Dvojka Dvojka - 20.09.

06:00

Cesty do školy: Jusef, Predjordánsko

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

06:30

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:40

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:50

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

07:05

Malý rytier Trenk

Nemecký animovaný seriál o hrdinovi Trenkovi, ktorý vznikol z pera nemeckej autorky detskej literatúry Kirsten Boie.
MN 7 (Spolková republika Nemecko)

07:30

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:50

Trpaslíci: SMAJLISONG - Alone

SMAJLISONG: Alone Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:45

Ahoj Slovensko

magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

09:30

Maďarský magazín


MP (Slovenská republika)

10:00

Svadba bez nevesty (3/4)

Tretia časť 4-dielnej televíznej inscenácie, dramatizácie románu M.Ferka. Dej sa odohráva v slovenskej podhorskej dedine v rokoch 1968-1973.
MN 12 (Československo)

10:50

Liptov

Hrá, spieva a tancuje súbor LIPTOV .
MP (Slovenská republika)

11:30

Obedníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

11:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

11:40

Am: Am muzikantom

Veselé príbehy, v ktorých mím vovedie deti do sveta nápadov, vtipu a fantázie. Kombinácia hraného a animovaného filmu. (Slovenská republika)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kokosová voda

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:35

Divoká Patagónia: Život na hrane (3/3)

Dokument (Veľká Británia)

13:30

Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - liečivé masáže

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

13:55

Tradičná medicína vo svete II.: Malawi - liečitelia z hôr

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

14:35

Umenie

Kultúrny magazín
MN 12 (Slovenská republika)

15:00

Za siedmimi horami: Zlatníci

Dokumentárny film o minulosti a súčasnosti zlatníctva na Slovensku. (Slovenská republika)

15:30

Rómsky magazín


MP (Slovenská republika)

16:00

Cesty do školy: Niessa a Nicol, Filipíny

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

16:25

Od ovečky po gubu

Etnografický dokument
MP (Slovenská republika)

16:50

Národnostné správy

Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Nová Kelča

História a súčasnosť slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

18:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

18:40

Máša a medveď

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

18:50

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

19:00

Káčerovo

Animovný seriál z produkcie štúdií Walta Disneyho.
MP (Spojené štáty americké)

19:25

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

19:35

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

EXPERIMENT: Dokážeme oživiť dinosaury?

Budúcnosť prichádza už dnes. Talk show o vede s Martinom Strižincom
MP (Slovenská republika)

20:45

Futbal - Európska liga - zápasy

Futbal - Európska liga - zápasy MP

23:05

Polícia

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
MN 12 (Slovenská republika)

23:20

Noc v archíve: Kompas

Archívne spomínanie na časy nedávno minulé.
MP (Slovenská republika)

00:20

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:10

Národnostné správy

Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín
MP (Slovenská republika)

01:15

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)