Mafstory

V nemenovanom mestečku žije mafiánska rodinka - klan Molnárovcov. A hoci sú zvyknutí všetko riešiť silou, ich snaha "zlepšovať sa" je čarovná a vtipná. Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Aj v novej sezóne čakajú na Molnárovcov nepredvídateľné nástrahy každodenného mafiánskeho života.

Pipina (Gabriela Dzuríková)

Neter bývalého bossa Rudyho, stelesnenie túžob drsňáka Banána. Jej pozornosti sa však oveľa viac teší najmocnejší - Alino. Celý život rieši dilemu, čo je u mužského partnera dôležitejšie – inteligencia alebo peniaze? Na Banána nikdy nezanevrie a erotické dusno sa z ich vzťahu nikdy nevytratí.

Milanko (Igor Adamec)

K Molnárovcom zavítal na inzerát a stal sa účtovníkom klanu. Do rodinného podniku by rád vniesol slušnosť a poriadok. Medzi mafiánmi to však pôsobí poriadne komicky.

Prco (Ivan Macho)

Mafiánske dievča pre všetko, jeho špecialitou je "špinavá" práca. Hovorí málo, udiera veľa. Jeho najlepšou priateľkou je bejzbalová pálka. Má slabosť pre potkany.

Béla (Martin Vanek)

Vďaka blahosklonnosti rodiny neskončil ako veterinár na družstve ale stal sa rodinným lekárom klanu. Bélovou slabou stránkou je túžba po peniazoch a neuhasiteľná chuť na alkohol.

Márgit (Peter Batthyany)

Banánova mamička. Varí preňho pľúcka na smotane, buchty a hlavne segedín. Stará sa, aby nežral celé dni iba stejky. Napriek tomu, že Pipina už patrí Alimu, Márgit si predstavuje, že Pipina a Banán sa jedného dňa zoberú a budú mať malé mafiánske detičky.

Ali (Peter Sklár)

Samozvaná hlava rodiny, mafián, ktorý sa po 10 rokoch vrátil z nápravno-výchovného zariadenia, a šmahom ruky ovládol rodinu aj celé podsvetie. V ilavskej ústavnej knižnici si zamiloval operu a literatúru. Nadovšetko zbožňuje svojho otca, ktorý je slávnym básnikom.

Ďalší herci:

Barbara "Devil" Orlická, Barbora Žilecká, Emanuel Hason, Hana Gregorová, Henrich Plátek, Henrieta Kecerová, Ivan Gontko, Ján Lehotský, Jaroslav Ďuríček, Jaroslav Slávik, Jeanette Švoňavská, Juraj Hrčka, Karol Čálik, Linda Zemánková, Lukás Hoffmann, Marek Ružička, Martin Malachovský, Otto Weiter, Petra Molnárová, Richard Stanke, Roman Fratrič, Svätopluk Malachovský, Zdeněk Izer