Dvojka Dvojka - 11.09.

06:05

Cesty do školy: Israel, Mexiko

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

06:30

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:40

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

06:50

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

07:10

Malý rytier Trenk

Nemecký animovaný seriál o hrdinovi Trenkovi, ktorý vznikol z pera nemeckej autorky detskej literatúry Kirsten Boie.
MN 7 (Spolková republika Nemecko)

07:35

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:55

Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Inakosť kultúr

SMAJLIKVÍZ - Inakosť kultúr Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:45

(Ne)celebrity: Jana Miháliková

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

08:50

(Ne)celebrity: Ivan Belička

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

09:00

Mestá a tváre: Rožňava

Stretnutie s mestom a jeho obyvateľmi
MP (Slovenská republika)

09:30

Národnostný magazín: Židovský magazín

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

10:00

Varič

Komédia o ľuďoch, ktorých prepálený varič prinúti preveriť vzájomné vzťahy.
MN 12 (Slovenská republika)

11:10

Vrábeľské deti pradú

Folklórne pásmo s folklórnou skupinou z Vrábľov.
MP (Slovenská republika)

11:30

Obedníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

11:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

11:40

Zvonček a Margarétka

Animovaný seriál o dvoch lúčnych škriatkoch.
MP (Slovenská republika)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil

TRPASLÍCI Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:30

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Cez vrcholky Jizerských hôr

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:40

Otvorené nebo: Omán

Cyklus dokumentov
MP (Francúzsko)

13:35

Otvorené nebo: Portugalsko

Cyklus dokumentov
MP (Francúzsko)

14:35

VaT: Modernizované vozovne

Magazín o vede a technológiách s Gregorom Marešom.
MP (Slovenská republika)

15:05

Za siedmimi horami: Lyžicou z javora

Dokumentárny film o práci ľudových korytárov a rezbárov. (Slovenská republika)

15:35

Rusínsky magazín

Publicistická relácia zo života rusínskej národnostnej menšiny žijúcej na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

16:00

Cesty do školy: Devi, India

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

16:30

Na rybách - Petrov zdar

Magazín pre rybárov, ich priaznivcov a milovníkov prírody.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Turecká

História a súčasnosť slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:40

(Ne)celebrity: Ján Miškovič

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

17:50

(Ne)celebrity: Peter Berčík

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

18:00

Hľadanie stratených svetov: Česká cesta

S Pavlom Dvořákom reálne aj historické putovanie po "českej ceste" od Hodonína po Ostrihom.
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

18:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

18:40

Máša a medveď

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

18:50

Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Inakosť kultúr

SMAJLIKVÍZ - Inakosť kultúr Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

19:05

Káčerovo

Animovný seriál z produkcie štúdií Walta Disneyho.
MP (Spojené štáty americké)

19:25

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

19:40

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker


MP (Slovenská republika)

20:06

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Okupácia: Hlasy v lese (4/5)

Dokumentárny projekt o auguste 1968 je kolektívnym subjektívnym pohľadom na vojakov „spriatelených“ armád, ich názory a dojmy z okupácie a úlohu, ktorú v rámci nej zohrali.
MN 12 (Slovenská republika)

20:35

Predčasná smrť: John Belushi

Dokumentárna séria
MN 15 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko)

21:30

Radosť zo života: Ivan Krajíček

Dokument o známom televíznom zabávačovi
MN 12 (Slovenská republika)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Večera s Havranom

Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
MN 12 (Slovenská republika)

23:35

Predčasná smrť: John Belushi

Dokumentárna séria
MN 15 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko)

00:35

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:25

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:50

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)