05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Teleráno |
08:25 | Zámena manželiek |
09:50 | Mama na prenájom III. (56) |
10:55 | Rodinné prípady |
12:00 | TELEVÍZNE NOVINY (12) |
12:10 | Susedia |
12:50 | Monk VIII.: Všetko najlepšie pán Monk (9) |
13:50 | Monk VIII.: Pán Monk a Sharona (10) |
14:50 | Susedské prípady |
15:55 | Rodinné prípady |
17:00 | PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY |
17:25 | Reflex |
17:55 | Mama na prenájom III. (57) |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Dunaj, k vašim službám V. (19) |
21:55 | Policie Modrava III.: Milenec z Churáňova (3) |
23:10 | Špecialisti V.: Lucy (35) |
00:20 | Monk VIII.: Všetko najlepšie pán Monk (9) |
01:10 | Monk VIII.: Pán Monk a Sharona (10) |
02:00 | Policie Modrava III.: Muž v pozadí (2) |
03:15 | Susedské prípady |
04:00 | Rodinné prípady |
05:45 | Krimi |
06:15 | Ranné noviny |
08:35 | Bez servítky |
09:50 | Súdna sieň |
12:00 | Noviny o 12:00 |
12:25 | C.S.I.: Kriminálka Miami V. (18,19) |
14:20 | Bez servítky |
15:30 | Top Star |
15:50 | Nákupné maniačky |
17:15 | Riskuj! |
17:50 | Bez servítky |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Nemocnica |
21:50 | Wisting I. (9,10/10) |
23:50 | Myšlienky vraha VI. (3) |
00:50 | Riskuj! |
01:30 | Krimi |
02:00 | Noviny TV JOJ |
02:50 | Nákupné maniačky |
03:45 | Bez servítky |
04:50 | Noviny TV JOJ |
06:05 | Nákupné maniačky |
07:30 | Vojna skladov: Kanada II. |
08:00 | Majstri aukcií IV. |
08:35 | Ničivá sila búrok |
09:55 | Ničivá sila búrok |
10:55 | Letecké katastrofy |
11:50 | Riskuj! |
12:40 | Vojna skladov: Kanada II. (22) |
13:10 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. |
14:10 | Policajti v akcii |
16:20 | Moja mama varí lepšie ako tvoja |
17:25 | Letecké katastrofy |
18:30 | Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. |
19:30 | Profesionáli VIII. (7) |
20:30 | Spolu to dáme |
22:45 | Sabotáž |
01:00 | Profesionáli VIII. (7) |
01:55 | Mafstory IV. (22) |
02:40 | Upratať, opraviť! |
03:25 | Vojna skladov: Kanada II. |
03:50 | Vojna skladov: Kanada II. |
04:10 | Vojna skladov: Kanada II. |
04:35 | Majstri aukcií V. |
04:55 | Bez servítky |
06:00 | Druhý dych (37) |
06:40 | Rany lásky (227) |
07:20 | Rany lásky (228) |
08:15 | Krok za krokom II. (13) |
09:00 | Krok za krokom II. (14) |
09:45 | Chicago Fire V. (4) |
10:45 | S hlavou oblakoch (43) |
11:35 | S hlavou oblakoch (44) |
12:40 | Chlapi neplačú IV. (82) |
13:55 | Nedodržaný sľub (81) |
15:00 | Nedodržaný sľub (82) |
15:50 | Rany lásky (229) |
16:45 | Rany lásky - FINÁLE (230) |
18:00 | Chicago Fire V. (5) |
19:00 | Nedodržaný sľub (83) |
20:00 | Nedodržaný sľub (84) |
21:00 | Krok za krokom II. (15) |
21:30 | Krok za krokom II. (16) |
22:05 | Priatelia I. (17) |
22:35 | Priatelia I. (18) |
23:05 | New Amsterdam IV. (5) |
00:00 | Nedodržaný sľub (83) |
01:00 | Nedodržaný sľub (84) |
01:40 | S hlavou oblakoch (43) |
02:25 | S hlavou oblakoch (44) |
03:05 | Reflex |
03:40 | Smotánka |
04:45 | Adela show |
05:15 | Peniaze |
05:40 | Dámsky klub |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Vulkány |
