Dvojka Dvojka - 18.09.

06:05

Cesty do školy: Olivier a Francklyn, Madagaskar

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

06:30

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:40

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:50

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

07:10

Malý rytier Trenk

Nemecký animovaný seriál o hrdinovi Trenkovi, ktorý vznikol z pera nemeckej autorky detskej literatúry Kirsten Boie.
MN 7 (Spolková republika Nemecko)

07:30

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:55

Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Výnimočné ženy

SMAJLIKVÍZ - Výnimočné ženy Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:45

Ahoj Slovensko

magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

09:30

Národnostný magazín: Poľský magazín

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

10:00

Svadba bez nevesty (1/4)

Prvá časť 4-dielnej televíznej inscenácie, dramatizácie románu M.Ferka. Dej sa odohráva v slovenskej podhorskej dedine v rokoch 1968-1973.
MN 12 (Československo)

11:15

Chvíľa pre pesničku

Chvíľa pre pesničku s dychovou hudbou.
MP (Slovenská republika)

11:25

Obedníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

11:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

11:40

Am: Am pretekárom

Veselé príbehy, v ktorých mím vovedie deti do sveta nápadov, vtipu a fantázie. Kombinácia hraného a animovaného filmu. (Slovenská republika)

11:45

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:25

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Gbely

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:40

Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a sob

Cyklus dokumentov
MP (Francúzsko)

13:30

Tradičná medicína vo svete II.: Spojené štáty

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

14:00

Tradičná medicína vo svete II.: Madagaskar - duch rastlín

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

14:35

Ambulancia: Nové srdce (transplantácia srdca)

sprievodca svetom zdravotníckych informácií
MN 12 (Slovenská republika)

15:00

Za siedmimi horami: Veže sú na slnečnej strane

Dokumentárny film o zvoniciach v spišskom regióne.
MP (Slovenská republika)

15:30

Rusínsky magazín

Publicistická relácia zo života rusínskej národnostnej menšiny žijúcej na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

16:00

Cesty do školy: Olivier, Marie a Véronique, Mali

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

16:30

Halali

HALALI – magazín pre priateľov prírody.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Lacková

História a súčasnosť slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomáhajú dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

18:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

18:40

Máša a medveď

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

18:50

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

19:00

Káčerovo

Animovný seriál z produkcie štúdií Walta Disneyho.
MP (Spojené štáty americké)

19:25

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

19:35

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker


MP (Slovenská republika)

20:06

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Okupácia: Nepotrebný hrdina (5/5)

Dokumentárny projekt o auguste 1968 je kolektívnym subjektívnym pohľadom na vojakov „spriatelených“ armád, ich názory a dojmy z okupácie a úlohu, ktorú v rámci nej zohrali.
MN 12 (Slovenská republika)

20:40

Predčasná smrť: Kurt Cobain

Dokumentárna séria
MN 15 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko)

21:30

Radosť zo života: Jozef Urban

Portrét básnika
MN 12 (Slovenská republika)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Večera s Havranom

Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
MN 12 (Slovenská republika)

23:35

Predčasná smrť: Kurt Cobain

Dokumentárna séria
MN 15 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko)

00:30

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:20

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:45

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

01:55

ArtSpektrum

Kultúrna panoráma
MP (Slovenská republika)