Partička

Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne.

Lukáš Latinák
Kto je na fotke?

Jeho rodičia pochádzajú z Heľpy, ranné detstvo prežil rovnako v Heľpe, neskôr v Hriňovej. Vyučil sa za sklára, potom vyštudoval herectvo na VŠMU spoločne s Róbertom Jakabom, Jurajom Kemkom a Mariánom Miezgom. Je členom hereckého súboru divadla Astorka Korzo "90. Hosťuje aj v SND. Zahral si niekoľko hlavných a vedľajších epizódnych postáv v českých a slovenských filmoch.

Ďalší herci:

Aňa Geislerová, Daniel Dangl, Erika Judínyová, Helena Krajčiová, Ján Kuric, Juraj Kemka, Ľuboš Kostelný, Marián Čekovský, Marián Miezga, Michal Suchánek, Monika Hilmerová, Petra Polnišová, Richard Genzer, Richard Stanke, Róbert Jakab, Roman Pomajbo, Tatiana Vilhelmová, Vlado Hajdu