09:05 | Detektívi zo severu IV (8/16) |
10:10 | Doktor z hôr (41/45) |
11:00 | Duel |
11:25 | Všade dobre, doma naj |
12:00 | Správy RTVS |
12:25 | Dámsky klub |
13:55 | Tajomstvo mojej kuchyne |
14:35 | Zdravá maškrta |
14:55 | Don Matteo |
16:00 | Správy RTVS |
16:35 | Vulkány |
17:05 | Detektívi zo severu IV (9/16) |
17:50 | Krátke správy RTVS |
17:55 | Duel |
18:25 | Všade dobre, doma naj |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Podozrenie (1/4) |
21:25 | Podozrenie (2/4) |
22:20 | Božie mlyny (5/6) |
23:15 | Muž menom Ove |
01:10 | Správy RTVS „N“ |
02:00 | Góly-body-sekundy |
02:15 | Počasie |
02:25 | Don Matteo |
03:30 | Doktor z hôr (41/45) |
04:15 | Správy RTVS „N“ |
05:30 | Diagnóza: Vražda VI. (10,11) |
06:55 | Súdna sieň |
08:00 | Prvé oddelenie |
09:20 | Vraždy v Midsomeri XVI. (2) |
11:45 | Diagnóza: Vražda VI. (12,13) |
14:00 | Dr. House V. (5,6) |
16:00 | Vraždy v Midsomeri XVI. (3) |
18:00 | Kriminálka Kraj (6,7) |
20:10 | Dr. House V. (7,8) |
22:00 | C.S.I.: Kriminálka Miami V. (18,19) |
23:55 | Bad Cop: Zlý poliš (6) |
00:55 | Policajti v akcii |
01:40 | Diaľnica peklom VII. (11) |
02:25 | Bad Cop: Zlý poliš (6) |
03:10 | Súdna sieň |
03:55 | Súdna sieň |
04:50 | Prvé oddelenie |
05:05 | Bernieho dobrodružstvá |
05:15 | Oggy a šváby |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:15 | Susedia |
07:45 | Kredenc |
09:05 | Partička |
10:20 | Dva a pol chlapa II. (7) |
10:40 | Dva a pol chlapa II. (8) |
11:15 | M*A*S*H XI. (8) |
11:40 | M*A*S*H XI. (9) |
12:15 | Dva a pol chlapa II. (9) |
12:45 | Dva a pol chlapa II. (10) |
13:05 | Teória veľkého tresku X. (8) |
13:30 | Teória veľkého tresku X. (9) |
14:00 | Teória veľkého tresku X. (10) |
14:25 | Teória veľkého tresku X. (11) |
14:55 | Teória veľkého tresku X. (12) |
15:20 | Teória veľkého tresku X. (13) |
15:45 | Priatelia I. (15) |
16:15 | Priatelia I. (16) |
16:50 | Dva a pol chlapa II. (11) |
17:15 | Dva a pol chlapa II. (12) |
17:45 | M*A*S*H XI. (10) |
18:20 | M*A*S*H XI. (11) |
18:50 | Mladý Sheldon I. (3) |
19:15 | Mladý Sheldon I. (4) |
19:45 | Susedia |
20:30 | Constantine |
23:00 | Gangstri |
00:55 | UEFA EURO 2024: Magazín |
01:20 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
01:30 | Susedia |
02:05 | Silvánovci |
03:45 | Susedia |
04:15 | Zig a Sharko |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Ranné správy |
07:15 | Raňajky |
07:30 | Ranné správy |
07:45 | Raňajky |
08:00 | Ranné správy |
08:15 | Raňajky |
08:30 | Ranné správy |
08:45 | Raňajky |
09:00 | Štúdio TA3/Raňajky |
09:30 | Téma |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Štúdio TA3 |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Téma |
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Motoring |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Naše potraviny |
14:45 | Biznis |
15:00 | Správy TA3 |
15:30 | Správy/Štúdio TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Svet dnes |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Investujeme |
18:00 | Ekonomika+/Financie+ |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Svet dnes |
19:30 | Štúdio TA3 |
