Klik

Michael Newman (Sandler) je ťažko pracujúci otec rodiny, ktorý sa chce zapáčiť svojmu šéfovi (Hasselhoff), aby mohol byt konečne povýšený. Problém je, že má málo času na svoju rodinu. Všetko by vyriešil ovládač, ktorým by mohol ovládať a prepínať svoj život. Jeho želanie sa stane skutočnosťou, potom ako stretne Mortyho (Walken), bláznivého obchodníka, ktorý mu ovládač na "všetko" ponúkne.
Ovládač, ktorý môže ovládať všetko, vrátané pretáčania, preskakovania a dabovania jeho života. Vie, že toto je jedinečná šanca, prostredníctvom, ktorej preskočí nielen hádku, ale aj dobu do dátumu jeho povýšenia. Jeho sen sa stáva skutočnosťou, no len do momentu, kým sa mu preklikávanie vlastného života nevymkne z rúk.

Michael Newman (Adam Sandler)

Adam Richard Sandler je americký komik, herec, muzikant, scenárista a filmový producent. Medzi jeho najznámejšie úlohy patria Bobby Boucher vo filme Roznášač vody, Sonny Koufax vo filme Veľký tato a Longfellow Deeds v Pán Deeds - Náhodný milionár a pod.

Morty (Christopher Walken)

Herecká filmografia

Donna Newman (Kate Beckinsale)

Herecká filmografia

Sophie Monk

Herecká filmografia

Samantha Newman at 5 Years Old (Tatum McCann)

Herecká filmografia

Ďalší herci:

Cameron Monaghan, Carolyn Hennesy, Celeste Thorson, David Hasselhoff, Dolores O"Riordan, Frank Coraci, Henry Winkler, Jake Hoffman, James Earl Jones, Jana Kramer, Jenae Altschwager, Jennifer Coolidge, Jonah Hill, Julie Kavner, Katie Cassidy, Lorraine Nicholson, Michelle Lombardo, Nick Swardson, Rachel Dratch, Rob Schneider, Sean Astin, Terry Crews, Toshi Toda