Indická nevesta

Saras je mladý aristokrat, ktorého matka, Saraswati, spáchala samovraždu, keď bol ešte dieťa. Jeho otec, Laxminandan Vyas, sa znovu oženil s Gumaan, sebeckou ženou, ktorá mu porodila syna, Dannyho, láskavého a nesebeckého chlapca.
Saras sa má oženiť za Kumid, na najprv to odmieta a čom ju listom informuje. Kumud, ktorá úprimne prijala návrh manželstva, je prekvapená a odkazuje mu, aby si to vybavil z jej otcom.
Saras preto osobne docestuje za otcom dievčiny na dedinu a do dievčaťa sa zamiluje.

Laxminandan Vyas (Chetan Pandit)
Kto je na fotke?

Sarasov otec je majetný a mimoriadne vplyvný indický podnikateľ, ktorý už dlhé roky aj s rodinou žije v Dubaji. Je zvyknutý riadiť osudy všetkých naokolo rovnako, ako svoju firmu – rovnako tvrdo, nekompromisne a bez ohľadu na možné obete! Niežeby to bol zlý človek, len skrátka chce byť ten, kto vždy drží opraty pevne v rukách, kto o všetkom rozhoduje. Zrejme i preto svojho najstaršieho syna Sarasa celé roky nechával v domnení, že jeho milovaná mama spáchala samovraždu, keď bol ešte malý a nepovedal mu ani pravdu o tom, prečo to mala spraviť...!

Saraswatichandra Laxminanadan Vyas (Gautam Rode)
Kto je na fotke?

Hoci jeho otec a nevlastná mama celé roky robili všetko preto, aby z jeho srdca a duše vymazali čo i len náznak spomienky na jeho milovanú mamu Saraswati (Malleka R Ghai), akoby nikdy neexistovala... Nepodarilo sa im to. Všetko, čo ho mama naučila, čím bola, čo cítila, v čo verila, o čom snívala... Žije v ňom. Svoje telo i dušu udržiava v dokonalej kondícii a harmónii, pretože tak ho to mama učila. Nikdy nechcel Kumud raniť, vždy totiž z celého srdca opovrhoval ľuďmi, ktorí z akéhokoľvek dôvodu ubližujú iným, no predsa je to práve on, kvôli komu jej krásne oči vyronia množstvo sĺz...

Kumud (Jennifer Winget)
Kto je na fotke?

Krásna a bystrá mladá žena, ktorá si síce ctí tradície, no zároveň im vzdoruje, keď to považuje za správne. Napríklad keď ide o vzdelanie, pomoc blížnym, osud alebo... O lásku. Nečudo, že jej nie je veľmi po vôli, keď sa dozvie, že si má vziať niekoho, koho si sama nevybrala. Možno netrvá dlho a uverí znameniam, že to tak má byť, no keď ju jej ženích nepredstaviteľne urazí odmietnutím skôr, než sa vôbec stretli, jej hrdosť sa opäť prihlási o slovo. Ktovie, ak by prišiel čeliť jej hnevu a opovrhnutiu čo i len o minútku neskôr, možno by všetko dopadlo úplne inak a láska predurčená osudom by nikdy ani nedostala šancu zrodiť sa.

Ďalší herci:

Aanshul Trivedi