Prima Plus Prima Plus - 10.09.

08:30

Cesty domů: Rukojmí

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Hynek podvedie Valériu. Honza s Daliboborom oslobodzujú Kláru. Sváťa sa vzorne stará o Rozárku. Úspešný rodinný seriál.

09:50

VELKÉ ZPRÁVY: Česko naživo!

11:10

Autosalon

Svetové novinky, neľútostné testy či koncepty budúcnosti v tradičnom motoristickom magazíne

12:25

Modrý kód: Jasné slovo (189)

Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Maty sa vracia z cudziny, na otázky o Lucii ale neodpovedá. Sťahovanie Mery sa naťahuje a stále musí zostať u Tomáška. Adam presvedčí Strnadovú na liečbu a uzatvorí s ňou podivnú dohodu.

13:40

Partie: Ťah dámou s Teréziou Tománkovou

14:40

Cesty domů: Léčka

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Simona pomáha Mladému nájsť Kláru s Jarynom. Velériu vydesí Fandova nevoľnosť. Dalibor bude musieť priviesť do Hradiště Veroniku. Úspešný rodinný seriál.

15:55

Nikdo není dokonalý

Obľúbený Jiří Krampol a jeho hostia v špeciálnych vydaniach úspešného zábavného programu s dlhoročnou tradíciou

17:10

Mňam aneb Prima vařečka: Krajové speciality

Chodské koláče a syrníky s vínnym šodó.

17:35

Odpolední zprávy

17:50

Talk show Jana Krausa

Jan Kraus, ako ho poznáte, v úspešnej šou! Aktuálni hostia, témy bez cenzúry a tá najlepšia late night show na Prima PLUS

18:55

VELKÉ ZPRÁVY

Česko naživo!

19:40

Divošky

Správy z najzaujímavejších záberov od vás. Dívate sa, sledujete, natáčate a my všetko odvysielame, aby ste sa mohli opäť dívať. Stačí sa len zapojiť a zdieľať.

19:55

TOP STAR

TOP STAR - všetko, čo chcete vedieť o vašich hviezdach...

20:15

Ano, šéfe!

Sme tu preto, aby ste v reštauráciách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich v dnes už legendárnom programe, ktorý zmenil tvár nielen českých gastronomických podnikov.

21:25

Krejzovi: Metoda zrcadlení (85)

Flanderková predstiera zranenia a Flanderka presviedča Ondreja, aby ho zastupoval. Ondřej to odmietne, ale Viktor sa ich ujme. Všetko prezradí Flanderková, ktorá vstane z pojazdného kresla. A besniaci Flanderka si vyrazí zuby. Luky v rámci prípravy na rolu Rómea začne po všetkých členoch rodiny opakovať to, čo hovoria. Všetci sú z toho na nervy, ale Luky rolu dostane. Lenže ju nedostane Vivien, takže Luky musí úlohu na žiadosť Vivien odmietnuť. Honza objedná firmu, ktorá všetko v rádiu pripraví. Z firmy sa vykľujú zlodeji. Pavol sa zoznámi s Ladou a začne si s ňou románik. Ale keď mu Lada ponúkne, aby u nej býval, tak Pavel radšej vycúva.

22:45

Receptář prima nápadů

Vaša chvíľa pohody pred televíznou obrazovkou v nedeľu napoludnie. Obľúbený magazín pre záhradkárov, chovateľov, chalupárov, kutilov a všetkých, ktorí chcú bývať pekne a pohodlne, príjemne relaxovať či zdravo žiť. Program s Oldřichom Navrátilom a jeho hosťami, plný nielen sezónnych rád, tipov a názorných ukážok

23:30

Vychytávky Ládi Hrušky

Kto iný ako Láďa Hruška! Pobaví, poradí, zoženie, vyskúša, vymyslí, predvedie, ušetrí, uvarí... Príde ku vám na záhradu, do dielne a aj do kuchyne! Triky, rady, vychytávky, ale aj najcennejšie rodinné recepty priamo z vašich domovov

00:15

Velmi křehké vztahy III: Čeho je moc (77)

Rana z jasného neba. Pôvodný český seriál.