Dvojka Dvojka - 21.09.

06:00

Cesty do školy: Niessa a Nicol, Filipíny

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

06:30

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:40

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:45

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

07:05

Malý rytier Trenk

Nemecký animovaný seriál o hrdinovi Trenkovi, ktorý vznikol z pera nemeckej autorky detskej literatúry Kirsten Boie.
MN 7 (Spolková republika Nemecko)

07:30

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:50

Trpaslíci: SMAJLICEDA - Osamelá princezná

SMAJLICEDA: Osamelá princezná Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:45

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

09:30

Rómsky magazín


MP (Slovenská republika)

10:00

Svadba bez nevesty (4/4)

Záverečná časť 4-dielnej televíznej inscenácie, dramatizácie románu M.Ferku. Príbeh svojrázneho dedinského človeka.
MN 12 (Československo)

11:05

Klip album - Banket

Koncert skupiny Banket a Richarda Mullera.
MP (Československo)

11:30

Obedníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

11:40

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

11:45

Am: Am vrhačom tieňov

Veselé príbehy, v ktorých mím vovedie deti do sveta nápadov, vtipu a fantázie. Kombinácia hraného a animovaného filmu. (Slovenská republika)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:35

Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a polárna líška

Cyklus dokumentov
MP (Francúzsko)

13:30

Tradičná medicína vo svete II.: Austrália - lietajúci lekári

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

13:55

Tradičná medicína vo svete II.: Japonsko - tajomstvá Sumo

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

14:35

Highlighty Európskej ligy


MP (Švajčiarsko)

15:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

16:00

Televíkend

Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

16:30

Benkovo hľadanie domova

Životopisný film o zakladateľovi moderného slovenského výtvarného umenia. /130. výročie narodenia/
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:10

Encyklopédia slovenských obcí: Kostoľany nad Hornádom

História a súčasnosť slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

18:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

18:40

Máša a medveď

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

18:50

Trpaslíci: SMAJLICEDA - Osamelá princezná

SMAJLICEDA: Osamelá princezná Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

19:05

Káčerovo

Animovný seriál z produkcie štúdií Walta Disneyho.
MP (Spojené štáty americké)

19:25

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

19:40

Zázračný ateliér

Ako si sami vyrobíte nádhernú dekoráciu z vajíčok a kvetov.
MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Família

Príbeh jednej rodiny.
MP (Slovenská republika)

20:40

Koniec veľkých prázdnin: Pomsty starej vlasti

Televízny seriál o osudoch slovenských a českých emigrantov zo začiatku 80-tych rokov.
MN 12 (Slovenská republika, Česká republika)

21:45

Spovede

Štylisticky vycibrená filozofická detektívka s Tonim Servillom v hlavnej úlohe.
MN 15 (Taliansko, Francúzsko)

23:25

BJD 2016: Rozhlasový Big Band Gustáva Broma (Česko)


MP (Slovenská republika)

00:15

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:05

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

01:20

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)