05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Zajac Bugs a káčer Duffy II. |
06:40 | Tom a Jerry |
07:00 | Medvedík Vivo a jeho veľké dobrodružstvo |
08:45 | Varte nami |
09:00 | Pripojení: Rodina na baterky |
11:00 |
Noc múzeu: Tajomstvo hrobky
|
13:00 | Králik Peter |
14:50 | Jack, zabijak obrov |
17:10 | Cesta na tajomný ostrov |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Králik Peter na úteku |
22:45 | Wonder Woman (1984) |
01:45 | Mechanik zabijak (2) |
03:15 | Wonder Woman (1984) |
05:00 | Top Star |
05:20 | Noviny TV JOJ |
06:00 | Krimi |
06:30 | Noviny TV JOJ |
07:15 | Zajačia škola - Strážcovia zlatého vajca |
08:50 | Popoluška |
10:30 | Kráska a zviera (1/2) |
12:50 |
Múmia
|
15:30 | Zootropolis |
17:50 | Bez servítky |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Encanto: Čarovný svet |
22:50 | Chatrč |
01:30 | Sedem |
02:35 | Krimi |
03:05 | Noviny TV JOJ |
03:40 | Bez servítky |
04:45 | Top Star |
05:05 | Ako delfín |
07:15 | Králi hôr |
09:20 | Zákon príťažlivosti |
11:35 |
Kon-Tiki
|
14:20 | Ben Hur |
17:05 | Exodus: Bohovia a králi |
20:30 | Kráľovstvo nebeské |
00:10 | Vládca Paríža |
02:40 | Spackané plastické operácie VI. (3) |
03:20 | Spackané plastické operácie VI. (4) |
04:00 | Kinosála |
04:10 | Vojna skladov: Kanada II. |
04:35 | Vojna skladov: Kanada II. |
05:20 | Adela show |
06:00 | Druhý dych (40) |
06:40 | Vtáky v tŕní I. (1) |
07:30 | Vtáky v tŕní I. (2) |
08:35 | Krok za krokom II. (14) |
09:20 | Krok za krokom II. (15) |
10:05 | Krok za krokom II. (16) |
10:50 | Veľkonočná láska |
12:40 |
Svadba snov
|
14:45 | Anna zo Zeleného domu I. (1) |
15:50 | Anna zo Zeleného domu I. (2) |
16:55 | Vtáky v tŕní I. (3) |
17:50 | Vtáky v tŕní I. (4) |
19:00 | Anna zo Zeleného domu I. (3) |
20:00 | Anna zo Zeleného domu I. (4) |
21:10 | Zázraky neba |
23:30 | Sladké pokušenie |
01:15 | Svadba snov |
02:55 | Láska na prvé zaštekanie |
04:20 | Reflex |
04:40 | Smotánka |
05:10 | Občan za dverami |
05:35 | Dámsky klub |
07:00 | Potulný potkan |
07:30 | Dráčik Zog a lietajúci lekári |
07:55 | Čaro múdrosti a lásky |
09:00 | Husiarka a kráľ |
10:00 | Služby Božie na Veľký piatok (1/8) |
11:45 |
Volajte ma František (1/2)
|
13:10 | Volajte ma František (2/2) |
14:40 | Rozprávky bratov Grimmovcov: Princezná Mahuliena |
15:40 | Bedári (1/4) |
17:15 | Sissi |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Naučte sa milovať |
22:05 | Syn Boží |
00:15 | Sissi |
02:00 | Správy RTVS „N“ |
02:55 | Góly-body-sekundy |
03:05 | Počasie |
03:15 | Lekárka z ostrova (2/6) |
04:45 | Správy RTVS „N“ |
05:45 | Ukrižovali ho!... |
06:05 | Kríž - cesta spásy |
06:30 | Krížové cesty |
07:00 | Kamenné pastorále |
07:35 | Živá panoráma |
08:05 | Zo Zemplína k pápežovi |
08:30 | Narodení pre nebo (1/1) |
09:00 | Katedrála zázrakov |
09:50 | Kára plná bolesti |
11:25 |
Babička
|
12:55 | Chudobných rodičov syn |
14:15 | Claudia Cardinale a jej tajomstvá |
15:10 | Koloseum: Rímsky skvost |
16:10 | Belianske Tatry - posolstvo horských stepí |
17:05 | Tri gaštanové kone |
18:15 | Mláďatá |
18:25 | Myši patria do neba |
19:50 | Zázračný miniateliér |
20:00 | Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku |
20:05 | Sviatočné slovo |
20:10 | Posledná večera |
20:40 | Brat Štefan |
21:10 | Krížová cesta z rímskeho Kolosea "N" |
22:30 | O bohoch a ľuďoch |
00:30 | Správy RTVS „N“ |
05:00 | Prvé oddelenie |
05:40 | Diagnóza: Vražda VI. (16,17) |
07:10 | Súdna sieň |
08:15 | Prvé oddelenie |
09:20 | Vraždy v Midsomeri XVI. (5/5) |
11:45 |
Diagnóza: Vražda VI. (18,19)
|
14:00 | Dr. House V. (11,12) |
16:00 | Falošný princ |
18:00 | Kriminálka Kraj (12,13/13) |
20:10 | Wisting (9,10/10) |
22:00 | Spoveď Rozparovača |
23:30 | Bad Cop: Zlý poliš (9,10/10) |
00:25 | Bad Cop: Zlý poliš (10) |
01:15 | Policajti v akcii |
03:35 | Diaľnica peklom VII. (14) |
04:15 | Bad Cop: Zlý poliš (9,10/10) |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:15 | Susedia |
07:50 | Kredenc |
09:05 | Partička |
10:25 | Dva a pol chlapa II. (13) |
10:45 | Dva a pol chlapa II. (14) |
11:20 | M*A*S*H XI. (14) |
11:45 | M*A*S*H XI. (15) |
12:20 | Dva a pol chlapa II. (15) |
12:50 |
Dva a pol chlapa II. (16)
|
13:10 | Teória veľkého tresku X. (14) |
13:35 | Teória veľkého tresku X. (15) |
14:05 | Teória veľkého tresku X. (16) |
14:30 | Teória veľkého tresku X. (17) |
14:55 | Teória veľkého tresku X. (18) |
15:20 | Teória veľkého tresku X. (19) |
15:50 | Priatelia I. (21) |
16:20 | Priatelia I. (22) |
16:50 | Dva a pol chlapa II. (17) |
