Májový víkend

Pôvodná televízna hra - neobvyklý príbeh stretnutia bývalých "zédéeškárok".MN 12 (Slovenská republika)

Ivona Krajčovičová
Kto je na fotke?

Ivona Krajčovičová je slovenská herečka. Vyštudovala herectvo na VŠMU v Bratislave a následne začala pôsobiť ako herečka v slobodnom povolaní. Do povedomia divákov sa dostala predovšetkým stvárnením jednej z hlavných postáv osemdielneho televízneho seriálu Povstalecká história.

Zuzana Frenglová
Kto je na fotke?

Zuzana Frenglová je slovenská herečka a moderátorka. V roku 1984 absolvovala štúdium herectva na VŠMU v Bratislave. V rokoch 1984 – 2002 bola členkou činohry súboru Novej Scény v Bratislave. Svoj talent uplatnila v komediálnych postavách, ako i v dramatických úlohách.

Zuzana Tlučková
Kto je na fotke?

Mgr. Zuzana Tlučková (9. február 1962, Košice) je slovenská divadelná a televízna herečka, humoristka, venuje sa dabingu.
V detstve účinkovala v Zlatej bráne, počas strednej školy bola členkou Malého divadelného štúdia.
V roku 1984 absolvovala štúdium herectva na VŠMU v Bratislave. Od roku 1985 bola členkou činohry Novej scény v Bratislave, pôsobila aj v štúdiu L+S. Od roku 1990 je herečkou v slobodnom povolaní.
S bývalým manželom hercom a humoristom Štefanom Skrúcaným má synov Tomáša (1988) a Lukáša (1993).

Ďalší herci:

Andrea Timková, Hana Gajdošová-Letková, Ivan Vojtek, Jana Bittnerová, Jana Kopsová-Pizová, Judita Vargová, Ľubomíra Hlaváčová Krkošková, Mario Konstantinidis, Petra Vančíková, Zuzana Mišurová