Prima Plus Prima Plus - 12.05.

08:20

Cesty domů: Dobré úmysly

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Honza sa snaží hrať na obe strany. Petr s Pacinou pomáhajú Apolene s deťmi. Zaplatí za to Šimon. Úspešný rodinný seriál.

09:35

VELKÉ ZPRÁVY: Česko naživo!

10:45

Ohnivý kuře II: Kuchař, jeho žena a kosmonaut (90)

Burák si veľmi želá, aby sa mu už konečne vrátila chuť, lenže ono stále nič. Skúša všetky možné alternatívne lieky, ale nič nezaberá. Pôjde Burák konečne k doktorovi? Aleš sa dozvie, že za týždeň odlieta na misiu. Broněk a ostatní ho ale nechcú pustiť. Snaží sa Aleša presvedčiť všetkými dostupnými prostriedkami, aby zostal. Lenže letieť do vesmíru, to je Alešove životné poslanie. Alebo nie? Rorejs oznamuje Robimu, že sa nechal preložiť do Brodu, aby ho mal pekne nablízku. To sa Robimu vôbec nehodí, musí na neho znovu niečo vymyslieť. S Rorejsom za chrbtom sa zle "pracuje". Svěcený by Radka najradšej zabil. Radek totiž stále naivne čaká, že sa mu Iveta ozve a všetko vysvetlí. Liškovú napadne, ako mu otvoriť oči a zoženie Zlatku, ktorá má dôkazy o Ivetinej nevere. Lenže najlepšia kamarátka Ivety bude asi tiež "pekný vtáčik". Seriál s vôňou jedla a chuťou života.

12:00

Receptář prima nápadů

Vaša chvíľa pohody pred televíznou obrazovkou v nedeľu napoludnie. Obľúbený magazín pre záhradkárov, chovateľov, chalupárov, kutilov a všetkých, ktorí chcú bývať pekne a pohodlne, príjemne relaxovať či zdravo žiť. Program s Oldřichom Navrátilom a jeho hosťami, plný nielen sezónnych rád, tipov a názorných ukážok

12:50

Vychytávky Ládi Hrušky

Kto iný ako Láďa Hruška! Pobaví, poradí, zoženie, vyskúša, vymyslí, predvedie, ušetrí, uvarí... Príde ku vám na záhradu, do dielne a aj do kuchyne! Triky, rady, vychytávky, ale aj najcennejšie rodinné recepty priamo z vašich domovov

13:35

Polda III: Do střehu! (3)

V šermiarskom klube zrejme jeden zo žiakov prekonal svojho učiteľa. Tréner šermu bol nájdený uprostred šermiarskej sály s bodnou ranou priamo do srdca. Prečo by chcel niekto obeť takto upratať z cesty, keď bolo známe, že už tu na budúcu sezónu trénovať nebude? A čo vražedná zbraň? Išlo o jednu z historických zbraní, ktoré vlastní majiteľ šermiarskeho klubu? Andrej mal k zavraždenému rovnako blízko, pretože sa ako mladý venoval modernému päťboju a chodili šermovať do rovnakého klubu. Pamätajú si ešte jeho kvality? A ako prišiel v tej dobe ku kurióznej prezývke?

14:45

Cesty domů: O tom je láska

Domov je tam, kde na nás čaká láska. Vendy miluje Dana. Šimon je v ohrození života. Ivana prikazuje Honzovi, čo smie a čo nesmie. Úspešný rodinný seriál.

16:00

Nikdo není dokonalý

Majitelia vlastnej slivovice Ladislav Kerndl a Sisa Sklovská v programe milovníka opery a swingu Jiřího Krampola

17:05

Mňam aneb Prima vařečka

Rizoto z morských plodov a morské ovocie v cestíčku.

17:35

Polední zprávy

17:50

Talk show Jana Krausa

Jan Kraus, ako ho poznáte, v úspešnej šou! Aktuálni hostia, témy bez cenzúry a tá najlepšia late night show

18:55

VELKÉ ZPRÁVY

Česko naživo!

19:40

Divošky

Správy z najzaujímavejších záberov od vás. Dívate sa, sledujete, natáčate a my všetko odvysielame, aby ste sa mohli opäť dívať. Stačí sa len zapojiť a zdieľať.

19:55

SPORT STAR

Všetko, na čo ste sa chceli o športovcoch opýtať!

20:15

Jak se staví sen

Sledujte premeny vašich domovov a splňte si sen o krajšom bývaní. Za päť dní vytvoríme nové miesto, kde sa nielen lepšie býva, ale aj lepšie žije. Chýbať nebudú ani rady dizajnérov a odborníkov.

21:30

Partička

Improvizačná show, v ktorej je zábava tak hustá, že by sa dala krájať. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť, ako si konečne niekto robí srandu aj z Genzera a Suchánka. Konkrétne teda ich kolegovia Igor Chmela, Ondřej Sokol a samozrejme, Dano Dangl. A ako také trápenie známych zabávačov vyzerá? Uvidíte v Partičke!

22:10

Prima ZOOM SVĚT

To najzaujímavejšie zo sveta. Už od roku 1995!

22:45

Velmi křehké vztahy II: Špatné znamení (54)

Zmluva s diablom. Šok. Pôvodný český seriál.