05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Teleráno |
08:25 | Zámena manželiek |
09:50 | Mama na prenájom III. (79) |
10:55 | Rodinné prípady |
12:00 | TELEVÍZNE NOVINY (12) |
12:10 | Susedia |
12:55 | Mentalista II.: Keď na CBI zavolá žena a povie (16) |
13:55 | Mentalista II. (17) |
14:55 | Susedské prípady |
15:50 | Rodinné prípady |
17:00 | PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY |
17:25 | Reflex |
17:55 | Mama na prenájom III. (80) |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Dunaj, k vašim službám VI. (7) |
21:55 | Policie Modrava IV.: Mŕtvi do krčmy nechodia (5) |
23:10 | Špecialisti VI.: Muž bez pamäti (5) |
00:15 | Mentalista II.: Keď na CBI zavolá žena a povie (16) |
01:10 | Mentalista II. (17) |
02:05 | Policie Modrava IV.: Posol zo sveta mŕtvych (4) |
03:15 | Susedské prípady |
03:55 | Rodinné prípady |
05:40 | Krimi |
06:15 | Ranné noviny |
08:35 | Bez servítky |
09:50 | Súdna sieň |
12:00 | Noviny o 12:00 |
12:35 | Súdna sieň |
13:25 | C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (17) |
14:25 | Bez servítky |
15:30 | Top Star |
15:50 | Nákupné maniačky |
17:15 | Riskuj! |
17:50 | Bez servítky |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Nemocnica |
21:50 | Som sexi |
00:00 | Myšlienky vraha VI. (23/24) |
01:00 | Riskuj! |
01:45 | Krimi |
02:15 | Noviny TV JOJ |
02:55 | Nemocnica |
03:50 | Bez servítky |
04:55 | Top Star |
05:10 | Bez servítky |
06:15 | Nákupné maniačky |
07:45 | Letecké katastrofy |
09:00 | Extrémni nájomníci VIII. (1/10) |
09:45 | Vražedné čísla III. (4) |
10:45 | Vražedné čísla III. (5) |
11:45 | Riskuj! |
12:40 | Extrémne prípady |
13:40 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII. |
14:45 | Policajti v akcii |
15:45 | Moja mama varí lepšie ako tvoja |
16:50 | Letecké katastrofy |
17:50 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII. |
18:50 | Naši II. (19) |
19:30 | Profesionáli II. (2) |
20:30 | Ochranca |
22:35 | Plán úteku 3 |
00:30 | Prsteň kráľov |
02:40 | Šťastie v nešťastí |
03:05 | Ničitelia mýtov: Epické pokusy |
03:50 | Extrémni nájomníci VII. |
04:10 | Bez servítky |
05:10 | Oteckovia (11) |
06:00 | Druhý dych (62) |
06:45 | Túžba tela (40) |
07:30 | Túžba tela (41) |
08:30 | Krok za krokom IV. (16) |
09:15 | Krok za krokom IV. (17) |
10:00 | Chicago Fire V. (22) |
11:00 | S hlavou oblakoch (89) |
11:50 | S hlavou oblakoch (90) |
12:55 | Oteckovia (12) |
14:05 | Keď kvitne láska (21) |
15:10 | Keď kvitne láska (22) |
16:05 | Túžba tela (42) |
17:05 | Túžba tela (43) |
18:05 | Chicago Fire VI. (1) |
19:00 | Keď kvitne láska (23) |
19:55 | Keď kvitne láska (24) |
20:55 | Krok za krokom IV. (18) |
21:25 | Krok za krokom IV. (19) |
21:55 | Priatelia III. (22) |
22:25 | Priatelia III. (23) |
23:00 | New Amsterdam V. (5) |
23:50 | Keď kvitne láska (23) |
00:50 | Keď kvitne láska (24) |
01:30 | S hlavou oblakoch (89) |
02:15 | S hlavou oblakoch (90) |
02:55 | Smotánka |
03:55 | Adela show |
02:15 | Don Matteo |
03:20 | Na krok od neba |
04:20 | Správy RTVS „N“ |
05:10 | Peniaze |
05:35 | Dámsky klub |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Bez batožiny |
09:00 | Detektívi zo severu V |
10:00 | Na krok od neba |
11:00 | Duel |
11:25 | Všade dobre, doma naj |
12:00 | Správy RTVS |
12:25 | Dámsky klub |
14:00 | Tajomstvo mojej kuchyne |
14:40 | Zdravá maškrta |
15:05 | Don Matteo |
16:00 | Správy RTVS |
16:25 | Bez batožiny |
16:50 | Destinácie |
17:05 | Detektívi zo severu V |
17:55 | Krátke správy RTVS |
18:00 | Duel |
18:25 | Všade dobre, doma naj |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Oktopus |
21:35 | Oktopus |
22:35 | Miesto zločinu Ostrava |
23:30 | Kým sa rozlúčime |
01:05 | Správy RTVS „N“ |
02:00 | Góly-body-sekundy |
02:15 | Počasie |
02:20 | Don Matteo |
05:10 | Diagnóza: Vražda VIII. (15,16) |
06:55 | Súdna sieň |
07:50 | Prvé oddelenie |
08:55 | Vraždy v Midsomeri VI. (5/5) |
11:30 | Diagnóza: Vražda VIII. (17,18) |
13:50 | Dr. House VI. (21,22/22) |
15:50 | Vraždy v Midsomeri VII. (1/7) |
18:00 | Vražedné čísla III. (6,7) |
20:10 | Dr. House VII. (1,2/23) |
22:00 | C.S.I.: Kriminálka Miami VI. (17) |
23:00 | Súkromné očko IV. (6) |
23:55 | FBI: International I. (1/21) |
00:55 | Policajti v akcii |
