Dvojka Dvojka - 29.05.

06:05

Tradičná medicína vo svete II.: Malawi - liečitelia z hôr

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

06:35

Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom liečili žubrienku

Kreslená séria rozprávok o dobrodružstvách dvoch nerozlučných priateľov, slimáka Maťa a kvetinového škriatka Klinčeka, ktorí spolu objavujú svet, hľadajú si priateľov a sú ochrancami prírody.
MP (Slovenská republika)

06:40

Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom svietili za roh

Kreslená séria rozprávok o dobrodružstvách dvoch nerozlučných priateľov, slimáka Maťa a kvetinového škriatka Klinčeka, ktorí spolu objavujú svet, hľadajú si priateľov a sú ochrancami prírody.
MP (Slovenská republika)

06:50

Máša a medveď II

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

06:55

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

07:00

Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

Austrálsko-singapurský kreslený seriál.
MP (Austrália, Singapur)

07:15

Pavol zasahuje: Päť čiernych pudlíkov

Keď sa pred rodinu postaví problém, rodičia a deti ho s humorom vždy vyriešia.
MP (Slovenská republika)

07:45

Úžasná veda II.

Japonský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Japonsko)

07:55

Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Prírodné energie

SMAJLIKVÍZ - Prírodné energie Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:45

Ahoj Slovensko

magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

09:30

Národnostný magazín: Nemecký magazín

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

09:55

Omyl doktora Moresiniho

Dráma človeka, ktorý zvádza boj s cirkevnou dogmou a hľadá nové cesty vedeckého pokroku.
MN 12 (Československo)

11:10

Piesne domova

Folklórne pásmo ľudovej hudby na Kysuciach.
MP (Slovenská republika)

11:35

Obedníček: Vták Gabo

O podivuhodnom vtákovi, ktorý s humorom rieši všetky situácie.
MP (Slovenská republika)

11:40

Vtáčí ostrov

Írsky animovaný seriál.
MP (Írsko)

11:50

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM

Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:35

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Plzeň

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:45

Hory, batoh, kamera

Putovanie Tríbečským pohorím a Veľkou Fatrou.
MP (Slovenská republika)

13:05

Orientácie

Náboženský magazín.
MP (Slovenská republika)

13:30

Cesta

Život so zdravotným znevýhodnením.
MP (Slovenská republika)

13:55

Generácia

O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
MP (Slovenská republika)

14:35

VaT

Magazín o vede a technike s Gregorom Marešom.
MP (Slovenská republika)

15:00

Husia koža

Dokumentárny film o jazzovom muzikantovi Petrovi Lipovi v réžii Dušana Hanáka.
MN 12 (Slovenská republika)

15:30

Ukrajinský magazín

Publicistická relácia zo života ukrajinskej národnostnej menšiny žijúcej na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

16:00

Tradičná medicína vo svete II.: Austrália - lietajúci lekári

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

16:25

Halali

HALALI – magazín pre priateľov prírody.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Tibava

Tibava. Dokumentárny film o obci Tibava z cyklu Encyklopédia slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Vták Gabo

O podivuhodnom vtákovi, ktorý s humorom rieši všetky situácie.
MP (Slovenská republika)

18:35

Vtáčí ostrov

Írsky animovaný seriál.
MP (Írsko)

18:40

Veselá farma V

Anglický animovaný seriál v hlavnej úlohe s legendárnou ovečkou Shaun.
MP (Veľká Británia)

18:50

Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

Austrálsko-singapurský kreslený seriál.
MP (Austrália, Singapur)

19:00

Fidlibumove pokusy

Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
MP (Slovenská republika)

19:05

Rýchla rota Chipa a Dala

Animerický animovaný seriál z dielne Walta Disneyho, v ktorom Rýchla rota veveričiek Chipa a Dala zachraňuje svet.
MP (Spojené štáty americké)

19:30

Úžasná veda II.

Japonský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Japonsko)

19:40

Zázračný ateliér

Naučte sa od Janky a Tomáša ako vytvoriť motýle, ktoré budú krásne ako tie na lúkach.
MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker


MP (Slovenská republika)

20:06

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Tajné dokumenty nacistov: Nacistický lúč smrti (2/6)

Dokumentárna séria
MN 12 (Veľká Británia, Spojené štáty americké)

21:00

Rivali: Puma verzus Adidas

Cyklus dokumentov
MN 12 (Francúzsko)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Večera s Havranom

Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
MN 12 (Slovenská republika)

23:35

Hudobníci: Hudobníci - Ladislav Kupkovič

Portrétne filmy o živote a diele slovenských hudobníkov.
MN 12 (Slovenská republika)

00:05

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

00:55

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:20

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)