Dvojka Dvojka - 10.09.

05:55

Telev: íkend

Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

06:20

Fidlibum

Škriatok Fidlibum a jeho kamaráti hľadajú odpovede na všetky detské "Prečo?"
MP (Slovenská republika)

06:50

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

06:55

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

07:00

Zvonček a Margarétka

Animovaný seriál o dvoch lúčnych škriatkoch.
MP (Slovenská republika)

07:10

Malý rytier Trenk

Nemecký animovaný seriál o hrdinovi Trenkovi, ktorý vznikol z pera nemeckej autorky detskej literatúry Kirsten Boie.
MN 7 (Spolková republika Nemecko)

07:35

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:55

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smieška Žmurkotavá

SMAJLÍKOVCI - Smieška Žmurkotavá Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Polícia

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
MN 12 (Slovenská republika)

08:45

(Ne)celebrity: Peter Koza

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

08:55

(Ne)celebrity: Karol Herian

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

09:00

Mestá a tváre: Sabinov

Stretnutie sa s mestom a ľuďmi, ktorí v ňom žijú.
MP (Slovenská republika)

09:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

10:00

Pán Selfridge III.

Britský seriál, ktorý vznikol na základe skutočného životného príbehu zakladateľa obchodného domu Selfridge & Co v Londýne, Harryho Gordona Selfridga.
MN 12 (Veľká Británia)

10:40

Pán Selfridge III.

Britský seriál, ktorý vznikol na základe skutočného životného príbehu zakladateľa obchodného domu Selfridge & Co v Londýne, Harryho Gordona Selfridga.
MN 12 (Veľká Británia)

11:30

Obedníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

11:35

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

11:40

Zvonček a Margarétka

Animovaný seriál o dvoch lúčnych škriatkoch.
MP (Slovenská republika)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum

TRPASLÍCI Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:25

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Cez vrcholky Jizerských hôr

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:35

Čičmany

O histórii a súčasnosti obce Čičmany s kamerou Stana Doršica.
MP (Československo)

13:00

Orientácie

Náboženský magazín.
MP (Slovenská republika)

13:30

Cesta

Život so zdravotným znevýhodnením.
MP (Slovenská republika)

13:55

Generácia

O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
MP (Slovenská republika)

14:30

Park

Interaktívna fresh relácia o všetkom, čo ťa zaujíma. Sleduj a dozvieš sa viac.
MN 12 (Slovenská republika)

15:00

Za siedmimi horami: Komín

Dokument o komínoch v Modre ako architektonickom prvku. (Slovenská republika)

15:15

Za siedmimi horami: Kontrakt o červenom smreku

Umelecký dokument o kráse drevenej architektúry.
MP (Slovenská republika)

15:35

Národnostný magazín: Židovský magazín

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

16:00

Cesty do školy: Israel, Mexiko

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

16:30

Autosalón

Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Demänovská dolina

História a súčasnosť slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:40

(Ne)celebrity: Jana Miháliková

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

17:50

(Ne)celebrity: Ivan Belička

Medailóny o skutočných osobnostiach.
MP (Slovenská republika)

18:00

Hľadanie stratených svetov: Dobrodružstvo s delovou guľou

S Pavlom Dvořákom, o tom, ako vzniklo úslovie"husársky kúsok".
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Najmenší hrdinovia

Animovaný seriál o panáčikoch zo skladačky, ktorí pomôžu dievčatku v pravú chvíľu.
MP (Slovenská republika)

18:40

Pikkuli

Fínsky animovaný seriál pre najmenšie deti o malom vtáčikovi, ktorý sa rád hrá a skáče.
MP (Fínsko)

18:45

Máša a medveď

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

18:50

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smieška Žmurkotavá

SMAJLÍKOVCI - Smieška Žmurkotavá Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:55

Malý Mikuláš

Francúzsky animovaný seriál.
MP (Francúzsko)

19:05

Káčerovo

Animovný seriál z produkcie štúdií Walta Disneyho.
MP (Spojené štáty americké)

19:30

Geolino

Francúzsky reportážny seriál pre deti, ktoré túžia po poznaní.
MP (Francúzsko)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Moja diagnóza: Dar života (venované Hanke)

Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
MN 12 (Slovenská republika)

20:35

Silná zostava

Päť žien o slabých miestach našej spoločnosti.
MN 12 (Slovenská republika)

21:30

A3UM: INDUSTRIÁL

O priemyselnej architektúre.
MP (Slovenská republika)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Atentát v Paríži

Politický thriller inšpirovaný skutočnými udalosťami.
MN 15 (Taliansko, Francúzsko, Spolková republika Nemecko)

00:25

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:15

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:40

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

01:45

ArtSpektrum

Kultúrna panoráma
MP (Slovenská republika)