Dvojka Dvojka - 17.09.

06:00

Telev: íkend

Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

06:30

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:40

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:45

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

07:05

Malý rytier Trenk

Nemecký animovaný seriál o hrdinovi Trenkovi, ktorý vznikol z pera nemeckej autorky detskej literatúry Kirsten Boie.
MN 7 (Spolková republika Nemecko)

07:30

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:50

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Jediný trpaslík

SMAJLÍKOVCI - Jediný trpaslík Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Polícia

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
MN 12 (Slovenská republika)

08:45

(Ne)celebrity: Viktor Zamborský

Medailón o novinárovi, fotografovi a amatérskom potápačovi Viktorovi Zamborskom z Prešova.
MP (Slovenská republika)

08:50

(Ne)celebrity: Eva Kollárová

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

09:00

Mestá a tváre: Topoľčianky

Stretnutie s mestom a jeho obyvateľmi
MP (Slovenská republika)

09:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

10:00

Pán Selfridge III.

Britský seriál, ktorý vznikol na základe skutočného životného príbehu zakladateľa obchodného domu Selfridge & Co v Londýne, Harryho Gordona Selfridga.
MN 12 (Veľká Británia)

10:40

Pán Selfridge III.

Britský seriál, ktorý vznikol na základe skutočného životného príbehu zakladateľa obchodného domu Selfridge & Co v Londýne, Harryho Gordona Selfridga.
MN 12 (Veľká Británia)

11:30

Obedníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

11:40

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

11:45

Am: Am potápačom

Veselé príbehy, v ktorých mím vovedie deti do sveta nápadov, vtipu a fantázie. Kombinácia hraného a animovaného filmu. (Slovenská republika)

11:55

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Farebný smajlátik

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:05

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:35

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Gbely

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:45

V objatí živej prírody

O dvoch prírodovedcoch - amatéroch, ktorí celý svoj voľný čas venujú propagácii a ochrane prírody.
MN 7 (Slovenská republika)

13:15

Orientácie


MP (Slovenská republika)

13:45

Moje Kysuce

Profil ľudovej speváčky Heleny Záhradníkovej s ľudovými tradíciami a prírodnými scenériami Kysúc.
MP (Slovenská republika)

14:35

Ambulancia: Metabolická chirurgia (Ako schudnúť o celého človeka)

sprievodca svetom zdravotníckych informácií
MN 12 (Slovenská republika)

15:05

Za siedmimi horami: Bača

Dokumentárny film o zázrivskom salašníctve.
MN 12 (Slovenská republika)

15:30

Národnostný magazín: Poľský magazín

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

16:00

Cesty do školy: Olivier a Francklyn, Madagaskar

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

16:30

Autosalón

Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

(Ne)celebrity: Arpád Pál

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

17:20

(Ne)celebrity: Ivan Schwarz

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

18:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

18:40

Máša a medveď

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

18:50

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

19:00

Káčerovo

Animovný seriál z produkcie štúdií Walta Disneyho.
MP (Spojené štáty americké)

19:25

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

19:35

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Moja diagnóza: S novou očnou dúhovkou je farebnejší svet

Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
MN 12 (Slovenská republika)

20:35

Silná zostava

Päť žien o slabých miestach našej spoločnosti.
MN 12 (Slovenská republika)

21:25

Budujeme Slovensko - Cukrovar Šurany

Dokumentárna séria o industriálnych stavbách Slovenska.
MN 12 (Slovenská republika)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Festivalové minúty: Cinematik

MN 12

22:30

Proces

Adaptácia slávneho románu Franza Kafku Proces v réžii legendárneho Orsona Wellesa.
MN 15 (Francúzsko, Taliansko, Spolková republika Nemecko)

00:25

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:15

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:40

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

01:45

ArtSpektrum

Kultúrna panoráma
MP (Slovenská republika)