Dvojka Dvojka - 20.10.

06:00

Cirkusy sveta: Rusko

Dokumentárna séria
MN 7 (Francúzsko)

06:30

O Aničke z abecedy

Animované vzdelávanie pre deti.
MN 7 (Československo)

06:40

Písmeno H

Animované vzdelávanie pre deti.
MN 7 (Československo)

06:50

Máša a medveď II

Animovaná rozprávka o dobrodružstvách malého dievčatka Máši a veľkého medveďa.
MP (Dánsko, Rusko)

06:55

Bob a Bobek na cestách

Animovaný seriál.
MP (Česká republika)

07:00

Kniha džunglí I.

Nesmrteľné dobrodružstvá Maugliho v džungli, ktoré vznikli na námety klasickej knihy Rudyarda Kiplinga, teraz v 3D HD animovanej podobe.
MN 7 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko, India)

07:15

Zvedavý George

Animovaný seriál o opičiakovi Georgovi.
MP (Spojené štáty americké)

07:35

Ako vznikajú veci okolo nás I

Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Kanada)

07:40

Ako vznikajú veci okolo nás I

Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Kanada)

07:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

07:55

Trpaslíci: SMAJLICEDA - Prečo nekvitneš

TRPASLÍCI - SMAJLICEDA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

08:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

08:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

08:40

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

09:25

Rómsky magazín


MP (Slovenská republika)

09:55

Dve duše

Dramatická kompozícia dvoch poviedok ruského klasika A. P. Čechova.
MN 12 (Slovenská republika)

10:50

Pódium pre Braňa Hronca

Stretnutie s obľúbenou hudbou Branislava Hronca.
MP (Slovenská republika)

11:30

Obedníček: Tŕň Danko

Seriál kreslených rozprávok pre deti.
MP (Slovenská republika)

11:40

Príbehy z Feniklovej ulice

Rozprávanie o dobrodružstvách malých i veľkých obyvateľov, ktorí žijú na Feniklovej ulici číslo 19.
MP (Spolková republika Nemecko)

11:45

Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Farebný smajlátik

TRPASLÍCI - SMAJLIVAREŚKA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

12:00

Živá panoráma


MP (Slovenská republika)

12:25

Vincent Hložník

Dokument o živote a diele výtvarníka Vincenta Hložníka.
MN 7 (Slovenská republika)

13:10

Úžasné krajiny: Vogézy

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

13:35

Úžasné krajiny: Marais Poitevin

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

14:05

Úžasné krajiny: Údolie Loiry

Dokumentárna séria
MP (Francúzsko)

14:40

Highlighty Európskej ligy


MP (Švajčiarsko)

15:30

Tvárou v tvár


MP (Slovenská republika)

16:00

(Ne)celebrity: Juraj Bauer

Medailón
MP (Slovenská republika)

16:05

(Ne)celebrity: Karol Petróczi

Medailón
MP (Slovenská republika)

16:15

Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu

Dokumentárny film
MP (Slovenská republika)

16:30

Televíkend

Magazín o domácov cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
MP (Slovenská republika)

17:00

Správy- Hírek


MP (Slovenská republika)

17:10

Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča

Dokumentárny film z cyklu Encyklopédia slovenských obcí.
MP (Slovenská republika)

17:30

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

17:45

Ahoj Slovensko

Magazín o živote v regiónoch
MP (Slovenská republika)

18:30

Večerníček: Tŕň Danko


MP (Slovenská republika)

18:35

Príbehy z Feniklovej ulice

Rozprávanie o dobrodružstvách malých i veľkých obyvateľov, ktorí žijú na Feniklovej ulici číslo 19.
MP (Spolková republika Nemecko)

18:45

Trpaslíci: SMAJLICEDA - Prečo nekvitneš

TRPASLÍCI - SMAJLICEDA Zábavný program pre deti. Pôvodný formát RTVS
MP (Slovenská republika)

18:50

Kniha džunglí I.

Nesmrteľné dobrodružstvá Maugliho v džungli, ktoré vznikli na námety klasickej knihy Rudyarda Kiplinga, teraz v 3D HD animovanej podobe.
MN 7 (Spolková republika Nemecko, Francúzsko, India)

19:00

Poštár Pat II

Animovaný seriál pre najmenších.
MP (Veľká Británia)

19:15

Zvedavý George

Animovaný seriál o opičiakovi Georgovi.
MP (Spojené štáty americké)

19:35

Ako vznikajú veci okolo nás I

Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Kanada)

19:40

Ako vznikajú veci okolo nás I

Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
MP (Kanada)

19:45

Zázračný ateliér


MP (Slovenská republika)

20:00

Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"


MP (Slovenská republika)

20:10

Voľby do samosprávnych krajov 2017 (diskusie)


MP (Slovenská republika)

21:15

Lekár umierajúceho času: Theatrum mundi (4/5)

Štvrtá časť 5-dielneho seriálu na motívy zo života významného anatóma, učenca a politika slovenského pôvodu Jána Jessenia, pôsobiaceho v 17.stor. na pôde pražskej Karlovej univerzity.
MN 15 (Slovenská republika)

22:40

Kapitál

Pohľad do prostredia najvyšších finančných kruhov v ére svetovej finančnej krízy.
MN 15 (Francúzsko)

00:30

Noc v archíve: Noc v archíve s Miroslavom Žbirkom


MP (Slovenská republika)

01:30

Správy RTVS "N"


MP (Slovenská republika)

02:20

Správy RTVS z regiónov


MP (Slovenská republika)

02:35

Správy- Hírek


MP (Slovenská republika)