štv
10:00 : V. (1)
štv 18:00 : V. (2) |
|||||||||||||||||||||||||||
pia
10:00 : V. (2)
pia 18:00 : V. (3) |
|||||||||||||||||||||||||||
sob
09:45 : IV. (23)
sob 10:50 : V. (1) |
|||||||||||||||||||||||||||
ned
09:15 : V. (2)
ned 10:15 : V. (3) |
|||||||||||||||||||||||||||
pon
10:00 : V. (3)
pon 18:00 : V. (4) |
|||||||||||||||||||||||||||
uto
09:45 : V. (4)
uto 18:00 : V. (5) |
|||||||||||||||||||||||||||
str
09:55 : V. (5)
str 18:00 : V. (6) |
|||||||||||||||||||||||||||
DNES 09:50 : V. (6) | |||||||||||||||||||||||||||
štv | pia | sob | ned | pon | uto | str | DNES | pia | sob | ned | pon | uto | str | ||||||||||||||
21.3. | 22.3. | 23.3. | 24.3. | 25.3. | 26.3. | 27.3. | 28.3. | 29.3. | 30.3. | 31.3. | 1.4. | 2.4. | 3.4. | ||||||||||||||
Adrenalín do žíl a slzy do očí. Elitný tím hasičov bojuje o životy druhých, zatiaľčo tie ich sú v stálom ohrození.
Réžia: Jeffrey Nachmanoff, Tom DiCillo, Joe Chappelle, Gloria Muzio, Jean de Segonzac, Michael Slovis, Steve Shill, Alex Chapple, Alik Sakharov, Arthur W. Forney, Michael Brandt, Karen Gaviola, Darnell Martin, Jann Turner, Sanford Bookstaver, Holly Dale, Re
Scénar: Liz Alper, Ally Seibert, Jill Weinberger, Michael A. O'Shea, Andrea Newman, Michael Gilvary, Matt Olmstead, Tiller Russell, Hilly Hicks Jr., Dick Wolf, Sarah Kucserka, Veronica West, Ryan Harris, Tim Talbott, Ian McCulloch, Marc Dube, Thania St. John
Výrobné spoločnosti: Universal Television, Wolf Films
Produkcia: Todd Arnow, Carla Corwin, John L. Roman, Hilly Hicks Jr., Tim Deluca, Michael Gilvary, Michael A. O´Shea, Anastasia Puglisi
Kamera: Lisa Wiegand
Hudba: Atli Örvarsson
Hrajú: Taylor Kinney, Jesse Spencer, Eamonn Walker, Charlie Barnett, Monica Raymund, Yuri Sardarov, Christian Stolte, Joe Minoso, David Eigenberg, Lauren German, Randy Flagler, Kara Killmer, William Smillie, Jon Seda, Teri Reeves, Anne Lockhart, Treat Williams, Robyn Coffin, Anita Nicole Brown, Jeff Hephner, Michelle Forbes, Jason Beghe, Sarah Shahi, Kathleen Quinlan, Nicole Forester, Shiri Appleby, Mike Starr, Brooke Nevin, Brittany Curran, Griffin Kane, CJ Adams, Dylan Baker, Sophia Bush, Mena Suvari, Anthony Ferraris, DuShon Monique Brown, Daniel Kyri, Hanako Greensmith, Alberto Rosende, Yuriy Sardarov