Dvojka Dvojka - 10.05.

06:00

Späť k prírode (8/9)

Séria dokumentov fínskej televízie
MN 7 (Fínsko)

06:30

Neposedko a jeho svetoví kamaráti

Výchovnovzdelávací cyklus pre deti
MP (Slovenská republika)

06:40

Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom kopali tunel

Kreslená séria rozprávok o dobrodružstvách dvoch nerozlučných priateľov, slimáka Maťa a kvetinového škriatka Klinčeka, ktorí spolu objavujú svet, hľadajú si priateľov a sú ochrancami prírody.
MP (Slovenská republika)

06:45

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

07:00

Kubo a Šrobo

Poľský animovaný seriál.
MN 7 (Poľsko)

07:15

Velikáni dejín

Americký animovaný seriál pre deti aj dospelých.
MN 7 (Spojené štáty americké)

07:40

Mať tak o koliesko viac: Solárna energia

Animovaný seriál o úžasných vynálezoch 20.storočia.
MP (Slovenská republika)

07:45

Ako vznikajú veci okolo nás I

Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
MN 7 (Kanada)

07:50

Trpaslíci: SMAJLICEDA - Dovidenia, Zuzanka

SMAJLICEDA - Dovidenia, Zuzanka Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:45

Regina

Denný magazín o živote v regiónoch.
MP (Slovenská republika)

09:30

Rómsky magazín


MP (Slovenská republika)

10:00

Štefan Kvietik jubiluje: Tanec nad plačom

Telev ízna adaptácia komédie slovenského dramatika Petra Zvona .
MN 12 (Slovenská republika)

10:55

Návraty k hereckým legendám: Štefan Kvietik

Spomienky legendárneho herca Štefana Kvietika na život, hereckú tvorbu a ľudí, ktorí ju ovplyvnili.
MP (Slovenská republika)

11:30

Obedníček: Kamaráti Pašinkovia

Animovaný seriál o malých lesných pomocníčkoch - pašinkoch, ktorí sa starajú o les.
MP (Slovenská republika)

11:35

Dimitri

Bábkový seriál pre deti.
MP (Francúzsko, Švajčiarsko)

11:40

Zázračný ateliér: Srdce pre mamu

Najkrajší darček pre najmilšieho človeka - srdce z papierových prúžkov.
MP (Slovenská republika)

11:40

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kokosová voda

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

11:55

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:15

Ešte tu žijú ľudia

Prečo zanikajú obce na severe Slovenska ?
MP (Slovenská republika)

12:30

Dvaja proti Hitlerovi

Dokument
MN 12 (Francúzsko)

13:30

Einsteinov učiteľ a priateľ

Portrét Aurela Stodolu.
MP (Slovenská republika)

13:55

Aurel Stodola

Dokument o významnom slovenskom vedcovi a konštruktérovi. Beloslav Riečan, DrSc.
MP (Slovenská republika)

14:30

Highlighty Európskej ligy


MP (Švajčiarsko)

15:00

Pred hokejom


MP (Slovenská republika)

15:30

S hokejkou a pukom


MP (Slovenská republika)

15:45

25 Majstrovstiev


MP (Slovenská republika)

16:00

Hokej - MS 2019

Fínsko – Kanada
MP (Slovenská republika)

18:50

Hokej - MS 2019

Rusko – Nórsko
MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D)


MP (Slovenská republika)

20:05

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:10

Família: Família - Čaro obyčajných vecí

Príbeh jednej rodiny.
MP (Slovenská republika)

20:40

Ako divé husi (3/3)

Záverečná časť trojdielnej filmovej ságy o osudoch rodiny drotárskeho kráľa Juraja Kypúsa.
MN 12 (Slovenská republika)

21:30

Biely tiger

Symbolické vojnové podobenstvo.
MN 15 (Rusko)

23:15

Hokej - MS 2019

Česko – Švédsko
MP (Slovenská republika)

00:55

Hokej - MS 2019

USA - Slovensko
MP (Slovenská republika)

02:40

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

03:15

Hokej - MS 2019

Fínsko – Kanada
MP (Slovenská republika)