS 2019

Česko - Taliansko
MP (Slovenská republika)

01:00

Hokej - MS 2019

Francúzsko - Slovensko
MP (Slovenská republika)

02:40

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

03:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

03:40

Národnostné správy

Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
MP (Slovenská republika)

03:50

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

03:55

Hokej - MS 2019

Fínsko - Veľká Británia
MP (Slovenská republika)