17:20 | Dva a pol chlapa II. (18) |
17:45 | M*A*S*H - Dovidenia, zbohom a amen |
20:30 | Mechanik zabijak (2) |
22:30 | Susedia |
23:10 | Susedia |
00:05 | NHL: Buffalo Sabres - New Jersey Devils |
02:30 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
02:40 | Susedia |
03:15 | Silvánovci |
04:35 | Zig a Sharko |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Správy TA3 |
07:30 | Štúdio TA3 |
08:00 | Správy TA3 |
08:30 | Štúdio TA3 |
09:00 | Správy TA3 |
09:30 | Štúdio TA3 |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Štúdio TA3 |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 |
Štúdio TA3
|
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Zdravý les |
13:45 | Štúdio TA3 |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Zdravie na TA3 |
15:00 | Správy TA3 |
15:15 | Štúdio TA3 |
15:30 | Správy/Štúdio TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Štúdio TA3 |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Dobré správy |
18:00 | Štúdio TA3 |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Štúdio TA3 |
19:30 | Štúdio TA3 |
20:00 | Správy TA3 |
20:30 | Vzdelávanie v 21.storočí |
21:00 | Štúdio TA3 |
21:15 | Krížová cesta |
22:15 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Téma/Štúdio TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Krížová cesta |
03:00 | Správy TA3 |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:20 | Komentáre dňa |
06:05 | Správy RTVS „N“ |
07:00 | Správy :24 |
07:15 | Téma :24 |
07:30 | Z prvej ruky |
08:00 | Správy :24 |
08:15 | Téma :24 (320/666) |
08:30 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:15 | Komentáre dňa |
10:00 | Správy :24 |
10:30 | Ekonomika :24 |
11:00 | Správy :24 |
11:15 | Téma :24 |
11:30 | Interview :24 |
12:00 | Správy :24 |
12:30 |
Cez lupu
|
13:00 | SK dejiny |
14:00 | Správy :24 |
14:30 | Občan za dverami |
15:00 | AKTUÁLNE :24 |
15:30 | Téma :24 (326/666) |
15:45 | Téma :24 (327/666) |
16:00 | Správy :24 |
16:30 | Týždeň v ekonomike |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Interview :24 |
18:00 | AKTUÁLNE :24 |
18:25 | Reportéri |
19:00 | Správy RTVS „N“ |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Komentáre dňa |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Interview :24 |
22:00 | Správy :24 |
22:30 | VAT |
23:00 | Správy :24 |
23:25 | Počasie |
23:35 | Slovensko v obrazoch |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
00:50 | Góly-body-sekundy |
01:05 | Počasie |
01:10 | Komentáre dňa |
01:50 | Správy :24 |
02:20 | Počasie |
02:30 | Interview :24 |
03:00 | Správy RTVS „N“ |
03:50 | Góly-body-sekundy |
04:05 | Počasie |
04:10 | Komentáre dňa |
04:55 | Správy :24 |
05:15 | Arthur a Maltazardova pomsta |
06:55 | Mrňouskové 2: Daleko od domova |
08:40 | Nádech pro lásku |
10:45 |
Saljut-7
|
12:55 | Vánoce na cestách |
14:30 | Bez věcí nad věcí |
16:35 | Po stopách Marsupilamiho |
18:30 | Podoby lásky |
20:15 | Aféra Olivera Twista |
21:50 | Nouzový let |
23:55 | Pravidla zabíjení |
01:20 | Léto |
03:25 | Severní moře v plamenech |
06:00 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
08:05 | Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal |
11:55 |
Futbal - 2. liga
|
14:30 | Volejbal Extraliga muži |
17:30 | Štúdio - Hokej Extraliga |
17:55 | Hokej - Extraliga |
20:45 | Futbal - 2. liga |
22:45 | FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy |
00:20 | FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy |
02:40 | IIHF MS juniorov 2024 |
05:40 | Vraždy v raji |
06:30 | Vraždy v raji |
07:20 | Špecialisti |
08:10 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
08:50 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
09:30 | Kosti |
10:10 | Kosti |
10:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
11:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:15 |
Policajné prípady
|
13:15 | Policajné prípady |
14:15 | V mene zákona |
15:15 | Kosti |
16:15 | Kosti |
17:00 | Monk VIII. |
18:00 | Monk VIII. |
19:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
20:55 | Špecialisti |
21:55 | Špecialisti |
23:10 | Kosti |
00:00 | Kosti |
00:40 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
01:20 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
02:00 | Špecialisti |
02:50 | Špecialisti |
03:40 | 112 |
04:55 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 | Senzi: šlágre |
12:00 |
Piánko
|
13:00 | Hit za hitom |
14:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Senzi: párty |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |