Prima Plus Prima Plus - 09.09.

09:15

Cesty domů: Poslední skaut

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Valéria pristihne flirtujúceho Hynka. Honza sa snaží udobriť s Jarynom. Ema nechá Rozárku Sváťovi. Úspešný rodinný seriál.

10:30

VELKÉ ZPRÁVY: Česko naživo!

11:35

Temný kraj II: Spoutaní (2/2)

Kriminalista Petr Kraj sa za dramatických okolností stretáva s bývalým kolegom, šéfom krajskej kriminálky Rosťom Kořenom. Minulosti nikto neunikne a za všetko sa bohužiaľ platí. Nález ďalšej obete v mlyne, svedectvá susedov a zásnubný prsteň navedú vyšetrovateľa správnym smerom. Slučka sa sťahuje a nenápadný sériový vrah znovu útočí. Tereze ide o život a len Petr môže za pomoci kolegov z okresu a svojho psa Egona včas odhaliť nebezpečného páchateľa. Veľký návrat do Prahy sa komplikuje... Prijme Petr ponuku, ktorá sa neodmieta? Komu choroba skríži plány tentoraz?

12:50

Jak se staví sen - extra

Pani Ivana pracovala celý život v zdravotníctve a pomáhala ľuďom. Teraz je na dôchodku a sama by potrebovala pomoc. Nie však pre seba, ale pre svojho dospelého syna Jiřího. Ten utrpel úraz hlavy a jeho život už nikdy nebol rovnaký ako predtým. Bez maminej pomoci by svoj život len ťažko zvládal. Jiří urobil v živote množstvo chýb, ale tiež za ne zaplatil. Je čas sa vzoprieť osudu a znovu začať žiť svoje sny.

14:05

Prima ZOOM SVĚT: To najzaujímavejšie zo sveta. Už od roku 1995!

14:35

Cesty domů: Rukojmí

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Hynek podvedie Valériu. Honza s Daliboborom oslobodzujú Kláru. Sváťa sa vzorne stará o Rozárku. Úspešný rodinný seriál.

15:50

Nikdo není dokonalý

Obľúbený Jiří Krampol a jeho hostia v špeciálnych vydaniach úspešného zábavného programu s dlhoročnou tradíciou

17:05

Mňam aneb Prima vařečka

Tvarohový koláč a zapečené palacinky s tvarohom a broskyňami.

17:30

Odpolední zprávy

17:50

Talk show Jana Krausa

Jan Kraus, ako ho poznáte, v úspešnej šou! Aktuálni hostia, témy bez cenzúry a tá najlepšia late night show na Prima PLUS

18:55

VELKÉ ZPRÁVY

Česko naživo!

19:40

Divošky

Správy z najzaujímavejších záberov od vás. Dívate sa, sledujete, natáčate a my všetko odvysielame, aby ste sa mohli opäť dívať. Stačí sa len zapojiť a zdieľať.

19:55

TOP STAR

TOP STAR - všetko, čo chcete vedieť o vašich hviezdach...

20:15

Autosalon

Svetové novinky, neľútostné testy či koncepty budúcnosti v tradičnom motoristickom magazíne

21:30

Modrý kód: Jasné slovo (189)

Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Maty sa vracia z cudziny, na otázky o Lucii ale neodpovedá. Sťahovanie Mery sa naťahuje a stále musí zostať u Tomáška. Adam presvedčí Strnadovú na liečbu a uzatvorí s ňou podivnú dohodu.

22:35

Partie

Ťah dámou s Teréziou Tománkovou

23:40

Velmi křehké vztahy III: Pod tlakem okolností (76)

Posledná šance. Čo je za tým tentokrát? Pôvodný český seriál.