Fatmagul

Fatmagül žije spolu s bratom Rahmim a švagrinou Mukaddes v prímorskej obci, ktorú lemuje jedna krajšia zátoka ako druhá. Fatmagül je neustále utláčaná švagrinou Mukaddes a jej jedinou šancou na záchranu je Mustafa, jej láska z detstva. Pár sa plánuje zosobášiť hneď po tom, ako Mustafa dostavia ich spoločný dom.
Kerim býva v tej istej obci spolu s Ebe Nine, ktorá ho vychovala, a pracuje v dielni na spracovanie železa. Selim, Erdoan a Vural žijúci v Istanbule prídu na pár dní do obce pri príležitosti zásnub. Vďaka tejto príležitosti má Kerim možnosť stretnúť sa s kamarátmi z detstva. Pre štyroch dávnych kamarátov sa začínajú dni plné dobrodružstiev.
Zásnuby syna Selima sú pre Rešata Jašarana veľkou príležitosťou na to, aby sa mu podarilo presvedčiť synovho nastávajúceho svokra činného v politike, aby mu pomohol získať pozemok situovaný v chránenom území. Jeho najväčšou prekážkou je Ebe Nine. Rodina Jašaranovcov sa snaží utajiť napätie a nezhody, ktoré medzi nimi panujú, avšak pred zásnubami okolie samo uvidí skutočnosť.
Do zásnub ostáva iba pár dní. Selim, Erdoan a Vural robia všetko pre to, aby sa mohli pri každej príležitosti zabaviť a Kerim sa k nim vždy pridá. Prvou iskrou, ktorá neskôr zmení život Fatmygül, je jej náhodné stretnutie so štyrmi kamarátmi. V deň Selimových zásnub sa Fatmagül vydá spolu so švagrinou Mukaddes ako slúžka do rodinného sídla, v ktorom sa stretne s tvárami, ktoré neskôr zmenia celý jej osud. Fatmagül kráča plná nádeje po ceste, na konci ktorej ju čaká hlboká priepasť.

Fatmagül Ilgaz (Beren Saat)
Kto je na fotke?

Milá, nežná a tichá kráska, ktorej život sa osudovo poznačila jediná noc – noc, počas ktorej ju alkoholom a drogami posilnení mladíci jeden po druhom brutálne znásilnili! Celý jej život, všetky túžby a sny sa razom ocitli v troskách. Prišla o milovaného muža, ktorý ju rovnako ako mnohí iní vinil z hanby, čo ju postihla a nedokázal jej byť v najťažších chvíľach oporou, o domov, ktorý musela následne nedobrovoľne opustiť, o celé svoje zázemie... Ale i o budúcnosť, pretože voľky-nevoľky bola nútená pre „očistenie svojej cti“ v očiach ľudí, ktorým na nej v skutočnosti vôbec nezáleží vzdať sa samej seba i všetkého, čo poznala a milovala, a stať sa... Manželkou muž, ktorého nemiluje, ktorým pohŕda a ktorého z celej duše nenávidí!

Kerim Ilgaz (Engin Akyürek)
Kto je na fotke?

Láskavý a milý mladý kováč, ktorý veľmi dlho žil v naivnej predstave, že tak ako on sa ani jeho niekdajší spolužiaci a priatelia nezmenili a že ich priateľstvo je rovnako silné a úprimné, ako keď ešte chodili do školy. Z tejto ilúzie dokonale vytriezvel v onú osudnú noc, keď sa neplánovane stal svedkom toho, akých zverstiev sú jeho domnelí priatelia schopní – a nechtiac aj spolupáchateľom, pretože im nedokázal zabrániť v ich hanebnom besnení, ktoré napokon navždy dramaticky zmenilo nielen život nevinnej Fatmagül a jej snúbenca, ale i jeho vlastný!

Ďalší herci:

Ahmet İlker Okumuş, Ahmet Tanık, Ali Yiğit, Alper Banko, Alper Kut, Anıl Yıldız, Arif Selçuk, Aybars Irmak, Aydın Genç, Ayşegül Çakır, Aysun Güven, Aziz Sarvan, Bekir Aslantaş, Bengü Ergin, Buğra Gülsoy, Bülent Çelik, Bülent Ergün, Bülent Seyran, Büşra Köymen, Burak Kimyager, Caner Atacan, Cansu Taşkın, Cenk Kangöz, Civan Canova, Cüneyt Aydınoğlu, Deniz Baytaş, Deniz Türkali, Edip Tutal, Efe Kayra Yıldırım, Emir Bozkurt, Emre Yetim, Engin Öztürk, Erdi Deveci, Erdogan Tutkun, Esra Dermancioglu, Fatih Payat, Fevzi Gökçe, Feyza Işık, Firat Çelik, Gökhan Kurtoglu, Gözde Kocaoglu, Gülnur Uzun, Hafız Sengir, Hakan Öztaş, Hakan Urcu, Hayrettin Özdemir, Kaan Tasaner, Kaya Erdaş, Kerem Firtina, Kıvılcım Kaya, İlkay Çelik, Makbule Akbaş, Mehmet Uslu, Mehmet Yücel Özkal, Mehtap Anil, Melek Karademir, Metehan Erdem, Murat Bölücek, Murat Daltaban, Murat Kubilay, Musa Uzunlar, Nail Özgün, Neslihan Kolaylı, Nilay Cafer, Özgür Vatansever, Rahman Görede, Sacide Taşaner, Sadettin Kanpalta, Salih Zeki Yorulmaz, Seda Güven, Serap Önder, Servet Pandur, Sevinç Kumaş, Sevtap Özaltun, Sitare Akbas, Sumru Yavrucuk, Toygun Ateş, Veda Y. İpek, Volkan Özler, Vural Yayan, Yiğitcan Erginöz, Yilmaz Oztürk, Yilmaz Tüzün, Yüksel Aydın, Yunus Köse, Yusuf Köksal, Zeki Eker, Zühtü Erkan, İzzet Çivril