19:50 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
20:30 | Showbiz |
21:00 | Král na ťahu |
22:00 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Téma/Štúdio TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Téma dňa s Petrom Bielikom |
02:40 | Štúdio TA3 |
03:00 | Svet dnes |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:20 | Komentáre dňa |
06:05 | Správy RTVS „N“ |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:30 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:20 | Komentáre dňa |
10:00 | AKTUÁLNE :24 |
10:30 | AKTUÁLNE :24 |
11:00 | AKTUÁLNE :24 |
11:30 | Interview :24 |
12:00 | Správy RTVS |
12:30 | Z prvej ruky |
13:00 | AKTUÁLNE :24 |
13:30 | AKTUÁLNE :24 |
14:00 | AKTUÁLNE :24 |
14:30 | AKTUÁLNE :24 |
15:00 | AKTUÁLNE :24 |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Ekonomika :24 |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Interview :24 |
18:00 | Správy RTVS z regiónov |
18:30 | Svet :24 |
19:00 | Správy RTVS „N“ |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Komentáre dňa |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Ekonomika :24 |
22:00 | Správy :24 |
22:30 | Interview :24 |
23:00 | Správy :24 |
23:25 | Počasie |
23:30 | Z prvej ruky |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
00:50 | Svet :24 |
01:20 | Komentáre dňa |
02:05 | Správy :24 |
02:30 | Ekonomika :24 |
03:00 | Správy RTVS „N“ |
03:50 | Počasie |
04:00 | Správy RTVS z regiónov |
04:25 | Z prvej ruky |
04:55 | Správy :24 |
06:35 | Saljut-7 |
08:45 | Hlas lásky |
11:05 | Hrdinský režim |
12:45 | Arthur a Minimojové |
14:40 | Poslední družička |
16:15 | Bohové Egypta |
18:30 | Aloha, Lásko! |
20:15 | Rituální zabiják |
22:00 | Pravidla zabíjení |
23:40 | Slunovrat |
02:00 | Nájemník |
03:25 | Vánoce na cestách |
04:45 | Červený střevíček a 7 statečných |
05:50 | Bedminton World Tour |
08:05 | FIS Beh na lyžiach |
09:35 | FIS Skoky na lyžiach |
11:55 | Hokej - Extraliga |
14:25 | Žampa Cup |
16:15 | V pozadí úspechu |
17:30 | Štúdio - Hokej Extraliga |
18:00 | Hokej - Extraliga |
21:20 | Dokument |
22:10 | Futbal - 2. liga |
00:55 | LIV Golf Tour |
05:45 | Vraždy v raji |
06:35 | Špecialisti |
07:25 | Špecialisti |
08:10 | Bostonské vraždy II. |
08:50 | Bostonské vraždy II. |
09:30 | Kosti |
10:10 | Kosti |
10:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
11:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
12:15 | Policajné prípady |
13:15 | Policajné prípady |
14:15 | V mene zákona |
15:15 | Kosti |
16:10 | Kosti |
17:00 | Monk VIII. |
18:00 | Monk VIII. |
19:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
20:55 | Vraždy v raji |
22:00 | Vraždy v raji |
23:10 | Kosti |
00:00 | Kosti |
00:45 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
01:30 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. |
02:10 | 112 |
04:35 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 | Senzi: šlágre |
12:00 | Piánko |
13:00 | Hit za hitom |
14:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Muzikanti hrajte |
22:00 | Senzi: šlágre |
23:00 | Senzi: koktail |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |