Reflex

Denný magazín zostavený z príbehov, ktorých hlavnými hrdinami ste VY.
Magazín Reflex vysiela televízia Markíza od 1.5.2006. Je zostavený zo silných ľudských príbehov plných emócií, šokujúcich ba až absurdných občianskych káuz, investigatívnych reportáží, záhad, medicínskych noviniek, zaujímavostí, výročí a šoubizu. Každý deň so sebou nesie nové témy, inú atmosféru, odlišnú náladu a to všetko sa aktuálne odzrkadľuje v Reflexe.

Kveta Horvátová
Kto je na fotke?

Kveta Horváthová je slovenská moderátorka, známa najmä z TV Markíza. Moderovala známe šou na Markíze. V 18. rokoch preukázala svoje moderátorské schopnosti v mládežníckej televízii Crn-crn. Svoju profesionálnu kariéru odštartovala ako moderátorka v STV, ale už neskôr sa začala objavovať na Markíze.

Martina Mečiarová
Kto je na fotke?

Herecká filmografia

Patrik Herman
Kto je na fotke?

Mgr. Patrik Herman je slovenský investigatívny novinár, televízny moderátor a aktivista. Bývalý hovorca mesta Trnavy, od mája 1996 pôsobí v TV Markíza.

Pavel Bruchala
Kto je na fotke?

Pavel Bruchala je slovenský moderátor. Po skončení skončení Strednej obchodnej školy pracoval v cestovnej kancelárii, neskôr ako garderobiér v Štátnej Opere v Bratislave. Vyštudoval herectvo. Pôsobí v televízii Markíza.

Ďalší herci:

Katarína Kulová, Viktor Vincze