ZOO

Táňa Pauhofová tentoraz stvárni racionálnu a puntičkársku zoologičku Dominiku, ktorá má rada fakty a prekvapenie či improvizácia sú jej najväčšími nepriateľmi. Ján Koleník naopak opäť okúzli diváčky svojím šarmom, jeho seriálový Peter by mal byť totiž absolútnym protikladom Dominiky, dobrodruh s akčnou povahou a svojskými spôsobmi, ktoré získal počas pobytu v Afrike. Je to sebavedomý a za každú cenu úprimný chlap so zmyslom pre spravodlivosť. Mladá dvojica si od prvej minúty navzájom lezie na nervy, doťahuje sa a robí si schválnosti, sami si však neuvedomujú, že práve týmito nevinnými hrami sa k sebe čoraz viac.

Andrej Hryc

Herecká filmografia

Csongor Kassai

Herecká filmografia

Ján Koleník

Herecká filmografia

Kveta Stražanová

Herecká filmografia

Marko Igonda

Herecká filmografia

Milan Bahúl

Herecká filmografia

Pavol Šimun

Herecká filmografia

Peter Šimun

Herecká filmografia

Táňa Pauhofová

Herecká filmografia

Zuzana Tlučková

Mgr. Zuzana Tlučková (9. február 1962, Košice) je slovenská divadelná a televízna herečka, humoristka, venuje sa dabingu.
V detstve účinkovala v Zlatej bráne, počas strednej školy bola členkou Malého divadelného štúdia.
V roku 1984 absolvovala štúdium herectva na VŠMU v Bratislave. Od roku 1985 bola členkou činohry Novej scény v Bratislave, pôsobila aj v štúdiu L+S. Od roku 1990 je herečkou v slobodnom povolaní.
S bývalým manželom hercom a humoristom Štefanom Skrúcaným má synov Tomáša (1988) a Lukáša (1993).

Ďalší herci:

Alena Ďuránová, Dana Pribullová, Dominika Richterová, Erika Havasiová, Eva Matejková, František Kovár, Jozef Stražan, Jozef Vajda, Judita Hansman, Juraj Hrčka, Lucia Vráblicová, Marián Slovák, Oldo Hlavácek, Přemysl Boublík, Tomáš Hanák, Zuzana Šebová