01:40 | Myšlienky vraha VI. (22) |
02:20 | FBI: International I. (1/21) |
03:00 | Súdna sieň |
03:45 | Súdna sieň |
04:35 | Prvé oddelenie |
04:55 | Diagnóza: Vražda VIII. (17,18) |
05:10 | Bernieho dobrodružstvá |
05:25 | Oggy a šváby |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:25 | Susedia |
07:55 | Kredenc |
08:50 | Partička |
10:15 | Mladý Sheldon III. (3) |
10:30 | Mladý Sheldon III. (4) |
11:05 | M*A*S*H II. (17) |
11:30 | M*A*S*H II. (18) |
12:10 | Dva a pol chlapa IV. (21) |
12:35 | Dva a pol chlapa IV. (22) |
12:55 | Teória veľkého tresku I. (6) |
13:25 | Teória veľkého tresku I. (7) |
13:55 | Teória veľkého tresku I. (8) |
14:20 | Teória veľkého tresku I. (9) |
14:50 | Teória veľkého tresku I. (10) |
15:15 | Teória veľkého tresku I. (11) |
15:45 | Priatelia III. (20) |
16:15 | Priatelia III. (21) |
16:45 | Dva a pol chlapa IV. (23) |
17:15 | Dva a pol chlapa IV. (24) |
17:45 | M*A*S*H II. (19) |
18:15 | M*A*S*H II. (20) |
18:50 | Mladý Sheldon III. (7) |
19:15 | Mladý Sheldon III. (8) |
19:45 | Susedia |
20:30 | 4x4: SUV smrti |
22:30 | 96 hodín: Zúčtovanie |
00:35 | UEFA EURO 2024: Magazín |
00:55 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
01:10 | Susedia |
01:40 | Susedia |
02:20 | Silvánovci |
03:50 | Susedia |
04:25 | Zig a Sharko |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Ranné správy |
07:15 | Raňajky |
07:30 | Ranné správy |
07:45 | Raňajky |
08:00 | Ranné správy |
08:15 | Raňajky |
08:30 | Ranné správy |
08:45 | Raňajky |
09:00 | Štúdio TA3/Raňajky |
09:30 | Téma |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Štúdio TA3 |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Téma |
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Motoring |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Naše potraviny |
14:45 | Biznis |
15:00 | Správy TA3 |
15:30 | Správy/Štúdio TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Svet dnes |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Investujeme |
18:00 | Ekonomika+/Financie+ |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Svet dnes |
19:30 | Štúdio TA3 |
19:50 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
20:30 | Showbiz |
21:00 | Král na ťahu |
22:00 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Téma/Štúdio TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
02:40 | Štúdio TA3 |
03:00 | Svet dnes |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:30 | Nádech pro lásku |
07:35 | Lassie se vrací |
09:20 | Stříbrné brusle |
11:45 | Svatá Judy |
13:40 | Vánoční nevěsta |
15:20 | Hledání zázraků |
16:55 | Králové hor |
18:40 | Dvě hodiny |
20:15 | Expend4bles: Postr4datelní |
22:10 | 9 kulek |
01:25 | #FOLLOWME |
02:55 | Pobav mě |
04:25 | Národ velryb |
06:15 | Hokej - MS do 18 rokov |
08:30 | Futbal - 2. liga |
11:00 | Bedminton World Tour |
12:30 | Štúdio - Hokej MS U18 |
12:55 | Hokej - MS do 18 rokov |
16:00 | Bedminton World Tour |
17:30 | Štúdio - Hokej Extraliga |
17:50 | Hokej - Extraliga |
21:25 | Hokej - MS do 18 rokov |
01:15 | FIS Svetový pohár zjazd ženy |
02:25 | FIS Svetový pohár obrovský slalom muži |
03:35 | FIS Svetový pohár obrovský slalom muži |
04:05 | FIS Beh na lyžiach |
05:45 | NCIS: Los Angeles XIV. |
06:25 | NCIS: Los Angeles XIV. |
07:05 | Špecialisti |
07:55 | Bostonské vraždy IV. |
08:35 | Bostonské vraždy IV. |
09:15 | Kosti |
09:55 | Kosti |
10:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
11:20 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
12:00 | Policajné prípady |
13:00 | Policajné prípady |
14:05 | V mene zákona |
15:05 | Kosti |
16:05 | Kosti |
17:00 | Mentalista II. |
18:00 | Mentalista II. |
19:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
20:55 | NCIS: Los Angeles XIV. |
21:55 | NCIS: Los Angeles XIV. |
22:50 | Kosti |
23:50 | Kosti |
00:30 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
01:15 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. |
01:55 | 112 |
04:40 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 | Senzi: šlágre |
12:00 | Piánko |
13:00 | Hit za hitom |
14:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Muzikanti hrajte |
22:00 | Senzi: šlágre |
23:00 | Senzi: koktail |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |