Dvojka Dvojka - 09.09.

06:00

Televíkend

Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

06:30

Indiánske rozprávky

Animovaný seriál.
MP (Slovenská republika)

06:35

Kač,kač,kač

Animovaný seriál o dvoch zhovorčivých kačiakoch.
MP (Slovenská republika)

06:45

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:50

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Kniha džunglí II

Nesmrteľné dobrodružstvá Maugliho v džungli, ktoré vznikli na námety klasickej knihy Rudyarda Kiplinga, teraz v 3D HD animovanej podobe.
MN 7 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko, India)

07:10

Lexi a Lottie

Nemecký animovaný detektívny seriál pre deti.
MP (Spolková republika Nemecko)

07:30

Geolino

Francúzsky dokumentárny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér

Skúste si vytvoriť sopečné erupcie ako výbornú náučnú pomôcku.
MP (Slovenská republika)

07:50

Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Keby

SMAJLIKVÍZ - Keby Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Polícia

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
MN 12 (Slovenská republika)

08:45

Regina

Denný magazín o živote v regiónoch.
MP (Slovenská republika)

09:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

10:00

Spomíname na režiséra Ivana Petrovického: Dvaja muži pod posteľou

Televízna inscenácia komédie zo života petrohradskej smotánky.
MN 12 (Slovenská republika)

11:10

Keď ťa budú čepčiť

Svadobné zvyky z goralskej oblasti v prevedení členov folklórneho súboru Magura pri ZK ROH Tatraľan Kežmarok.
MP (Slovenská republika)

11:30

Obedníček: Bratislavské rozprávky

Animovaný seriál podľa námetu Márie Ďuríčkovej, v ktorom ožívajú príbehy z dávnej Bratislavy.
MP (Slovenská republika)

11:35

Rusty

Belgicko-holandský bábkový seriál, ktorý vznikol na motívy ilustrácií a knižných príbehov holandského autora Sieba Posthumu.
MP (Belgicko, Holandsko)

11:40

Čo rozprávala teta Srna: Koníčky, kone

Séria rozprávok o živote zvieratiek v lese.
MP (Slovenská republika)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA

Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:35

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ladův kraj

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:45

Huby: Jesenné huby

Hubársky sprievodca po lesoch, poliach a lúkach.
MP (Slovenská republika)

12:55

Na Zakarpatí s láskou

Dokument o rehoľných sestrách pôsobiacich v Mukačeve.
MP (Slovenská republika)

13:15

Orientácie

Náboženský magazín.
MP (Slovenská republika)

13:40

Televízny klub nepočujúcich

Magazín pre sluchovo postihnutých spoluobčanov a ich blízkych, priateľov, ktorí rozumejú posunkovej reči.
MP (Slovenská republika)

14:10

Generácia

O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
MP (Slovenská republika)

14:50

Autosalón

Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
MP (Slovenská republika)

15:20

Národnostný magazín: Český

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

15:50

Stretnutia so zvieratami: Dievča a jeho slony

Cyklus nemeckých dokumentov o vzťahoch ľudí so zvieratami
MP (Spolková republika Nemecko)

16:20

Regina

Denný magazín o živote v regiónoch.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:10

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:25

Portrét: Tibor Spitz

Portréty úspešných Slovákov vo svete. Výtvarník Tibor Spitz.
MN 12 (Kanada)

18:10

Spravodliví

Dokument o Slovákoch, ktorí počas druhej svetovej vojny pomáhali Židom.
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Bratislavské rozprávky

Animovaný seriál podľa námetu Márie Ďuríčkovej , v ktorom ožívajú príbehy z dávnej Bratislavy.
MP (Slovenská republika)

18:35

Rusty

Belgicko-holandský bábkový seriál, ktorý vznikol na motívy ilustrácií a knižných príbehov holandského autora Sieba Posthumu.
MP (Belgicko, Holandsko)

18:40

Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Keby

SMAJLIKVÍZ - Keby Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:45

Piknik s tortou

Animovaný detektívny príbeh pre deti.
MP (Holandsko)

18:55

Kniha džunglí II

Nesmrteľné dobrodružstvá Maugliho v džungli, ktoré vznikli na námety klasickej knihy Rudyarda Kiplinga, teraz v 3D HD animovanej podobe.
MN 7 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko, India)

19:05

Lexi a Lottie

Nemecký animovaný detektívny seriál pre deti.
MP (Spolková republika Nemecko)

19:25

Geolino

Francúzsky dokumentárny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

19:40

Zázračný ateliér

Ak zanechať svoje stopy v pamätnej medaili.
MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D)


MP (Slovenská republika)

20:10

Moja diagnóza: Záchrana ramena

Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
MN 12 (Slovenská republika)

20:35

Silná zostava: Prečo si treba pripomínať Rómsky holokaust?

Päť žien o slabých miestach našej spoločnosti.
MN 12 (Slovenská republika)

21:30

Cesty medi (2/4)

Po stopách medi z vraku lode Bom Jesus. Dobrodružné nahliadnutie do sveta baníctva a metalurgie medi od neskorého stredoveku až po raný novovek.
MN 12 (Slovenská republika)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Festivalové minúty: TRANS/MISIE


MN 12 (Slovenská republika)

22:30

Následky lásky

Netradičná romantická dráma Paola Sorrentina s Tonim Servillom v hlavnej úlohe.
MN 15 (Taliansko)

00:15

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:05

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:30

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)