Prima Plus Prima Plus - 03.09.

08:25

Cesty domů: Překvapení

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Simona súhlasí s ponukou na sobáš. Honza pátra po Hynkovi a Daliborovi. Jarynovi s Alenou osud nepraje. Úspešný rodinný seriál.

09:45

VELKÉ ZPRÁVY: Česko naživo!

11:05

Autosalon

Svetové novinky, neľútostné testy či koncepty budúcnosti v tradičnom motoristickom magazíne

12:20

Modrý kód: Zkusíme to ještě jednou (187)

Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Mery sa nemôže dostať do nového bytu a musí bývať s Tomáškom ďalej. Za Adamom prichádza sestra Strnadovej Klára, aby mu poďakovala, že nepristúpil na sestrinu žiadosť o eutanáziu.

13:40

Partie: Ťah dámou s Teréziou Tománkovou

14:45

Cesty domů: Vezmeš mě domů?

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Simonu čaká súd s Rudolfom. Hynek a Valéria sa udomácňujú. Dalibor nájde doma Sváťu s miminkom. Úspešný rodinný seriál.

15:55

Nikdo není dokonalý

Obľúbený Jiří Krampol a jeho hostia v špeciálnych vydaniach úspešného zábavného programu s dlhoročnou tradíciou

17:10

Mňam aneb Prima vařečka

Kačka plnená jablkami a jahňacina na majoránke.

17:35

Odpolední zprávy

17:50

Talk show Jana Krausa

Jan Kraus, ako ho poznáte, v úspešnej šou! Aktuálni hostia, témy bez cenzúry a tá najlepšia late night show na Prima PLUS

18:55

VELKÉ ZPRÁVY

Česko naživo!

19:40

Divošky

Správy z najzaujímavejších záberov od vás. Dívate sa, sledujete, natáčate a my všetko odvysielame, aby ste sa mohli opäť dívať. Stačí sa len zapojiť a zdieľať.

19:55

TOP STAR

TOP STAR - všetko, čo chcete vedieť o vašich hviezdach...

20:15

Ano, šéfe!

Sme tu preto, aby ste v reštauráciách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich v dnes už legendárnom programe, ktorý zmenil tvár nielen českých gastronomických podnikov.

21:20

Krejzovi: Kdo je kdo ? (83)

Helena venuje na charitatívnu zbierku obraz, ktorý venoval Krejzovi jeho kamarát. Myslí si, že nemá žiadnu cenu. Lukáš ju vyvedie z omylu, má obrovskú cenu. Helena sa Krejzovi prizná, ale ukáže sa, že to nebol originál. Ten požičal Krejza svojmu kamarátovi na výstavu. Pavel vyprovokuje Petra, aby si konečne urobil vodičák na motorku. Petr ale pri skúškach spanikári a neurobí ho. Pavol ho však urobí za neho. Sú si podobní, takže nikto nič nespozná. V rádiu panujú obavy, že ich chce Honza vyhodiť. Dokonca sa objaví nový moderátor správ. Honza ale nikoho vyhodiť nechce. Len presunie Kamila k Sabine a urobí z nich moderátorskú dvojicu.

22:45

Receptář prima nápadů

Vaša chvíľa pohody pred televíznou obrazovkou v nedeľu napoludnie. Obľúbený magazín pre záhradkárov, chovateľov, chalupárov, kutilov a všetkých, ktorí chcú bývať pekne a pohodlne, príjemne relaxovať či zdravo žiť. Program s Oldřichom Navrátilom a jeho hosťami, plný nielen sezónnych rád, tipov a názorných ukážok

23:30

Vychytávky Ládi Hrušky

Kto iný ako Láďa Hruška! Pobaví, poradí, zoženie, vyskúša, vymyslí, predvedie, ušetrí, uvarí... Príde ku vám na záhradu, do dielne a aj do kuchyne! Triky, rady, vychytávky, ale aj najcennejšie rodinné recepty priamo z vašich domovov

00:15

Velmi křehké vztahy III: První máj (70)

Hlas srdca alebo chladný rozum? Pôvodný český seriál.