Televízne noviny

Televízne noviny sú hlavnou spravodajskou reláciou TV Markíza. Prinášajú aktuálne a dynamické informácie z oblasti politiky a zo spoločensko-kultúrnej sféry z domova i zo zahraničia.

Andrea Vadkerti
Kto je na fotke?

Andrea Vadkerti je slovenská televízna moderátorka a biznis koučka.

Jaroslav Zápala
Kto je na fotke?

V roku 1991 absolvoval štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave. Pôsobil ako pedagóg na bratislavskej Obchodnej akadémii.Zo školstva prešiel v roku 1999 pracovať do médií. Najskôr začínal v dnes už zaniknutej VTV. Ako športový redaktor a komentátor pôsobil v TV Luna.Od roku 2000 pracuje v Televízii Markíza. Je vedúcim oddelenia športu. Na základe televíznych prieskumov obsadil v roku 2007 druhú priečku v kategórii najobľúbenejší moderátor športových relácii.V súčasnosti moderuje v TV Markíza aj hlavnú spravodajskú reláciu Televízne noviny.

Mária Pietrová
Kto je na fotke?

Pochádza z hereckej rodiny, vyštudovala síce VŠMU, ale diplom má z filmovej produkcie a z manažmentu, nie z herectva, ako by sa dalo čakať. Odmalička sa intenzívne venovala gymnastike, no pre zdravotné problémy musela s dráhou profesionálnej športovkyne skončiť. S moderovaním začínala ako osemnásťročná v televízii Markíza, kde moderovala hudobnú reláciu. Presadila sa až v STV, kde najskôr chvíľu moderovala lifestylovú reláciu "Extra", neskôr sa objavila v relácii "Môj najmilší hit" a v športovej telefonickej hre "5 a pol". Potom využila príležitosť v "Rannom magazíne", aby sa postupne prepracovala k hlavným športovým správam.

Marianna Ďurianová
Kto je na fotke?

Marianna Ďurianová je slovenská moderátorka. Svoju televíznu kariéru odštartovala v Slovenskej televízii, neskôr sa uplatnila v Televízii Markíza, kde bola moderátorkou hlavného večerného spravodajstva. Od roku 2015 moderuje internetové správy denníka Nový Čas.

Martina Šimkovičová
Kto je na fotke?

Herecká filmografia

Ďalší herci:

Henrich Krejča, Kristína Kövešová, Lenka Vavrinčíková, Michal Wiezik, Patrik Švajda, Veronika Cifrová Ostrihoňová, Viktor Vincze, Zlatica Puškárová-Švajdová