Dvojka Dvojka - 14.09.

06:05

Cesty do školy: Kritika, Nepál

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

06:35

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:40

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:50

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

07:00

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

07:10

Malý rytier Trenk

Nemecký animovaný seriál o hrdinovi Trenkovi, ktorý vznikol z pera nemeckej autorky detskej literatúry Kirsten Boie.
MN 7 (Spolková republika Nemecko)

07:35

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:55

Trpaslíci: SMAJLICEDA - Ema a ružová veľryba

SMAJLICEDA: Ema a ružová veľryba Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:45

(Ne)celebrity: Michal Škombár

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

08:50

(Ne)celebrity: Vladimír Michalko

Medailón o choreografovi ľudového tanca.
MP (Slovenská republika)

09:00

Mestá a tváre: Rajec

Stretnutie sa s mestom a jeho obyvateľmi.
MP (Slovenská republika)

09:30

Rómsky magazín


MP (Slovenská republika)

10:00

Johanka

Televízna inscdenácia Podľa poviedky Eleny Maróthy-Šoltésovej V čiernickej škole. MN 12

10:55

Spomíname na Jozefa Kuchára: Vitajte priatelia

Hudobno-zábavný program speváka Jozefa Kuchára a jeho hostí.
MP (Slovenská republika)

11:35

Obedníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

11:45

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:30

Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a krokodíl nílsky

Cyklus dokumentov
MP (Francúzsko)

13:25

Tradičná medicína vo svete II.: Senegal

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

13:50

Tradičná medicína vo svete II.: Vietnam

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

14:30

Ambulancia: Umelá platnička - inovatívna náhrada kĺbu krčnej chrbtice

sprievodca svetom zdravotníckych informácií
MN 12 (Slovenská republika)

15:00

Narcisisticko - reklamný týždeň divadla Gunagu

Divadlo Gunagu a jeho režisér Viliam Klimáček.
MN 12 (Slovenská republika)

15:35

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

16:00

Televíkend

Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

16:30

Teplička nad Váhom - obec Žofie Bosniakovej

Dokumentárny film o minulosti, ale aj súčasnosti obce.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnické Bane

Krátky dokumentárny film, sprostredkujúci pohľad do histórie známych slovenských obcí. Obec Štiavnické Bane
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Hokej – Tipsport liga

HK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec
MP (Slovenská republika)

20:30

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:34

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:35

Família: Família - Tancujúci životom

Príbeh jednej rodiny.
MP (Slovenská republika)

21:05

Koniec veľkých prázdnin: Prvý deň v druhom živote

Televízny seriál o osudoch slovenských a českých emigrantov zo začiatku 80-tych rokov.
MN 12 (Slovenská republika, Česká republika)

22:05

Cyklistika - Okolo Slovenska - zostrihy


MP (Slovenská republika)

22:15

Festivalové minúty: Cinematik

MN 12

22:25

Mal som sen

Príbeh muža, ktorý po rokoch strávených vo väzení chce začať nový život.
MN 15 (Taliansko)

00:05

BJD 2016: Jana Bezek Trio (Poľsko)


MP (Slovenská republika)

01:00

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

01:05

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:55

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

02:10

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)