Nikto nie je dokonalý

Relácia Nikto nie je dokonalý vznikla v roku 1989 ako rozhlasový projekt. Neskôr ju autor Oliver Andrásy pretransformoval do televíznej podoby a na dlhé roky sa stala neodmysliteľnou súčasťou televízneho vysielania.
Televízia JOJ vám prináša populárnu sondu do znalostí slovenského národa, ktorá odkrýva smiešno-smutnú nevedomosť ľudí. Moderátori programu Marián "Čeky" Čekovský a Martin Dejdar vás budú spolu so zaujímavými hosťami sprevádzať programom, v ktorom nebude núdza o prekvapenia a vtipné situácie. Čím jednoduchšia otázka, tým prekvapujúcejšia odpoveď. Nuž, nikto nie je dokonalý!

Elena Vacvalová

Herecká filmografia

Karel Gott

Herecká filmografia

Oliver Andrásy

Herecká filmografia

Peter Marcin

Peter Marcin (27. marec 1966, Ružomberok) je slovenský komik, herec, moderátor, režisér a spevák. Je držiteľom niekoľkých prestížnych ocenení OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) a TOM (Televízna osobnosť Markízy), vo viacerých kategóriách.
Talent v sebe našiel už v detstve, keď svoje prvé verejné vystúpenie absolvoval už ako trojročný. Počas základnej školy začal chodiť na hodiny klavíra do ľudovej školy umenia a na gymnáziu založil rokovú kapelu. Neskôr sa venoval ochotníckemu divadlu a odohral jednu sezónu v Divadle J. G. Tajovského vo Zvolene. Na Vysokej škole múzických umení študoval odbor herectvo v ročníku popredného slovenského režiséra Miloša Pietora.
Počas Nežnej revolúcie v Československu sa aktívne zapájal do študentského revolučného hnutia.
Herecká kariéra Petra Marcina začala v dabingu. Jeho prvou veľkou hlavnou postavou v dabingu bol komander „Rajker“ v seriáli Star Trek. Dodnes Peter prepožičal svoj hlas mnohým svetovým hercom a rozprávkovým postavám (napr. Garfield, Val Kilmer, Joe Pesci...)
V televízii začínal s Televíkendom a Kolesom šťastia.
V bývalom Rádiu Twist (dnes Viva) Peter moderoval svoju vlastnú reláciu Spolužiaci, ktorá si získala veľkú obľubu u poslucháčov. Ďalší Marcinov program, kabaret Twister, ho preslávil u poslucháčov po celom Slovensku. Úspech Twisteru vyústil do televíznej podoby tohto kabaretu a vznikol Uragán. Peter Marcin sa podieľal na scenári, program režíroval a stvárňoval v ňom rôzne postavy. Uragán sa po prechode na komerčnú televíziu premenoval na Hurikán.
V roku 2006 vytvoril jeden z najúspešnejších televíznych projektov na Slovensku, televízny sitkom Susedia. Tento program drží historické rekordy v sledovanosti na Slovensku a bol preložený a vysielaný aj v zahraničí.
Z talkshow Petra Marcina Chodili sme spolu bolo odvysielaných 54 častí. V roku 2011 sa zúčastnil televíznej tanečnej show Let´s Dance, z ktorej musel kvôli zraneniu odstúpiť tesne pred finále.
Vydal aj vlastný hudobný album Klaun, na ktorom naspieval cover verzie populárnych slovenských hitov z 80-tych rokov. CD získalo cenu Platinová platňa.
Peter Marcin patrí medzi najpopulárnejších komikov a humoristov na Slovensku. Počas svojej kariéry získal zatiaľ v prestížnych diváckych anketách 13 televíznych ocenení v kategóriách najlepší zabávač a najlepšia zábavná relácia televíznej obrazovky (OTO a TOM).
Je ženatý a má syna Petra.

Ďalší herci:

Adela Banášová, Eva Máziková, Filip Tůma, Ján Greššo, Ján Kuric, Jozef Bednárik, Jozef Vajda, Laci Strike, Libor Bouček, Marcel Forgáč, Marián Čekovský, Marián Labuda ml., Maroš Kramár, Matej Landl, Matej "Sajfa" Cifra, Milan Zimnýkoval, Ondřej Brzobohatý, Peter Kočiš, Radim Uzel, Roman Luknár, Soňa Müllerová, Štefan Kožka, Vlado Hajdu, Zuzana Kronerová, Zuzana Smatanová