Dvojka Dvojka - 21.05.

06:00

Zlatá brána

Hudobný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

06:50

Máša a medveď II

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

06:55

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

07:05

Yakari IV.

Animovaný seriál o malom indianskom chlapcovi.
MP (Francúzsko, Belgicko)

07:15

Pa a Pi

Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
MP (Československo)

07:25

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajliwellness

SMAJLÍKOVCI - Smajliwellness Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

07:30

MS v kocke


MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Polícia

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
MN 12 (Slovenská republika)

08:45

Ahoj Slovensko

magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

09:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

10:20

Pasians

Hra o priateľstve dvoch mužov ako obraz hľadania ľudského šťastia a strachu zo samoty.
MN 12 (Československo)

11:10

Cesty za folklórom

Folklórny film s dedinskou skupinou Smižančanka.
MP (Slovenská republika)

11:30

Obedníček: Hrnčiar Macek

Animovaná rozprávka o figliarskom hrnčiarovi Macekovi
MP (Československo)

11:40

Vtáčí ostrov

Írsky animovaný seriál.
MP (Írsko)

11:45

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA

Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:25

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Prešov

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

12:35

Vládcovia blankytného neba

Prírodopisný film o zaujímavostiach zo života vtákov na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

13:00

Orientácie


MP (Slovenská republika)

13:30

Televízny klub nepočujúcich

Magazín pre sluchovo postihnutých spoluobčanov a ich blízkych, priateľov, ktorí rozumejú posunkovej reči.
MP (Slovenská republika)

13:55

Generácia

O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
MP (Slovenská republika)

14:30

Park

Interaktívna fresh relácia o všetkom, čo ťa zaujíma. Sleduj a dozvieš sa viac.
MN 12 (Slovenská republika)

15:05

Slováci na Piave

Dokumentárny film o osudoch slovenských vojakov v 1. svetovej vojne.
MN 12 (Slovenská republika)

15:35

Národnostný magazín: Poľský magazín

Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
MP (Slovenská republika)

16:00

Tradičná medicína vo svete II.: Spojené štáty

Dokumentárna séria
MN 12 (Francúzsko)

16:30

Autosalón

Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
MP (Slovenská republika)

16:55

Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nízke ranné teploty

Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky.
MN 12 (Slovenská republika)

17:00

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

17:15

Encyklopédia slovenských obcí: Smolník

Krátky dokument o niekdajšom kráľovskom banskom meste.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Hrnčiar Macek

Anomovaná rozprávka o figliarskom hrnčiarovi Macekovi
MP (Československo)

18:35

Vtáčí ostrov

Írsky animovaný seriál.
MP (Írsko)

18:40

Veselá farma IV

Anglický animovaný seriál v hlavnej úlohe s legendárnou ovečkou Shaun.
MP (Veľká Británia)

18:50

Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajliwellness

SMAJLÍKOVCI - Smajliwellness Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:55

Yakari IV.

Animovaný seriál o malom indianskom chlapcovi.
MP (Francúzsko, Belgicko)

19:05

Rýchla rota Chipa a Dala

Animerický animovaný seriál z dielne Walta Disneyho, v ktorom Rýchla rota veveričiek Chipa a Dala zachraňuje svet.
MP (Spojené štáty americké)

19:25

Úžasná veda II.

Japonský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Japonsko)

19:35

Zázračný ateliér

V Zázračnom ateliéri sa naučíte, ako vytvoriť špeciálnu záhradku v nákladnom aute.
MP (Slovenská republika)

19:50

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:00

Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:04

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker


MP (Slovenská republika)

20:10

Moja diagnóza: Akromegália - keď hypofýza štrajkuje

Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
MN 12 (Slovenská republika)

20:35

Silná zostava: Deti, ich výchova dnes

Päť žien o slabých miestach našej spoločnosti.
MN 12 (Slovenská republika)

21:25

BIELE VRANY: Neviditeľné deti

Príbehy ľudí, ktorí preukázali občiansku odvahu a potlačili osobné záujmy v mene verejného prínosu, hodnôt, či princípov.
MN 12 (Slovenská republika)

22:00

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

22:25

Plechový bubienok

Dráma. Zatiaľ ho nikto nepočúva...
MN 15 (Francúzsko, Juhoslávia, Poľsko, Spolková republika Nemecko)

00:40

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

01:30

Správy a komentáre


MP (Slovenská republika)

01:55

Správy - Hírek


MP (Slovenská republika)

02:05

ArtSpektrum

Kultúrna panoráma
MP (Slovenská republika)