Dvojka Dvojka - 20.05.

06:00

Televíkend

Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

06:30

Neposedko a jeho svetoví kamaráti

Výchovnovzdelávací cyklus pre deti
MP (Slovenská republika)

06:35

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Odpojení trpaslíci

SMAJLÍKOVCI - Odpojení trpaslíci Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

06:40

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:50

Franklin

Animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

07:00

Velikáni dejín

Americký animovaný seriál pre deti aj dospelých.
MN 7 (Spojené štáty americké)

07:25

MS v kocke


MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Polícia

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
MN 12 (Slovenská republika)

08:45

Encyklopédia slovenských obcí: Plášťovce

Dokumentárny film, sprostredkujúci pohľad do histórie a súčasnosti slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

09:00

V centre Európy


MP (Slovenská republika)

09:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

10:00

Dirigent

Televízna inscenácia zo zákulisia menšieho divadla, do ktorého prichádza nový riaditeľ.
MN 12 (Slovenská republika)

11:10

Slovenské ľudové hudobné nástroje: Štiepané píšťalky

Dokumentárny film z cyklu o slovenských ľudových nástrojoch.
MP (Československo)

11:30

Obedníček: Kamaráti Pašinkovia

Animovaný seriál o malých lesných pomocníčkoch - pašinkoch, ktorí sa starajú o les.
MP (Slovenská republika)

11:40

Vtáčí ostrov

Írsky animovaný seriál.
MP (Írsko)

11:45

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Tapioka

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:20

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Levočská Dolina

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:30

Slovenský raj

Dokumentárny film o jednej z najkrajších oblastí Slovenska a regiónu Spiš.
MP (Slovenská republika)

12:50

Orientácie

Náboženský magazín.
MP (Slovenská republika)

13:15

Park

Interaktívna fresh relácia o všetkom, čo ťa zaujíma. Sleduj a dozvieš sa viac.
MN 12 (Slovenská republika)

13:50

Autosalón

Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
MP (Slovenská republika)

14:30

Rusínsky magazín

Publicistická relácia zo života rusínskej národnostnej menšiny žijúcej na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

15:00

Pred hokejom


MP (Slovenská republika)

15:30

Hokejová republika


MP (Slovenská republika)

15:45

25 Majstrovstiev


MP (Slovenská republika)

16:00

Hokej - MS 2019

Švédsko - Lotyšsko
MP (Slovenská republika)

18:50

Hokej - MS 2019

Francúzsko - Veľká Británia
MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D)


MP (Slovenská republika)

20:10

Moja diagnóza: Príbeh zachráneného ramena

Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
MN 12 (Slovenská republika)

20:35

Hranica v srdci: Brána Kysúc

Pozitívny cestopis z česko-slovenského pohraničia.
MP (Slovenská republika, Česká republika)

21:05

Voľby do Európskeho parlamentu 2019 - diskusia


MP (Slovenská republika)

22:05

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

22:30

Súrodenci: Kristína a Ondrej Farkašovci

Portréty súrodeneckých vzťahov zaujímavých ľudí.
MN 7 (Slovenská republika)

22:55

GEN.sk: Oľga Feldeková

Portrét osobnosti.
MP (Slovenská republika)

23:15

Hokej - MS 2019

Rakúsko - Taliansko
MP (Slovenská republika)

00:55

Hokej - MS 2019

Kanada - Dánsko
MP (Slovenská republika)

02:35

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

03:05

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

03:25

Hokej - MS 2019

Švédsko - Lotyšsko
MP (Slovenská republika)