Prima Plus Prima Plus - včera (pon)

09:10

Cesty domů: Sympatickej chlap

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Simona je v ohrození života. Valéria ponúka Veronike priateľstvo. Jaryn si chce podať Záviša. Úspešný rodinný seriál.

10:30

VELKÉ ZPRÁVY: Česko naživo!

11:35

Temný kraj II: Husičky (1/2)

Petr Kraj prijíma ponuku na šéfovanie v Prahe, ale potrebuje naspäť vodičák. Trápi ho Egonova epilepsia a následky vlastnej choroby, nespavosť a tinnitus. V lese neďaleko chatovej osady sa nájde znásilnená a zavraždená dievčina. Tradičná Svätomartinská hostina a predovšetkým únos dcéry bohatého podnikateľa privádza vyšetrovateľa z Prahy na vidiek. V lese opradenom povesťami nastražuje pasce pytliak a drzá stopárka vyráža na zber lysohlávok. Ukradnutý spis Ulricha sa ocitne u Petra a Blahoutovo pátranie ho zaujme... Čo tají správcu opusteného detského tábora? Ako zastaviť sériového vraha, ktorý má vo výhľade naivné dievčatá?

12:50

Jak se staví sen - extra

Dnešná premena bude príbehom jednej veľkej rodiny, žijúcej v malom dome. Rodičia by chceli mať vo svojom dome aspoň trochu súkromia. Keď ale mali povedať, aký je ich sen o bývaní, želali si nové izby hlavne pre svojich šesť detí. A pretože náš program je tu preto, aby sa plnili sny všetkých, ktorí si to zaslúžia, vyčarujeme ako súkromie pre rodičov, tak nové izby pre deti. Tak nech sa vám krásne býva Špinarovci!

13:55

Prima ZOOM SVĚT: To najzaujímavejšie zo sveta. Už od roku 1995!

14:30

Cesty domů: Ordinace

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Simona dá prednosť Karlovi pred Jurajom. Dalibor varuje Veroniku. Hynka zvedie Klára. Úspešný rodinný seriál.

15:50

Nikdo není dokonalý

Obľúbený Jiří Krampol a jeho hostia v špeciálnych vydaniach úspešného zábavného programu s dlhoročnou tradíciou

17:05

Mňam aneb Prima vařečka

Syrové boulette a cestovinový šalát s čerstvou zeleninou.

17:30

Odpolední zprávy

17:45

Talk show Jana Krausa

Jan Kraus, ako ho poznáte, v úspešnej šou! Aktuálni hostia, témy bez cenzúry a tá najlepšia late night show na Prima PLUS

18:55

VELKÉ ZPRÁVY

Česko naživo!

19:40

Divošky

Správy z najzaujímavejších záberov od vás. Dívate sa, sledujete, natáčate a my všetko odvysielame, aby ste sa mohli opäť dívať. Stačí sa len zapojiť a zdieľať.

19:55

TOP STAR

TOP STAR - všetko, čo chcete vedieť o vašich hviezdach...

20:15

Autosalon

Svetové novinky, neľútostné testy či koncepty budúcnosti v tradičnom motoristickom magazíne

21:30

Modrý kód: Rány staré i nové (191)

Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Mery a Tomášek si konečne vyjasnia dávne nedorozumenie. Veronika sa zaujíma, prečo Maty nerobí niečo so svojou jazvou. Žiak odďaľuje rozvod s Vali a stret Saši s Bojan ohľadom V.I.P. boxu pokračuje.

22:40

Partie

Ťah dámou s Teréziou Tománkovou

23:40

Velmi křehké vztahy III: Bez zábran (83)

Odpustiť alebo opustiť? Ako to dopadne? Pôvodný český seriál.