Prima Plus Prima Plus - včera (ned)

08:10

Cesty domů: Už tě nechci vidět

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Honza sa snaží získať späť Báru. Ivana obviní Jiřího zo znásilnenia. Rudolf zachráni Alicu. Úspešný rodinný seriál.

09:25

VELKÉ ZPRÁVY: Česko naživo!

10:45

Ohnivý kuře II: Odvážné experimenty (91)

Burák sa snaží variť podľa Macátkovej odmerkovej metódy. Funguje to, ale len dočasne. Burák si pripadá neužitočný. Napadne ho, ako by mohol byť v Kurati ešte prospešný, aj keď už nemá chuť? Jarda je s novou servírkou veľmi spokojný. Má príjemné vystupovanie a nepletie objednávky. Ukáže sa ale, že by o ňu mohol rýchlo prísť. Táňa totiž nemá momentálne kde bývať. Svěcený pod nátlakom svojej ženy podpíše žiadosť o rozvod a zmizne, nikto nevie kam a prečo. Snáď si niečo neurobí? Práve vyšla nová módna biblia, v ktorej by mala mať svoj medailónik aj Marylin. Lenže podrazák stylista určite zariadil, aby ho tam napokon nedali. Bude nakoniec Marylin milo prekvapená? Seriál s vôňou jedla a chuťou života.

12:00

Receptář prima nápadů

Vaša chvíľa pohody pred televíznou obrazovkou v nedeľu napoludnie. Obľúbený magazín pre záhradkárov, chovateľov, chalupárov, kutilov a všetkých, ktorí chcú bývať pekne a pohodlne, príjemne relaxovať či zdravo žiť. Program s Oldřichom Navrátilom a jeho hosťami, plný nielen sezónnych rád, tipov a názorných ukážok

12:50

Vychytávky Ládi Hrušky

Kto iný ako Láďa Hruška! Pobaví, poradí, zoženie, vyskúša, vymyslí, predvedie, ušetrí, uvarí... Príde ku vám na záhradu, do dielne a aj do kuchyne! Triky, rady, vychytávky, ale aj najcennejšie rodinné recepty priamo z vašich domovov

13:35

Polda III: Čeština pro začátečníky (4)

Učiteľka vo večernej škole bola nájdená zavraždená po svojom kurze češtiny pre cudzincov. Posledná žiačka, ktorá s ňou po kurze zostávala v triede tvrdí, že išla hneď po skončení domov. A čo nepríjemný telefonát, ktorý učiteľka tesne pred vraždou mala? Andrej sa vrátil späť k Michaele a tá má pre neho hneď veľmi prekvapujúcu správu. Aj keď si Andrej myslel, že sú znovu spolu len na skúšku, vyzerá to, že situácia je vážnejšia. A čo mu na to všetko povie jeho potenciálny svokor?

14:45

Cesty domů: DNA

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Honza sa zbližuje s Bárou. Petr trucuje a nechodí domov. Alica bojuje o život. Úspešný rodinný seriál.

16:00

Nikdo není dokonalý

Vďaka herečke Jane Šulcovej a spevákovi Daliborovi Jandovi príde reč aj na pamätníčky, Eddieho Murphyho, Brežnevovu smrť i rande pri lese a Dalibor na veľkú radosť sokolovského publika pripomenie svoju slávičiu éru. A viete, z čoho je panenská sviečková?

17:05

Mňam aneb Prima vařečka

Arménsky šašlik a baranie kocky od Sevana.

17:35

Polední zprávy

17:50

Talk show Jana Krausa

Jan Kraus, ako ho poznáte, v úspešnej šou! Aktuálni hostia, témy bez cenzúry a tá najlepšia late night show

18:55

VELKÉ ZPRÁVY

Česko naživo!

19:40

Divošky

Správy z najzaujímavejších záberov od vás. Dívate sa, sledujete, natáčate a my všetko odvysielame, aby ste sa mohli opäť dívať. Stačí sa len zapojiť a zdieľať.

19:55

SPORT STAR

Všetko, na čo ste sa chceli o športovcoch opýtať!

20:15

Jak se staví sen

Sledujte premeny vašich domovov a splňte si sen o krajšom bývaní. Za päť dní vytvoríme nové miesto, kde sa nielen lepšie býva, ale aj lepšie žije. Chýbať nebudú ani rady dizajnérov a odborníkov.

21:30

Partička

Improvizačná show, v ktorej je zábava tak hustá, že by sa dala krájať. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť, ako si konečne niekto robí srandu aj z Genzera a Suchánka. Konkrétne teda ich kolegovia Igor Chmela, Ondřej Sokol a samozrejme, Dano Dangl. A ako také trápenie známych zabávačov vyzerá? Uvidíte v Partičke!

22:10

Prima ZOOM SVĚT

To najzaujímavejšie zo sveta. Už od roku 1995!

22:45

Velmi křehké vztahy II: Apríl, apríl (61)

Strach o život. Veľké rozhodnutie. Pôvodný český seriál.