Dvojka Dvojka - 28.05.

06:10

Svet zhora: Ile de Groix zhora

Séria dokumentov
MP (Francúzsko)

06:35

Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom rozbili fľašu

Kreslená séria rozprávok o dobrodružstvách dvoch nerozlučných priateľov, slimáka Maťa a kvetinového škriatka Klinčeka, ktorí spolu objavujú svet, hľadajú si priateľov a sú ochrancami prírody.
MP (Slovenská republika)

06:45

Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom čerili vodu

Kreslená séria rozprávok o dobrodružstvách dvoch nerozlučných priateľov, slimáka Maťa a kvetinového škriatka Klinčeka, ktorí spolu objavujú svet, hľadajú si priateľov a sú ochrancami prírody.
MP (Slovenská republika)

06:50

Máša a medveď II

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

07:00

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

07:05

Fidlibum

Škriatok Fidlibum a jeho kamaráti hľadajú odpovede na všetky detské "Prečo?"
MP (Slovenská republika)

07:30

Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

Austrálsko-singapurský kreslený seriál.
MP (Austrália, Singapur)

07:45

Úžasná veda II.

Japonský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Japonsko)

07:55

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlilano

SMAJLÍKOVCI - Smajlilano Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Polícia

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
MN 12 (Slovenská republika)

08:45

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

09:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

10:20

A vrátil sa im pokojný spánok

Televízna inscenácia poviedky slovenského spisovateľa Jána Bodeneka o ľudskom svedomí vo výnimočnej životnej situácii.
MN 12 (Československo)

11:05

Zbojníckym chodníčkom

Folklórna fraška o zbojníčení.
MP (Slovenská republika)

11:35

Obedníček: Vták Gabo

O podivuhodnom vtákovi, ktorý s humorom rieši všetky situácie.
MP (Slovenská republika)

11:40

Vtáčí ostrov

Írsky animovaný seriál.
MP (Írsko)

11:45

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK

Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:30

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Plzeň

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:40

Stvorení pre šport


MP (Slovenská republika)

13:05

Pán Selfridge I. (1/10)

Britský seriál, ktorý vznikol na základe skutočného životného príbehu zakladateľa obchodného domu Selfridge & Co v Londýne, Harryho Gordona Selfridga.
MN 12 (Veľká Británia)

14:05

Pán Selfridge I. (2/10)

Britský seriál, ktorý vznikol na základe skutočného životného príbehu zakladateľa obchodného domu Selfridge & Co v Londýne, Harryho Gordona Selfridga.
MN 12 (Veľká Británia)

15:05

Jednotný katolícky spevník

Televízny dokument o vzniku Jednotného katolíckeho spevníka a jeho začlenení a používaní v liturgickej hudbe katolíkov západného obradu na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

15:30

Národnostný magazín: Nemecký magazín

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

16:00

Tradičná medicína vo svete II.: Malawi - liečitelia z hôr

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

16:30

Autosalón

Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
MP (Slovenská republika)

16:50

Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Hmlovky

Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky.
MN 12 (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Štós

Štós. Dokumentárny film o obci Štós z cyklu Encyklopédia slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Vták Gabo

O podivuhodnom vtákovi, ktorý s humorom rieši všetky situácie.
MP (Slovenská republika)

18:35

Vtáčí ostrov

Írsky animovaný seriál.
MP (Írsko)

18:40

Veselá farma V

Anglický animovaný seriál v hlavnej úlohe s legendárnou ovečkou Shaun.
MP (Veľká Británia)

18:50

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlilano

SMAJLÍKOVCI - Smajlilano Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:55

Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

Austrálsko-singapurský kreslený seriál.
MP (Austrália, Singapur)

19:00

Rýchla rota Chipa a Dala

Animerický animovaný seriál z dielne Walta Disneyho, v ktorom Rýchla rota veveričiek Chipa a Dala zachraňuje svet.
MP (Spojené štáty americké)

19:25

Úžasná veda II.

Japonský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Japonsko)

19:35

Zázračný ateliér

Slnko môže svietiť aj na tanieri - ak je z melóna, Janka s Tomášom o tom presvedčia aj vás.
MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Moja diagnóza: Parodontitída - s vlastnými zubami až do konca

Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
MN 12 (Slovenská republika)

20:35

Silná zostava

Päť žien o slabých miestach našej spoločnosti.
MN 12 (Slovenská republika)

21:30

BIELE VRANY: Na hranici

Príbehy ľudí, ktorí preukázali občiansku odvahu a potlačili osobné záujmy v mene verejného prínosu, hodnôt, či princípov.
MN 12 (Slovenská republika)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Mliečna dráha

Surrealistická komediálna satira Luisa Buňuela.
MN 15 (Taliansko, Francúzsko, Spolková republika Nemecko)

00:05

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

00:55

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:20

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

01:25

ArtSpektrum

Kultúrna panoráma
MP (Slovenská republika)