Dvojka Dvojka - 22.10.

06:00

Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta II.

Cestopis o vínnej turistike, v ktorom si turista, milovník vína aj spotrebiteľ nájde to svoje.
MP (Slovenská republika)

06:30

Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta I.

Cestopis o vínnej turistike, v ktorom si turista, milovník vína aj spotrebiteľ nájde to svoje.
MP (Slovenská republika)

06:55

Cyklopotulky: Cyklopotulky: Handlová

Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
MP (Slovenská republika)

07:05

Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lodina

Dokument
MP (Slovenská republika)

07:20

Televíkend

Magazín o domácov cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

07:45

Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy.

Prechádza po slovenských kúpeľoch so Štefanom Skrúcaným.
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Kapura

Folklórna hitparáda.
MP (Slovenská republika)

09:10

Farmárska revue

Magazín pre malých záhradkárov aj veľkých farmárov, pre pestovateľov a chovateľov.
MP (Slovenská republika)

09:35

Halali

Magazín pre priateľov prírody.
MP (Slovenská republika)

10:05

Test magazín: Zimné pneumatiky

Spotrebiteľský magazín. To, o čom reklamy mlčia.
MP (Slovenská republika)

10:15

Smrť kráľa Ľudovíta

Dokument
MP (Slovenská republika)

10:45

Spevák

Úsmevný príbeh z "konkurzu" amatérskych spevákov.
MN 12 (Slovenská republika)

11:40

Família

Sonda do života súčasnej rodiny.
MP (Slovenská republika)

12:10

O krásnej strige

Rómska rozprávka o strige, ktorá si čarami získala manžela a z lásky k nemu a deťom sa stala obyčajným človekom.
MP (Slovenská republika)

13:20

Orientácie

Náboženský magazín.
MP (Slovenská republika)

14:00

Herecké legendy: Elo Romančík

Emil Horváth dnes bude hostiť v štúdiu syna vynikajúceho slovenského herca Ela Romančíka, Ivana - pokračovateľa rodinnej hereckej tradície - a spolu si zaspomínajú na široký diapazón jeho umeleckých aj ľudských kvalít.
MN 12 (Slovenská republika)

14:10

Štyria grobiani

Televízna inscenácia klasickej komédie Carla Goldoniho.
MN 12 (Československo)

15:45

Hokej – Tipsport liga

HC ´05 Banská Bystrica – HC Nové Zámky
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Tŕň Danko

Kreslený rozprávkový seriál pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:40

Príbehy z Feniklovej ulice

Rozprávanie o dobrodružstvách malých i veľkých obyvateľov, ktorí žijú na Feniklovej ulici číslo 19.
MP (Spolková republika Nemecko)

18:50

Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Smajlipolícia

SMAJLIŠOU- Smajlipolícia Zábavný program pre deti.
MP (Slovenská republika)

18:55

Poštár Pat II

Animovaný seriál pre najmenších.
MP (Veľká Británia)

19:05

Zvedavý George

Animovaný seriál o opičiakovi Georgovi.
MP (Spojené štáty americké)

19:30

Ako vznikajú veci okolo nás I

Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Kanada)

19:35

Ako vznikajú veci okolo nás I

Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Kanada)

19:40

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

19:50

Slovo

Duchovný príhovor.
MP (Slovenská republika)

20:00

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:05

Genius loci: Banská Bystrica

Cyklus Genius loci približuje najvýznamnejšie lokality a pamiatky evanjelikov na našom území.
MP (Slovenská republika)

20:20

Indické letá II. (3/10)

Veľkolepá historická sága opisujúca posledné roky britskej nadvlády v Indii.
MN 15 (Veľká Británia)

21:05

Indické letá II. (4/10)

Veľkolepá historická sága opisujúca posledné roky britskej nadvlády v Indii.
MN 15 (Veľká Británia)

21:55

Monty Python: Zmysel života

Komédia. Dajte vedieť ostatným...
MN 15 (Veľká Británia)

23:40

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

00:30

Slovo

Duchovný príhovor.
MP (Slovenská republika)